Слухати Радіо

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

У Києві відбувся Всеукраїнський Суспільний Форум соціального розвитку громад

В ефірі Радіо Марія підвели підсумки "Всеукраїнського Суспільного Форуму", який разом з партнерами організувала Релігійна Місія "Карітас-Спес Україна". Прес-секретар Тетяна Калініченко розповіла про мету форуму та підвела підсумки доповідей, які були сказані під час виступів.
Метою форуму є представлення ролі активних громадян, наділених вірою, у розвитку громад, представляючи проєкти соціальних служінь та залучення до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу. Загалом у Форумі взяли участь близько 80 осіб з 15 областей України. Це активісти релігійних громад, директори та працівники «Карітас-Спес», а також донори та партнери Місії. Форум став майданчиком зустрічей партнерів, громадських діячів, благодійників, волонтерів, представників бізнес-компаній та донорських організацій, представників уряду та органів місцевого самоврядування для спілкування, обміну досвідом, та представлення громадських ініціатив. Спільні зусилля учасників були спрямовані на синергію в побудові громадянського суспільства.
«Чому людина страждає? Бог не створював болю» - катехеза о.Андрія Немченка

«Чому людина страждає? Бог не створював болю» - катехеза о.Андрія Немченка

У ранковій катехезі отець Андрій Нємченко роздумує над болючим питанням: чому люди страждають і чи справді цього хоче Бог. «Людина створена не для страждання, але через гріх воно увійшло у світ», — наголошує священник.
2026-03-05 00:00:00
«Людина створена для спільноти: чи достатньо недільної Літургії?»

«Людина створена для спільноти: чи достатньо недільної Літургії?»

У програмі «У Ваших намірах» з отцем Андрієм Немченком говоримо про те, чи достатньо бути в храмі раз на тиждень, щоб жити повноцінним християнським життям. «Бог сам є спільнотою Осіб, тому й людина не може рости у вірі на самоті», — наголошує отець Андрій.
2026-03-05 00:00:00
«Людина на межі: між Богом і безоднею — пошук сенсу у світлі віри й розуму» - катехеза о.Віталія Козака

«Людина на межі: між Богом і безоднею — пошук сенсу у світлі віри й розуму» - катехеза о.Віталія Козака

Монах-кармеліт отець Віталій Козак розпочинає на хвилях Радіо Марія новий цикл катехез «Людина на межі: між Богом і безоднею», у якому досліджуватиме інтелектуальний, культурний і духовний вимір людського існування. Священник запрошує слухачів до глибокого читання й осмислення, адже вже найближчі теми розглядатимуться у світлі книги Харарі «Людина розумна».
2026-03-04 00:00:00
«Імперія впала — віра встояла. Чому суспільство не захистило Церкву під час гонінь?»

«Імперія впала — віра встояла. Чому суспільство не захистило Церкву під час гонінь?»

У програмі «Наближаючись до православ’я» отець Петро Лопатинський аналізує драматичний перехід Російської імперії до радянської форми та долю віри в умовах гонінь. Чому народ, вихований у християнській традиції, часто мовчки спостерігав за руйнуванням святинь — і що це говорить нам сьогодні?
2026-03-04 00:00:00
Володимир Івасюк: Геній, що об’єднав Україну піснею

Володимир Івасюк: Геній, що об’єднав Україну піснею

4 березня — день, багатий на народження видатних особистостей, від Антоніо Вівальді до Євгена Патона. Проте в ефірі Радіо Марія особливу увагу приділили постаті Володимира Івасюка — композитора, який прожив лише 30 років, але зумів стати символом національного відродження. У цій статті ми згадуємо його життєвий шлях, багатогранний талант та трагічну загибель, яка стала болем для всієї нації, а також ділимося зворушливими спогадами слухачів, які були свідками тих подій.
2026-03-04 00:00:00