Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

"Важливо перш за все - бачити себе через слово Боже, адже воно звернене до людини" - о.Роман Островський

  Наприкінці листопада у Києві відбулось дві значні події: презентація факсимільної копії Галицького Євангелія 1144 року та Біблійна конференція. Детально про них  розповів організатор о. д-р. Роман Островський, доктор біблійного богослов'я, помічник ректора із навчальної частини  Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії УГКЦ.
   Події відбулись вперше, в рамках відзначення Року Божого Слова в Україні.   Як зазначив о.Роман Островський, Галицьке Євангелія 1144 р - найдавніша збережена рукописна пам’ятка київського християнства. Де зберігається оригінал - дізнаємось у програмі "Християнство сьогодні". 
  Біблійна конференція була присвячена католицькій герменевтиці. Герменевтика - шукає методи, якими пояснювати Святе Письмо. Доповідачі були різнопланові: отці-домініканці, представники греко-католицької церкви, також був проф. Массімо Ґрілі з Риму. Тема доповідей стосувалась герменевтики та  Богонатхнення. Зокрема, говорили і про "Питання жіночих історій в Святому Письмі" та провели паралелі з жінками які допомагали на Майдані та АТО.  
  Отець Роман Островський каже, що Біблійний текст лишається незмінним. Але для сучасної людини важливо розуміти контекст в якому це писалось. Важливо не лише вміти читати та шукати. Важливо перш за все - бачити себе через слово Боже, адже воно звернене до людини. Людина може читати події, які відбувались 2000 років тому з Христом - побачити, як Святе Письмо підказує, дає певні напрямки до певної діяльності. Але для цього потрібно зупинитись і вслухатись.
Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Повернувшись із США, ієромонах Студійського уставу УГКЦ отець Ілля Мамчак розповів про католицьку церкву і життя вірних.


Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Що Україна святкує 14 жовтня? Хто такі герої і чи знаємо ми їх імена? Чому історія нашої країни важка і не завжди однозначна?
У спілкуванні з істориком Віктором Заславським шукали відповіді на ці та інші важливі запитання. Гість назвав імена героїв, яких варто знати нам та вчитися у них любові до України, серед них: Вільгельм Габсбург, Роман Дашкевич, Едвард Козак, генерал Удовиченко.
Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

У вечірній програмі спілкувалися з Тетяною Довгань, координаторкою з медійних питань проекту "Прилучитися до Великого", заступницею директора телеканалу "Доба". Гостя розповіла про відкриття пам'ятника Любомиру Гузару у Вінниці, організацію "Тижня Патріарха Любомира Гузара" та осіб, які долучилися до створення проектів, заходів і скульптури на честь Блаженнішого.
"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

Святкуючи 700-річчя відновлення Києво-Житомирської Дієцезії, у вечірній програмі спілкувалися з отцем ліцензіатом Домініком Яцковим, викладачем Городоцької Вищої духовної семінарії Святого Духа та настоятелем парафії святого Йосифа в Городку.

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Готуючись до святкування 700-річчя відновлення Києво-Житомирської дієцезії спілкувалися із істориком Віктором Заславським про історичні події, у результаті яких у столиці України було побудовано римо-католицькі храми святого Миколая та святого Олександра.
Гість розповів про роль святинь в українському національному відродженні та загалом історії України.