Слухати Радіо

17:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

04:00

Коронка до Божого Милосердя

Вчені застерігають, що менше ніж за півстоліття українська нація може зникнути

Отець Роман Казьмерчак продовжив цикл програм за Енциклікою святого Йоана Павла ІІ розділом "Я вбиваю і оживляю" - драма евтаназії.
У катехизі також почуєте свідчення професорки Пипи Лариси Володимирівни, завідуючої кафедрою педіатрії, акушерства та гінекології ФПО у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова, та сестри Марцеліни, настоятельки "Діму захисту життя".

"В Україні з кожним роком зменшується народжуваність, очевидно існує ряд суб'єктивних та об'єктивних причин, але при такому темпі зниження народжуваності навіть значно раніше ніж через 70-100 років, кажуть вчені, українська нація може зникнути! Однак, на превеликий жаль, більшість дітей не народилися через втручання в природний процес та застосування різних форм переривання вагітності, проти чого виступають усі релігійні конфесії в Україні, - розповідає Лариса Володимирівна.
Індивідуально-особиста історія людини розпочинається не від її народження, а з моменту її зачаття, коли зливаються дві клітини - материнська і батьківська. Питання біологічного початку людського життя людство цікавило завжди. Підтвердженням цього, що життя починається з моменту запліднення, є велике наукове дослідження, яке було проведено у 2018 році в Чиказькому університеті Стівом Джейкомсом".
«Господь його потребує»: про значення Вербної неділі та символ покірного осляти

«Господь його потребує»: про значення Вербної неділі та символ покірного осляти

Напередодні Вербної неділі отець Гжегож Вавжняк запрошує слухачів заглибитися у витоки нашої віри, розглядаючи біблійні події входу Ісуса до Єрусалиму. У центрі роздумів — символіка покірного осляти, біблійні пророцтва про Месію та заклик до молитви за мир в Україні та на Святій Землі в часи військових випробувань.
2026-03-28 00:00:00
Милосердя і чистота серця: шлях до справжнього блаженства

Милосердя і чистота серця: шлях до справжнього блаженства

У продовженні циклу «Заповіді блаженств» отець Григорій Рассоленко роздумує над словами Христа про милосердних і чистих серцем, відкриваючи їхню глибину у світлі Великого посту. Священник показує, як ці заповіді ведуть людину до щастя, поєднуючи справедливість, свободу і любов, яка походить від Бога.
2026-03-26 00:00:00
Смирення як сила: людина на межі контролю

Смирення як сила: людина на межі контролю

У четвертій катехезі великого циклу про людину отець Віталій Козак говорить про смирення як внутрішню силу людини, яка прагне перевершити саму себе. Йдеться про спокусу контролю, втрату людського виміру у світі та про те, як сучасність намагається «усунути» смерть, зводячи її до технічної помилки.
2026-03-26 00:00:00
Благовіщення: Таємниця втілення, що освячує кожне людське життя

Благовіщення: Таємниця втілення, що освячує кожне людське життя

Що насправді відбулося під час Благовіщення? У цій катехизі сестра Людмила від Бога Отця Милосердного розкриває глибоку таємницю приходу Бога на землю. Від історичних витоків свята до дивовижних наукових відкриттів про зв'язок матері й дитини — дізнайтеся, як подія в Назареті продовжує жити в кожному з нас сьогодні через молитву, Євхаристію та служіння ближньому.
2026-03-25 00:00:00
"Cвятий Максиміліан Кольбе навертав масонів", - о.Андрій Педай

"Cвятий Максиміліан Кольбе навертав масонів", - о.Андрій Педай

Ця катехеза відкриває постать святого Максиміліана Марія Кольбе як людину, близьку до кожного з нас — не «супергероя», а того, хто повністю довірився Богові. Через його життя, служіння і мученицьку смерть ми бачимо, що святість народжується з відданості Христу в щоденності.
2026-03-24 00:00:00