Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:30

Годинки

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

Владика Леон ДУБРАВСЬКИЙ: "Люди втомилися від брехні!"

В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили про свято Переображення Господнє, владу, страждання, патріотизм і проблеми сучасної Церкви
- Коли нарід починає розчаровуватися у владі - це дуже погано.- Говорить єпископ.- Що може зробити розчарований нарід? - Є вірогідність, що Господь теж хоче нас провчити...
Нам треба молитися - це однозначно! Бо це стримує ворога. По-друге, нарід має стати по стороні правди, бо вона визволяє. Це нелегко! Але боятися цього не потрібно, бо наш страх привів країну до такого стану. Через страх стояти на правді - ми привели до влади цих людей.
Влада вже ДАВНО не чує голосу Церкви, влада дивиться і не бачить, слухає і не чує, говорить і не каже...
У той же час, Церкви сьогодні мають одну проблему: вони виховують людей не на Ісусі Христі, а часто-густо, на тих, котрі вбивали і мордували людей! Сьогодні вони ставлять їм пам'ятники! Цим самим ми народжуємо міжконфесійну ненависть один до одного! На націоналізмі виховувати людей НЕ можна!
Чи можна їхати в Крим відпочивати? Я думаю, це не правильно! Відпочинок має бути з Богом, а Бог це правда! Їхати в Крим - це не патріотично, і не є підтримкою для України.
Ісус Христос має владу, і це багатьох обурило

Ісус Христос має владу, і це багатьох обурило

Отець Міхал Бранкевич продовжує коментар причин ув'язнення Ісуса Христа. Чому Бог це допустив?
2025-02-20 00:00:00
"Європа гниє, бо втратила віру в Бога", - отець Міхал Бранкевич

"Європа гниє, бо втратила віру в Бога", - отець Міхал Бранкевич

Що сталося з Європою і чому вона переживає явну стагнацію в культурному та духовному напрямках?
2025-02-18 00:00:00
Він дійсно страждав і був похований

Він дійсно страждав і був похований

Митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ, продовжує говорити про четвертий та п'ятий члени Символу віри.
2025-02-13 00:00:00
Чим людству загрожує штучний інтелект?

Чим людству загрожує штучний інтелект?

Нещодавно Папа Франциск висловився про певну загрозу, що може нести в собі штучний інтелект. Говорили з отцем Міхалом Бранкевичем, чим саме ШІ може загрожувати людині.
2025-02-12 00:00:00
Як правильно виховати у справедливості?

Як правильно виховати у справедливості?

Як важливо, щоб ми виховували у справедливості дітей, а також самих себе. У програмі цю тему розкриває монах Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ, отець Василь Іванів.
2025-02-07 00:00:00