Слухати Радіо

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

"Я почув, що загиблих немає серед тих, хто посвятив себе Діві Марії", - Олександр Букатюк, військовослужбовець

Напередодні 33-денного приготування до посвячення себе Діві Марії ми дізналися про живе свідчення від військового Олександра Букатюка, який, керуючись власною волею, посвятив себе Богородиці і сьогодні в ефірі Радіо Марія ділиться плодами, які зазнав на власному досвіді через це посвячення.
«Попри те, що дрон був серед усіх найближче до мене, на мені не залишилося навіть подряпини. Іншого разу я на секунду виглянув з-за дерева, і коли повертав голову назад, саме в ту мить прилетів уламок, жодним чином не зачепивши мене. Коли бачиш пекло навколо, особливо відчуваєш Божий порятунок і захист Богородиці», — ділиться Олександр Букатюк.
Посвячення Богородиці. День 20: Марія і Пресвята Трійця

Посвячення Богородиці. День 20: Марія і Пресвята Трійця

Жодне створіння у світі не є настільки включеним у таємницю Трійці так, як Марія. Хто натхненно зануриться у Її стосунки з кожною із трьох Божих Осіб, той через Божу благодать відкриватиме все нові глибини і красу. Ось слова із Писання, які Церква відносить до Марії: «Господь створив мене як початок Своєї дороги — для Своїх діянь.Він у довічності мене заснував, — на початку; перш ніж була створена земля, перш ніж були створені безодні, перш ніж пробилися джерела вод, перш ніж постали гори, перш за всі пагорби, — Він породив мене.Господь створив краї, незаселені місця та заселені узвишшя, що під небом. Коли Він облаштовував небо, я була з Ним. І коли Він установляв Свій трон на вітрах,коли вгорі Він закріплював хмари та непорушно закладав під небом джерела, і коли сильними робив підвалини землі, — я була поряд з Ним, я була та, котрою Він радів, щоденно і повсякчасно я веселилася перед Його обличчям, коли Він радів, закінчивши Всесвіт, — радів людськими синами! Отже, сину, послухай мене. Блаженний чоловік, який мене послухається, — людина, яка буде дотримуватися моїх доріг, яка щодня перебуває при моїх брамах, — несе варту при вході мого дому. Адже мої виходи — це витоки життя, там готується милість від Господа (Прип 8,22–35).
2025-12-05 00:00:00
"Бог готовий нас оберігати настільки, наскільки ми Йому довіряємо", - о.Віктор Матушевський

"Бог готовий нас оберігати настільки, наскільки ми Йому довіряємо", - о.Віктор Матушевський

Чого ми боїмося, і що є джерелом нашого страху? Отець Віктор Матушевський, екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії та настоятель парафії Христа Царя Всесвіту у м. Києві, запрошує нас до співпраці із Богом у святому часі Адвенту над тими сферами життя, де нам ще бракує віри.
2025-12-04 00:00:00
Як пережити Адвент плідно? Отець Андрій Немченко у програмі “У ваших намірах”

Як пережити Адвент плідно? Отець Андрій Немченко у програмі “У ваших намірах”

У прямому ефірі Радіо Марія отець Андрій Немченко францисканець з Ордену Братів Менших, розповів про знаки Адвенту в храмах і в наших домівках, а також про адвентові богослужіння, до яких Церква запрошує кожного. Священик заохочував вірних не пропустити цей благодатний час підготовки до Різдва, наголошуючи, що «Адвент — це не просто очікування дати, це очікування Особи».
2025-12-04 00:00:00
"Це моє покликання від Бога, тому я тут. Мені важливо, щоб ми робили зміни, щоб наша країна була." - Діана Ільницька

"Це моє покликання від Бога, тому я тут. Мені важливо, щоб ми робили зміни, щоб наша країна була." - Діана Ільницька

Засновниця та директорка БФ "Рій" Діана Ільницька поділилась у програмі "У ваших намірах" тим, як сьогодні фонд цивільно-віськової співпраці розвиває можливості підсилення війська та будує співпрацю між цивільними та військовими. Також пані Діана запрошує долучитися до волонтерства кожного і знайти своє місце у спільній праці задля розвитку забезпечення ЗСУ.
2025-12-03 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 19: Брак любові

Посвячення Богородиці. День 19: Брак любові

Як легко ми проходимо повз брак любові у повсякденному житті! Ми роздуваємо мимовільну розсіяність на молитві і визнаємо її на сповіді, але мовчимо про великі переступи проти головної заповіді любові. «З того дізнаються всі, що ви — Мої учні, коли любов матимете між собою» (Йн 13,35). Апостол Йоан сказав про любов і її брак: «Так виявляються Божі діти і діти диявола: кожний, хто не чинить праведності, той не від Бога, як і той, хто не любить свого брата. Адже це та звістка, яку ви чули від початку: щоб ми любили одне одного; не так, як Каїн, котрий був від лукавого й убив свого брата. З якої причини він убив його? Тому що його діла були злі, а діла брата — праведні. Не дивуйтеся, брати [мої], коли світ вас ненавидить. Ми знаємо, що ми перейшли від смерті до життя, бо любимо братів. А хто не любить [брата], той перебуває в смерті. Кожний, хто ненавидить свого брата, той убивця. А ви знаєте, що жодний убивця не має в собі вічного життя, яке б у ньому перебувало. Ми пізнали любов з того, що Він поклав Свою душу за нас; і ми маємо класти душі за братів. А хто має багатство світу й бачить, що його брат у нестатках, та зачиняє своє серце від нього, то як же може Божа любов перебувати в такому? Дітоньки [мої], любімо не словом та язиком, але ділом та правдою! І це Його заповідь, щоб ми повірили в Ім’я Його Сина Ісуса Христа, і любили одне одного, як Він нам заповів. А хто зберігає Його заповіді, той у Ньому перебуває, а Він — у ньому, а що Він у нас перебуває, дізнаємося від Духа, Якого Він нам дав» (1 Йн 3,10– 8,23,24).
2025-12-02 00:00:00