Слухати Радіо

03:00

Акафіст

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

"Я спасенний для того, щоб служити людям", - місіонер і волонтер Микола Полівода

У програмі "У ваших намірах" про місіонерство і власні вчинки милосердя ділиться Микола Полівода, місіонер і волонтер з м. Красилова Хмельницької області.
Якось Микола звернув увагу на чоловіка Рому, який стояв завжди біля магазину АТБ і просив поїсти. "Я стараюсь любити інших людей так, як я люблю своїх дітей і дружину", - ділиться Микола, купуючи добру їжу для Роми.
А одного разу Микола запропонував Ромі відвезти його до Реабілітаційного центру, що при монастирі у м. Світязь. Протягом дороги, що тривала шість годин, Рома дякував і цілував руку місіонеру.
Бог через Духа Святого кличе кожного прийти до Нього і дає шанс змінити власне життя на краще. Іспит сумління в серці не дає нам залишитися байдужими до ближнього. Любов Бога посеред нас кличе діяти.
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00
Конфлікти та їх вирішення

Конфлікти та їх вирішення

"Не уникати конфліктів, але шукати їх розв'язнення", - пропонує с.Тетяна Богуславець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа в катехезі.
2025-07-02 00:00:00
Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Про першу в своєму житті Сповідь та Таїнство Причастя розповідає у програмі "У ваших намірах" волонтер Радіо Марія Дмитро Вєтров. 
2025-07-02 00:00:00
Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Хто такий Пророк? Якою є його місія? Як Йоан Хреститель вказав на найвищого Пророка та чому став "мостом" між Старим і Новим Завітом, розповідає о.Марек Рудзь, настоятель парафії Св.Йоана Хрестителя у м.Біла Церква, Київської області.
2025-06-30 00:00:00
"Коли співаю, я відчуваю любов" - Влад Васицький, 12 років

"Коли співаю, я відчуваю любов" - Влад Васицький, 12 років

12-річний Владислав Васицький співає, займається українським дубляжем, озвученням фільмів і мультфільмів, а також є парафіянином Римо-Католицької Церкви. У програмі "Не випадково!" чуємо шлях дитини, яка крокує від  дитинства з Богом і у християнській вірі, підтримці рідних прагне розвиватись, щоб служити іншим Божим Даром. 
2025-06-27 00:00:00