Слухати Радіо

21:00

Різдвяна програма

В ефірі

Трансляція з Ватикану

00:00

Трансляція з Ватикану

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Ранкова молитва

07:30

Трансляція богослужіння з Патріаршого собору УГКЦ

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:30

Різдвяна програма

12:00

Ангел Господній

12:20

Різдвяна програма

13:00

Трансляція з Ватикану

14:00

Різдвяна програма

"Якщо не зустрінеш Бога у своєму житті, не пізнаєш повноти життя - щастя", - отець Петро Врублевський

"Дружба з Господом" - тема чергової катехизи з отцем Петром Врублевським. Священник із згромадження Отців Місіонерів Облатів Непорочної Марії продовжив коментувати адгортацію Папи Франциска "Christus Vivit" (Христос живе!), яка присвячена молоді. 
"Нашим найкращим другом може бути Ісус! Якщо не зустрінемо Бога у своєму житті - не пізнаємо повноти нашої молодості та життя, яку дає нам лише Господь. Можемо почуватися наче щасливими, проте нам завжди чогось бракуватиме, - пояснює отець Петро.

- Читаємо у Святому Письмі, як Ісус називає Себе другом для учнів. "Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все я вам об'явив, що чув від Отця мого" - з Євангелія від Йоана розділ 15, 15.
Цими словами Христос не наказує, але запрошує кожного з нас бути другом для Нього.

Що робить нас сильними у дружбі з Богом? Святий Павло у своїх листах нам нагадує, що сильними у дружбі робить Боже Слово. Тобто дбаймо про щоденний зв'язок з Творцем, який приведе нас до молодості та особистого розвитку".
Блаженні ті, хто плаче: Чому смуток може бути шляхом до щастя?

Блаженні ті, хто плаче: Чому смуток може бути шляхом до щастя?

Запрошуємо вас до прослуховування катехези з циклу про вісім блаженств. Разом із духовним отцем Вищої духовної семінарії у Ворзелі Григорієм Расолленком ми зануримося в роздуми над словами Христа: «Блаженні ті, хто плаче, бо вони будуть потішені». Чи кожен смуток є корисним? Чому святі плакали через дрібниці, які нам здаються неважливими? І як відрізнити «світський смуток», що веде до смерті, від «Божого смутку», що дарує життя? Дізнайтеся, як перетворити свій біль на зустріч із Богом.
2025-12-22 00:00:00
"Будьмо Ангелами Різдва і проголошуймо, що Бог є", - заохочує с.Юлія Заводовська

"Будьмо Ангелами Різдва і проголошуймо, що Бог є", - заохочує с.Юлія Заводовська

Мандруємо роздумами про те, як Ангели супроводжують нас у Різдвяному періоді разом із с.Юлією Заводовською зі Згромадження Сестер від Ангелів у м.Вінниця.
2025-12-18 00:00:00
«Материнська молитва — реанімація для життя»? - Отець Андрій Немченко

«Материнська молитва — реанімація для життя»? - Отець Андрій Немченко

У ранковій катехезі на хвилях Радіо Марія монах-францисканець отець Андрій Немченко роздумує над силою материнської молитви, яка здатна рятувати від смерті, повертати до життя й випрошувати неймовірні благодаті. Священник ділиться живими свідченнями молитви матерів за синів на війні та за хворих дітей, не оминаючи й теми кризи, яку може переживати навіть ця свята молитва.
2025-12-18 00:00:00
"Вертеп - Євангеліє для очей: доторкнутися до Христа своїм серцем", - о.Віктор Дешук

"Вертеп - Євангеліє для очей: доторкнутися до Христа своїм серцем", - о.Віктор Дешук

Про Святого Франциска і святкування Різдва в Греччо виголосив катехизу брат-капуцин о.Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви у м.Києві. Священник наголошує: історія, що колись трапилась зі святим у маленькому містечку Італії, сьогодні дає нам чудову можливість "оживити" події і обставини народження Ісуса Христа.
2025-12-17 00:00:00
«Жіноча душа — це простір глибини». Катехеза про жіночу ідентичність у світлі святої Едити Штайн

«Жіноча душа — це простір глибини». Катехеза про жіночу ідентичність у світлі святої Едити Штайн

На хвилях Радіо Марія прозвучала катехеза з отцем Віталієм Козаком, присвячена темі «Жіноча душа у світлі антропології святої Едити Штайн». Це роздуми не про те, що жінка має робити, а про те, ким вона є у Божому задумі, про її здатність приймати життя, відчувати фальш і біль ще до того, як вони стають видимими.
2025-12-17 00:00:00