Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

Чому так важливо пробачити себе?

Поділитись з друзями
Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій. 
Без пробачення важко жити та можна замучити себе. Віруючим людям в цьому питанні краще, адже ми знаємо, що Ісус Христос взяв на Себе наші гріхи. Постійно обвинувачує нас та вказує на наші помилки диявол. Пробачення самого себе є наслідком певного процесу комунікації з людьми та Богом, - отець Міхал Бранкевіч.

Найтяжчим моментом в нашому життя є прийняти несправедливість - коли хтось без причин обвинувачує вас, осуджує за щось. В такому випадку потрібно з покорою та в дусі правди прийняти це обвинувачення. 


Ми знаходимось серед людей і варто намагатися спілкуватися з людьми в мирі та не осуджувати. Але процес варто починати із нас самих, побачити в чому ж ти можеш бути винуватим? Ми залякані та боїмося і той страх постійно насуває відчуттям невпевненності і дуже часто цей страх є оманливим. В такому випадку ми часто маніпулюємо чи тікаємо. 

Що робити? 
1. Визнати та пізнати причину своїх помилок. Тут Господь хоче нам допомогти побачити себе та надати нам поведінку, яку мав Ісус Христос. Пізнати правду нам заважає вибір поганого. Але розважаючи над причинами конфліктів з іншими варто всежтаки пробачити собі;

2. Пробачити собі. Це другий етап, коли ти визнаєш, що зробив усе можливе та залежне. Ісус Христос хоче, щоб ми пробачили селе. Часто нам може заважати перфекціонізм, але варто усвідомити, що ми можемо бути бездоганними тільки завдяки Христу.

 Людям віруючим легше пробачити себе бо мають релігійну практику. Потрібно використовувати це, щоб примиритись зі своїм перфекціонізмом. Багато людей очікують, що ви маєте зробити щось так, як на їхню думку має бути ідеально. Але варто пояснювати в такому випадку, що Ви не всемогутні і тому не можете зробити те, що очікують.

Іллюзії. Батьки часто опікуються так дітьми так, що вони виростають з хибними уявленнями про світ та людей. Така особа не бере відповідальність  бо не має досвіду вирішення проблем - вона тікає. 


Основою нашого життя є спілкування з іншими людьми. І коли помилилися то важливо зрозуміти, що ви людина яка може помилятися. Ісус Христос приходить до нас із пробаченнями. Прикладом цього є притча про блудного сина. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій. Коли ти усвідомиш, що люди мають прийняти тебе такими, який ти є то тоді зможеш прийняти та вибачити себе.

Батько приймає сина блудного наче той нічого не вчинив та не докоряє йому. Навіть якщо ти вчинив жахливі та погані вчинки то маєш з Божою поміччю використати таїнство примирення, адже в ньому велика сила Божого миру.

Відгуки

"Для мене святий Франциск - це революціонер, який захоплює своєю щирістю з Богом", - о.Міхал Бранкевич

"Для мене святий Франциск - це революціонер, який захоплює своєю щирістю з Богом", - о.Міхал Бранкевич

В день літургійного спомину святого Франциска з Асижу, отець Міхал Бранкевич говорить про цього подвижника благочестя як про потужного реформатора. За словами катехита, святий Франциск надихає багатьох і сьогодні.
Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Як надіятися на Бога в час хвороби розповідає отець Міхал Бранкевич. "Хвороба - це час для постійної молитви, переосмислення та свідчення".
Міжнародний форум "Екуменічний соціальний тиждень" у Львові відвідають учасники з 15 країн світу

Міжнародний форум "Екуменічний соціальний тиждень" у Львові відвідають учасники з 15 країн світу

З 3 по 7 жовтня 2022 року у Львові відбудеться щорічний міжнародний форум «Екуменічний соціальний тиждень». Про мету форуму, виклики та учасників заходу розповідає директор Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету, викладач богослов'я, Павло Смицнюк.
Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

Ангельський тиждень. Бути працею з людьми, а серцем з Богом, - про ангелів серед людей та історію згромадження Сестер від Ангелів

29 вересня відзначаємо свято Святих архангелів Михаїла, Гавриїла та Рафаїла — єдиних архангелів, чиї імена записні в канонічних книгах Святого Письма. 2 жовтня - обов'язковий спомин Святих Ангелів Хранителів. Тобто ми переживаємо ангельський тиждень. Про історію згромадження та ангелів поговоримо з монахинею згромадження сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською. 
Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті

Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті

Богородиця закликає нас згуртуватися і сміливо йти разом. Про послання Богородиці, Цариці миру 25 вересня 2022 року через візіонерку Марію Лунетті в Меджугор'ї розповідає Оксана Дмитерко.