Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Чому так важливо пробачити себе?

Поділитись з друзями
Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій. 
Без пробачення важко жити та можна замучити себе. Віруючим людям в цьому питанні краще, адже ми знаємо, що Ісус Христос взяв на Себе наші гріхи. Постійно обвинувачує нас та вказує на наші помилки диявол. Пробачення самого себе є наслідком певного процесу комунікації з людьми та Богом, - отець Міхал Бранкевіч.

Найтяжчим моментом в нашому життя є прийняти несправедливість - коли хтось без причин обвинувачує вас, осуджує за щось. В такому випадку потрібно з покорою та в дусі правди прийняти це обвинувачення. 


Ми знаходимось серед людей і варто намагатися спілкуватися з людьми в мирі та не осуджувати. Але процес варто починати із нас самих, побачити в чому ж ти можеш бути винуватим? Ми залякані та боїмося і той страх постійно насуває відчуттям невпевненності і дуже часто цей страх є оманливим. В такому випадку ми часто маніпулюємо чи тікаємо. 

Що робити? 
1. Визнати та пізнати причину своїх помилок. Тут Господь хоче нам допомогти побачити себе та надати нам поведінку, яку мав Ісус Христос. Пізнати правду нам заважає вибір поганого. Але розважаючи над причинами конфліктів з іншими варто всежтаки пробачити собі;

2. Пробачити собі. Це другий етап, коли ти визнаєш, що зробив усе можливе та залежне. Ісус Христос хоче, щоб ми пробачили селе. Часто нам може заважати перфекціонізм, але варто усвідомити, що ми можемо бути бездоганними тільки завдяки Христу.

 Людям віруючим легше пробачити себе бо мають релігійну практику. Потрібно використовувати це, щоб примиритись зі своїм перфекціонізмом. Багато людей очікують, що ви маєте зробити щось так, як на їхню думку має бути ідеально. Але варто пояснювати в такому випадку, що Ви не всемогутні і тому не можете зробити те, що очікують.

Іллюзії. Батьки часто опікуються так дітьми так, що вони виростають з хибними уявленнями про світ та людей. Така особа не бере відповідальність  бо не має досвіду вирішення проблем - вона тікає. 


Основою нашого життя є спілкування з іншими людьми. І коли помилилися то важливо зрозуміти, що ви людина яка може помилятися. Ісус Христос приходить до нас із пробаченнями. Прикладом цього є притча про блудного сина. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій. Коли ти усвідомиш, що люди мають прийняти тебе такими, який ти є то тоді зможеш прийняти та вибачити себе.

Батько приймає сина блудного наче той нічого не вчинив та не докоряє йому. Навіть якщо ти вчинив жахливі та погані вчинки то маєш з Божою поміччю використати таїнство примирення, адже в ньому велика сила Божого миру.

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Покликання формується в лоні матері, чи набувається з досвідом? - відповідає с. Василія Гальцева ЧСВВ

Покликання формується в лоні матері, чи набувається з досвідом? - відповідає с. Василія Гальцева ЧСВВ

Сестра Василія Гальцева ЧСВВ на Радіо Марія в програмі "У Ваших намірах" говорила про покликання і його різновиди. Монахиня наголошує, що термін "покликання" не варто лише асоціювати з священством або чернецтвом. Це поняття окреслює місію материнства, батьківства, вибору професії і т.д. Гостя дає відповідь на запитання: Покликання - це щось набуте, чи як каже псалмопівець Давид "від лона матері моєї"?
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"