В черговій катехезі з отцем Олександром Халаїмом розглядали молитву "Отче наш..", а саме слова "нехай прийде Царство Твоє..."
Катехет наголошує, що ми дуже часто маємо помилкове бачення Царства. Мислимо матеріальними категоріями, що Царство - це земне володарство і має обмежений простір і час.
Боже Царство - це присутність живого Бога серед нас, Бога, котрий є постійно зі своїм народом.
Боже Царство - це не їжа і пиття, а спосіб життя, це особливий вид стосунків моїх з Богом та людьми.
Ісус говорить, що не кожний, хто говорить Йому "Господи, Господи" ввійде в Царство Боже. То чому не кожний? Можемо подивитися на фарисеїв - вони, здається, молилися, постилися, виконували заповіді, але вони пробували купити Бога. Бога не вдасться купити! Богу дарується цілковито добровільно і Боже Царство - це цілковита співпраця з Богом, це те, що я можу дати Богові. Моя молитва, мої пости, добрі вчинки допомагають мені пізнавати Бога, але Господь прагне щирості, любові. Він не банкір чи менеджер.
Відгуки
Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року.
Отець Валентин Матушевський коментує Єванегліє від Матея 18, 21-35. Основним акцентом програми був момент пов'язаний з умінням прощати. Без цього неможливо бути християнином.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.