Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Рорати

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

Дивлячись на Марію ми отримуємо відвагу та надію. Мир приносить лише небесна присутність в серці людини, - єпископ Микола Лучок

Поділитись з друзями
Сьогодні в Летичеві відбулася урочистість на честь Матері Божої Летичівської. Під час відпусту в Санктуарії Летичівської Богородиці проповідь проголосив єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Микола Лучок. 

Ми з вами сьогодні стоїмо під хрестом де розпинається наша країна, де помирають наші діти, брати та сестри невинно вбиті. Так як Ісус був невинно вбитий. Хочу сьогодні порозважати з вами над образом Діви Марії, яка стоїть під хрестом свого сина безсила змінити ситуацію. 

Більшість із нас відчуває безсилля щоб змінити ситуацію що відбувається. Не можемо ж ми ловити руками ракети, якими атакують вороги. Так само Діва Марія не могла зупинити римських воїнів та зняти Ісуса. Але водночас вона є для нас образом стійкої матері, жінки під хрестом свого сина. Як багато сьогодні людей втратили своїх синів, чоловіків, братів та можуть запитувати: За що? Кого він скривдив?  

Якщо ми віримо в Слово Боже, одкровенню Ісуса, одкровенню проголошеному Святим Іваном то остаточна перемога над злом відбудеться лише з другим пришестям Ісуса Христа. Саме тому потрібно бути стійкими не до завершення війни, а коли відбудеться наш останній подих. Пам'ятаю як моя мама стійко доглядала та виходила мою важкохвору бабусю. Якою ж витривалою їй потрібно було бути...  На заході придумали вихід із такої ситуації - через свою любов до комфортного життя просто присипляють близьких людей. Це боягузство та конформізм! Можливо, ця війна струснула ілюзію багатства та зручного життя. 

Сьогодні багато людей впустили диявола та дозволили йому діяти через них. Але таємниця Ісусового хреста, Його хресної дороги, Його смерті та перемоги, стійкої присутності Діви Марії є джерелом нашої сили. Ми бачимо Діву Марію, яка сильна у своєму безсиллі.

Ми відчуваємо своє безсилля, але ж потім беремо Розарій, вмикаємо Радіо Марія, дивимось молитву через CREDO, або єднаємось нічним чуванням через Veritas Мукачівського Кафедрального Собору та відчуваємо, як Бог дає нам силу. Йдемо на святу месу - отримуємо силу. Йдемо у паломництво - отримуємо силу.... силу вистояти кожне страждання.  

Мама, яка бачить насильство над своїм сином стійко стоїть та бачить його смерть. Вона закликає нас сьогодні не боятися тих, хто вбиває наше тіло. Не бійтеся їх!

Можна в стражданні знайти велику силу та сенс... якщо не зламаємося. Ви не знайдете і Україні людини, яка не страждала. Сьогодні всі ми переживаємо співстраждання. Але коли ми відкриваємося на силу Божу, приносимо біль Господу та кажемо: "Господи прийми мій біль! Хай це місце болю стане місцем Твого благословення" - тоді це страждання має сенс та дає силу пройти випробування

Дивлячись на Діву Марію ми бачимо стійкість у переживанні страждання. Бачимо її віру та довіру в Божу обітницю: "Я не залишу вас. Я з вами. Я воскресну, життя не закінчується". Тобто Христос нагадує, що наша перспектива не лише земна. Ми прагнемо земного миру, але мир може дати лише небесна присутність в серці людини. Дивлячись на Діву Марію ми отримуємо відвагу і маємо надію, що це страждання має сенс. Кожна жертва має сенс, якщо вона принесена свідомо.

Відгуки

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

18-20 листопада у Львові (в Брюховичах) відбулася зустріч керівників і відповідальних за католицькі навчальні заклади, організована Комісією Душпастирства молоді. Сестра Наталія Вакулішина обговорила результати зустрічі з директоркою приватного салезіянського ліцею "Всесвіт", м. Житомир Марією Левченко та ученицею 11 класу, головою учнівського самоврядування Лізою Поліщук.
Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Стережіться, щоб вас ніхто не ввів в оману. Бо багато хто прийде під Моїм Ім'ям. Луки 21:5 Про те, як людину можуть ввести в оману розповідає отець Міхал Бранкевич.