Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Зелінським

16:45

Дитяча молитва

17:20

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Дивлячись на Марію ми отримуємо відвагу та надію. Мир приносить лише небесна присутність в серці людини, - єпископ Микола Лучок

Поділитись з друзями
Сьогодні в Летичеві відбулася урочистість на честь Матері Божої Летичівської. Під час відпусту в Санктуарії Летичівської Богородиці проповідь проголосив єпископ-ординарій Мукачівської дієцезії Микола Лучок. 

Ми з вами сьогодні стоїмо під хрестом де розпинається наша країна, де помирають наші діти, брати та сестри невинно вбиті. Так як Ісус був невинно вбитий. Хочу сьогодні порозважати з вами над образом Діви Марії, яка стоїть під хрестом свого сина безсила змінити ситуацію. 

Більшість із нас відчуває безсилля щоб змінити ситуацію що відбувається. Не можемо ж ми ловити руками ракети, якими атакують вороги. Так само Діва Марія не могла зупинити римських воїнів та зняти Ісуса. Але водночас вона є для нас образом стійкої матері, жінки під хрестом свого сина. Як багато сьогодні людей втратили своїх синів, чоловіків, братів та можуть запитувати: За що? Кого він скривдив?  

Якщо ми віримо в Слово Боже, одкровенню Ісуса, одкровенню проголошеному Святим Іваном то остаточна перемога над злом відбудеться лише з другим пришестям Ісуса Христа. Саме тому потрібно бути стійкими не до завершення війни, а коли відбудеться наш останній подих. Пам'ятаю як моя мама стійко доглядала та виходила мою важкохвору бабусю. Якою ж витривалою їй потрібно було бути...  На заході придумали вихід із такої ситуації - через свою любов до комфортного життя просто присипляють близьких людей. Це боягузство та конформізм! Можливо, ця війна струснула ілюзію багатства та зручного життя. 

Сьогодні багато людей впустили диявола та дозволили йому діяти через них. Але таємниця Ісусового хреста, Його хресної дороги, Його смерті та перемоги, стійкої присутності Діви Марії є джерелом нашої сили. Ми бачимо Діву Марію, яка сильна у своєму безсиллі.

Ми відчуваємо своє безсилля, але ж потім беремо Розарій, вмикаємо Радіо Марія, дивимось молитву через CREDO, або єднаємось нічним чуванням через Veritas Мукачівського Кафедрального Собору та відчуваємо, як Бог дає нам силу. Йдемо на святу месу - отримуємо силу. Йдемо у паломництво - отримуємо силу.... силу вистояти кожне страждання.  

Мама, яка бачить насильство над своїм сином стійко стоїть та бачить його смерть. Вона закликає нас сьогодні не боятися тих, хто вбиває наше тіло. Не бійтеся їх!

Можна в стражданні знайти велику силу та сенс... якщо не зламаємося. Ви не знайдете і Україні людини, яка не страждала. Сьогодні всі ми переживаємо співстраждання. Але коли ми відкриваємося на силу Божу, приносимо біль Господу та кажемо: "Господи прийми мій біль! Хай це місце болю стане місцем Твого благословення" - тоді це страждання має сенс та дає силу пройти випробування

Дивлячись на Діву Марію ми бачимо стійкість у переживанні страждання. Бачимо її віру та довіру в Божу обітницю: "Я не залишу вас. Я з вами. Я воскресну, життя не закінчується". Тобто Христос нагадує, що наша перспектива не лише земна. Ми прагнемо земного миру, але мир може дати лише небесна присутність в серці людини. Дивлячись на Діву Марію ми отримуємо відвагу і маємо надію, що це страждання має сенс. Кожна жертва має сенс, якщо вона принесена свідомо.

Відгуки

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Марія Дароносиця. Катехиза про Серце Марії в таємниці Пресвятої Євхаристії сестри гоноратки Каміли Кармалюк.Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Про школу душпастирів молоді розповідає настоятель парафії Знайдення Хреста Господнього (місто Чуднів) - отець Юстин Копитко.Організатор - Комісія у справах душпастирства молоді в Україні РКЦ.


Розпізнавання духів та духовна боротьба. Духовні правила Ігнатія Лойоли

Розпізнавання духів та духовна боротьба. Духовні правила Ігнатія Лойоли

Чи є духовне життя вашим пріорітетом? Якщо ви спізнюєтеся на потяг то кидаєте все та стрімголов спішите, щоб встигнути. Отець Ігор Шклярук вікарій Парафії Пресвятої Трійці місто Волочиськ розповів про розпізнавання духів та духовну боротьбу.
Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Чому важлива молитва медитації та як її практикувати розповідає отець Григорій Рассоленко. "Момент, коли ми будуємо плани, роздумуємо як реалізувати задумане в деталях і є медитація. Без роздумів є ризик опинитися біля розбитого корита. Коли ми медитуємо в роздумах то Ісус приходить до нас та допомагає".
Обрізання в релігійних практиках Юдеїв. Біблійне середовище життя Ісуса Христа

Обрізання в релігійних практиках Юдеїв. Біблійне середовище життя Ісуса Христа

Про релігійні практики Юдеїв, серед яких обрізання. Розповідає теолог-бібліст, священник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви, викладач біблійних дисциплін в інституті Святого Томи Аквінського, автор книги "Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа", отець Володимир Кусьнєж.

Катехиза про Біблійне середовище періоду Ісуса Христа та етапи розвитку релігії, що допомагає зрозуміти Спасителя.