Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Розарій

В ефірі

Літургія Східний обряд

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Поділитись з друзями
Створено: 2022-05-05
Отець Григорій Рассоленко в катехизі розкриває важливість молитви медитації.
"Момент, коли ми плануємо щось, роздумуємо як реалізувати задумане в деталях і є моментом медитації. Без роздумів є ризик опинитися біля розбитого корита. Коли ми медитуємо в роздумах то Ісус приходить до нас та допомагає".
"Інколи чуємо таку думку, що молитва не потрібна, як і для продовження потомства не потрібна любов. Але я маю заперечити такій точці зору адже ми, люди, є духовними, а для духовності нам необхідна молитва та потреба єднання з Богом. Наше серце створене для любові до Бога і ніхто окрім Нього не зможе наповнити наше серце", - розповідає отець Григорій Рассоленко.

Подивіться на відомих артистів. Вони можуть бути знаменитими, отримувати величезні гонорати, але багато з них зловживає наркотиками, алкоголем тощо. Річ у тім, що матеріальне ніколи не задовольнить духовні потреби. 

Якщо ми маємо дуже слабке коріння в Богові та приліплені до цього світу то удар буде сильним. Коли приходить подібна криза назвичайно важливою є практика молитви, навіть сама коротка молитва в такому випадку може бути рятівною. 

Рекомендації.1. Знайдіть спілкування з духовними людьми. Дружба, підтримка, молитва - це необхідність для подолання кризових періодів. Відкрийтеся на любов Божу. Навіть якщо ви маєте почуття злоби, втоми, депресивності, апатії - відкрийте це Йому і довірте. Бог любить нас саме такими, природніми та щирими, але відвертається від лицемірства та одягнених масок святості.
Бог гидує лицемірством та відкритий на щирість.

2. Добре коли ви знаходите конкретне місце та час для щоденної індивідуальної молитви. Це час, коли ми вимикаємо телефон, а близькі наші знають, що вас не варто турбувати. (Також і ви не зачіпайте тих людей, які моляться у свій час). Це може бути вранці та перед відходом до сну. Пам'ятайте, що в цей час Бог нас чекає такими, якими ми є.

3. Ізраїльтяни ходили 2 рази на рік у паломництво щоб скласти жертву та бути зі Святая Святих. Так і наша молитва сьогодні стає подорожжю до глибини нашого серця де в глибині нас чекає Бог. Туди ми сходимо до молитви. 

В реальності ми не спускаємося до свого серця, а блукаємо на околицях. Навіть люди, які моляться днями й ночами часто не сходять до глибини серця. Наприклад, Розарій - це молитва медитативна, яка потребує глибоких роздумів. Зрозумійте, якщо немає любові - приходить насилля. 

4. Говоріть з Богом. В такому випадку ви будуєте стосунки зі своїм співбесідником та відкриваєте перед ним своє серце. Отець Олександр Мень рекомендував промовляти молитви в напівголос. Говоріть про себе та про Нього - так започатковуються зміни.

5. Коли ти приходиш до Бога то твердо, суворо памятай, що Він є тут. І кажи до Нього: "Господи! Я віддаю себе у Твоє розпорядження". Часто ми відносимося до Бога та людей, як до чогось буденного та шукаємо користі. Ми підходимо часто до Бога, як жертва. Жаліємось на інших та принижуємо свою гідність. 


Відгуки

Як Церква молиться за хворих? Катехиза отця Станіслава Козьола

Як Церква молиться за хворих? Катехиза отця Станіслава Козьола

В катехизі отець Станіслав Козьол розповідає про спомин Матері Божої з Лурду та про молитву Церкви за хворих.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення

"Якщо спасеш їх - піду в монахи! - Сказав я, поклавши на могилу святого розпухле тіло своєї важкохворої вагітної дружини", - Схіархимандрит Серафим

"Якщо спасеш їх - піду в монахи! - Сказав я, поклавши на могилу святого розпухле тіло своєї важкохворої вагітної дружини", - Схіархимандрит Серафим

В ефірі програми РЕЗОНАНС говорили з носієм надзвичайного голосу і біографії, ченцем, який має...дітей та дружину. Ви почуєте, як Бог привів майбутнього священика до покликання. Герой інтерв'ю за своє життя міг загинути безліч разів. Він падав з багатоповерхівки, в нього стріляли, його заносило у бетономішалку, а одного разу, трагедія ледь не сталася через неуважність - наш співрозмовник переплутав лимонад з перекисем водню. Життя до навернення було насичене не тільки курйозами, але і успіхами. Чого вартує лише 4-разове чемпіонство в Грузії по східним видам бойових мистецтв! Але вочевидь, Бог мав свої плани на невгамовного чоловіка. Багато в чому знаковим став і його переїзд до Києва...