Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Поділитись з друзями
Чому важлива молитва медитації та як її практикувати розповідає отець Григорій Рассоленко. "Момент, коли ми будуємо плани, роздумуємо як реалізувати задумане в деталях і є медитація. Без роздумів є ризик опинитися біля розбитого корита. Коли ми медитуємо в роздумах то Ісус приходить до нас та допомагає".
"Інколи чуємо таку думку, що молитва не потрібна, як і для продовження потомства не потрібна любов. Але я маю заперечити такій точці зору адже ми в першу чергу люди духовні, а для духовності нам необхідна молитва та єднання з Богом. Наше серце створене для любові до Бога і ніхто, окрім Нього не зможе наповнити його", - розповідає отець Григорій Рассоленко.

Подивіться на відомих артистів. Вони можуть бути знаменитими, отримувати величезні гонорари, але багато з них зловживає наркотиками, алкоголем тощо. Річ у тім, що матеріальне ніколи не задовольнить духовні потреби

Якщо ми маємо дуже слабке коріння в Богові та приліплені до цього світу то удар буде сильним. Коли приходить подібна криза назвичайно важливою є практика молитви, навіть сама коротка молитва в такому випадку може бути рятівною. 

Рекомендації.
1. Знайдіть спілкування з духовними людьми. Дружба, підтримка, молитва - це необхідність для подолання кризових періодів. Відкрийтеся на любов Божу. Навіть якщо злоба, втома, депресивність чи апатія з'явилася в житті то мерщій відкрийте це Йому і довірте. Бог любить нас саме такими, природніми, але Його відштовхує лицемірство та маски святості. Він відкритий на щирість.

2. Добре коли ви знаходите конкретне місце та час для щоденної індивідуальної молитви. Це час, коли ми вимикаємо телефон, а близькі наші знають, що вас не варто турбувати. (Також і ви не зачіпайте тих людей, які моляться у свій час). Це може бути вранці та перед відходом до сну. Пам'ятайте, що в цей час Бог нас чекає такими, якими ми є.

3. Ізраїльтяни ходили 2 рази на рік у паломництво щоб скласти жертву та бути зі Святая Святих. Так і наша молитва сьогодні стає подорожжю до глибини нашого серця де в глибині нас чекає Бог. Туди ми сходимо до молитви. 

В реальності ми не спускаємося до свого серця, а блукаємо на околицях. Навіть люди, які моляться днями й ночами часто не сходять до глибини серця. Наприклад, Розарій - це молитва медитативна, яка потребує глибоких роздумів. Зрозумійте, якщо немає любові - приходить насилля. 

4. Говоріть з Богом. В такому випадку ви будуєте стосунки зі своїм співбесідником та відкриваєте перед ним своє серце. Отець Олександр Мень рекомендував промовляти молитви в напівголос. Говоріть про себе та про Нього - так започатковуються зміни.

5. Коли ти приходиш до Бога то твердо, суворо памятай, що Він є тут. І кажи до Нього: "Господи! Я віддаю себе у Твоє розпорядження". Часто ми відносимося до Бога та людей, як до чогось буденного та шукаємо користі. Ми підходимо часто до Бога, як жертва. Жаліємось на інших та принижуємо свою гідність


Відгуки

"Під час відпущення гріхів сльози маленького Ісуса очищують мою душу", о.Віталій Козак про те як свята Тереза переживала покаяння

"Під час відпущення гріхів сльози маленького Ісуса очищують мою душу", о.Віталій Козак про те як свята Тереза переживала покаяння

Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, отець Віталій Козак, продовжує знайомити слухачів Радіо Марія зі святою Терезою від Дитяти Ісус. Катехит розповідає про короткий відрізок із життя святої, коли їй було 7-8 років. В програмі почуєте як юна Тереза пережила свою Першу Сповідь, та як вона згадує про участь у Травневих молебнях
"Покора для ченця є найважливішою, бо це лише Божа якість", - о.Андрій Немченко

"Покора для ченця є найважливішою, бо це лише Божа якість", - о.Андрій Немченко

Священник з Ордену Братів Менших Францисканців, отець Андрій Немченко, в продовженні циклу катехез: "Взяти хрест і йти за Господом" в цій серії говорить про Богопосвячене життя. Значну частину програми катехит приділяє розповіді про власний досвід чернецтва, і згадує свою першу зустріч патріархом Францисканців в Україні, отцем Мартиніаном Дажицьким.
Блаженства: навчіться читати метафори

Блаженства: навчіться читати метафори

Отець Валентин Матушевський детально розбирає недільне Євангеліє від Матея 5, 1-12.
"Господь чинить чудеса лише заради нашого спасіння!" - отець Петро Балог

"Господь чинить чудеса лише заради нашого спасіння!" - отець Петро Балог

Що таке чудо і чому воно трапляється на війні?
Яке першочергове завдання церкви у сучасному світі?

Яке першочергове завдання церкви у сучасному світі?

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.