Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

Хрещення свідчить, що ми Божі діти про яких Він піклується. Саме тому варто гідно оцінювати цей статус, - сестра Василія

Поділитись з друзями
Дія Бога в людській історії та житті кожного з нас. Про таїнство хрещення розповідає сестра Василія Гальцова.
Таїнство хрещення - це Божий знак Його невидимої присутності. Між Богом та людиною існує прірва і найперше, що Бог очікує від нас - це спілкування дитини з Небесним Отцем. Господь насолоджується спілкуванням із нами, адже ми для Нього не просто створіння, а діти улюбленні, - розповідає сестра Василія Гальцова.


Про Боже любляче серце та Його турботу можна прочитати в притчі Бруно Ферреро, де хлопчик стрибнув через полумя з даху в руки свого батька. Так і наша віра - це стрибок в невідомість, в руки Бога.
 
Через хрещення ми стаємо дітьми Бога та звертаємось до нього, як маленькі називаючи Авва-Отче. Така щирість має бути головною рисою християнина.

Ще один плід хрещення, як Божих дітей - це керування принципами духовного світу, адже ми відтепер нові створіння і маємо підкорятися законам Царства Божого, а не цього світу. Віра, надія, любов - основні чесноти християн.


Наступний плід хрещення - це коли ми стаємо частиною містичного тіла Христа, Церквою. Ми прищеплені до Нього як гілки до дерева в яких тече один сік. Ми, християни є одним Христовим Тілом. Між нами існує вузол єдності - це коли один грішить то страждає все тіло. Тобто ми несемо відповідальність за своє життя. І коли нас наповнює Дух Святий то ми насичуємо Тіло Церкви святістю.

При хрещенні ми отримуємо Божу печатку, що ми є Божими дітьми про яких Він піклується. Саме тому нам варто усвідомлювати та гідно оцінювати цей статус. Важливо памятати хто ми, та які привілеї ми маємо.


Іще один плід Церкви - це відпущення гріхів. Залишаються лише наслідки первородного гріха такі, як хтивість, яка залишається для випробування. Очищення від гріхів - це велика ласка Божа.


Під час хрещення відбувається очищення де символом чистоти є вода. 

Святий Апостол Павло закликає зодягнутися в Христа.

Відгуки

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Отець Артур Сподар говорив про молитву "Хресна дорога" в контексті Великого посту.
Людське життя, як неповторна цінність

Людське життя, як неповторна цінність

Сестра Діогена Терешкевич, зі згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, м. Львів, розповідає про право на життя та поняття людської особи та її гідності.
Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Психолог Валентина Осадча продовжує цикл програм присвячених трьом психологічним капканам, у які потрапляють діти. У конкретній програмі характеризуємо другий капкан "Неповноцінність" для дітей віком від півтора до восьми років.