Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

Жадібність спотворює відносини людини з Богом, - отець Рафал Мишковський

Поділитись з друзями
Про другий із семи гріхів - жадібність, розповідає в катехизі отець кармеліт Санктуарію Матері Божої Бердичівської Рафал Мишковський.
Із усіх семи смертних гріхів гординя чи не найголовніша, адже відволікає від Бога, пошуку та слухання Його волі. Людина, яка спокусилася гординею ставить себе в центрі. Підозрілість, яку висловив сатана Єві спотворює наш погляд на блага дані нам Богом. Сьогодні говоримо про другий із смертних гріхів ЖАДІБНІСТЬ, - наголошує отець Рафал Мишковський.

ЖАДІБНІСТЬ - спотворює підпорядкування людини Богу та розумне користування благами. Супутники жадібності бажання накопичувати надміру благ життя. 


Одною з помилок та кривд комуністичного режиму є заборона на приватну власність. Тому в росії ми бачимо таку загарбницьку поведінку. 


Добром людини є прагнення володіти матеріальними благами для добра. Перші прояви жадібності ми бачимо ще під час першого гріха коли Єва спокусилася від лукавого хоча й були обдаровані щедро Богом. сатана зосереджує увагу на тому, що заборонене відвертаючи увагу від подарованих благ.


Прагнення вищих цінностей та добра допомагає стати вільним від звички обману та жадібності. В такому випадку особа вибирає приязнь з Богом. Вирішення жадібності неможливе без вирішення першого гріха, яким є гординя, коли в центрі не Господь, а моє "я". Сама боротьба з гріхом не дає нам стільки сили, як захоплення людиною, яка має блага, але не переоцінює їх.

Чесноти, які допоможуть подолати жадібність.

Щедрість. Із дитинства ми можемо привчати наших дітей ділитися з іншими виховуючи цю та інші цінності

Працьовитість. Вона стає чеснотою коли людина цінує розвиотк та гарні зміни навколишнього світу від своєї діяльності. Праця відволікає від зосередженності на власній користі. Цінування своєї праці лікує від жадібності.


Творчість. Нагромадження речей та непомірковане їх використання може руйнувати творче мислення. Такий підхід (творчий) звільняє від жадібності та зосередження на цьому гріхові. Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".