Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Жадібність спотворює відносини людини з Богом, - отець Рафал Мишковський

Поділитись з друзями
Про другий із семи гріхів - жадібність, розповідає в катехизі отець кармеліт Санктуарію Матері Божої Бердичівської Рафал Мишковський.
Із усіх семи смертних гріхів гординя чи не найголовніша, адже відволікає від Бога, пошуку та слухання Його волі. Людина, яка спокусилася гординею ставить себе в центрі. Підозрілість, яку висловив сатана Єві спотворює наш погляд на блага дані нам Богом. Сьогодні говоримо про другий із смертних гріхів ЖАДІБНІСТЬ, - наголошує отець Рафал Мишковський.

ЖАДІБНІСТЬ - спотворює підпорядкування людини Богу та розумне користування благами. Супутники жадібності бажання накопичувати надміру благ життя. 


Одною з помилок та кривд комуністичного режиму є заборона на приватну власність. Тому в росії ми бачимо таку загарбницьку поведінку. 


Добром людини є прагнення володіти матеріальними благами для добра. Перші прояви жадібності ми бачимо ще під час першого гріха коли Єва спокусилася від лукавого хоча й були обдаровані щедро Богом. сатана зосереджує увагу на тому, що заборонене відвертаючи увагу від подарованих благ.


Прагнення вищих цінностей та добра допомагає стати вільним від звички обману та жадібності. В такому випадку особа вибирає приязнь з Богом. Вирішення жадібності неможливе без вирішення першого гріха, яким є гординя, коли в центрі не Господь, а моє "я". Сама боротьба з гріхом не дає нам стільки сили, як захоплення людиною, яка має блага, але не переоцінює їх.

Чесноти, які допоможуть подолати жадібність.

Щедрість. Із дитинства ми можемо привчати наших дітей ділитися з іншими виховуючи цю та інші цінності

Працьовитість. Вона стає чеснотою коли людина цінує розвиотк та гарні зміни навколишнього світу від своєї діяльності. Праця відволікає від зосередженності на власній користі. Цінування своєї праці лікує від жадібності.


Творчість. Нагромадження речей та непомірковане їх використання може руйнувати творче мислення. Такий підхід (творчий) звільняє від жадібності та зосередження на цьому гріхові. Відгуки

Якщо Бог мене любить, то чому я страждаю?

Якщо Бог мене любить, то чому я страждаю?

Отець Олексій Самсонов в своїй катехезі говорить про Бога, який завжди присутній поруч з нами в усіх наших стражданнях, падіннях та проблемах. 
Хто є Святий Дух?

Хто є Святий Дух?

Отець Василь Германюк говорить про Пресвяту Трійцю і урочистість Зіслання Святого Духа.
Це кульмінація усіх цих років, що я тут пережила! - Тереза ГАЖІЙОВА (версія на YouTube)

Це кульмінація усіх цих років, що я тут пережила! - Тереза ГАЖІЙОВА (версія на YouTube)

Засновниця спільноти Світло Марії Тереза Гажійова коментує надзвичайний заклик Богородиці посилено молитися Дев'ятницю у ці дні.
"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

Молитися ДО ангелів чи З ангелами? Досліджуємо молитву з монахинею Згромадження Сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською (м. Вінниця).

"Не бійтеся! Християнські цінності дуже допомагають під час служби", -  отець Віталій Новак

"Не бійтеся! Християнські цінності дуже допомагають під час служби", - отець Віталій Новак

Про вишкіл у навчальному центрі Сил Оборони, розповідає очільник Благодійного Фонду Деполь Україна, отець Віталій Новак (згромадження отців святого Вікентія де Поля).