Слухати Радіо

03:00

Меса

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

"Літургія від початку не була задумана, як щось доступне. Кожен міг прийти, але був зобов'язаний розуміти вартість того, що відбувається" - о. Юрій Блажиєвський

В програмі "Катехеза" о. Юрій Блажиєвський, головний редактор журналу "Скинія", говорив про доступну для кожного Церкву. Зокрема, про зрозумілість і прийняття Літургії та "незручних людей" на Літургії.

Літургія від початку не була задумана, як щось доступне. Перша Літургія була елітарним явищем, на неї не міг потрапити будь-хто. Кожен міг прийти, але зобов'язаний був розуміти вартість того що відбувається. На Літургії існував виголос: "всі неохрещені вийдіть", лише після цього, довіреним - Ісус відкриває своє серце учням. Сама назва Євхаристії - означає "таїнство", то ж світ не міг просто так з свулиці зайти і брати участь у Таїнстві.Літургія складалась з двох частин: Літургія Слова і Літургія Жертви.
Літургія Слова - де можна було почути катехезу, помолитись, після чого всі неохрещені мали вийти, а вся спільнота переходила до відправи Літургії Жертви.Слід зазначити, що сам Христос був відкритий, але коли проповідував то не кидав все і не біг до своїх родичів (братів, сестер). Це не була доступність за будь-яку ціну. Це була розумна доступність і на Літургії це проявляється найбільшим чином - каже о. Юрій Блажиєвський. Також катехит розповів про те, хто може робити зауваження під час Літургії та як дати вірянам пораду, аби не зранити їх.
"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00
Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Святий Йоан Хреститель: більше ніж Пророк

Хто такий Пророк? Якою є його місія? Як Йоан Хреститель вказав на найвищого Пророка та чому став "мостом" між Старим і Новим Завітом, розповідає о.Марек Рудзь, настоятель парафії Св.Йоана Хрестителя у м.Біла Церква, Київської області.
2025-06-30 00:00:00
Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

Як Євангелізувати самого себе в умовах війни

"Зміна буде тоді, коли ми зненавидимо гріх", - о.Олександр Могильний, священник РКЦ парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниця запрошує дивитися на ті новини, які нас оточують з перспективою Доброї Новини у часі історії спасіння. 
2025-06-27 00:00:00
Як Надія "працює" в Ісусі Христі

Як Надія "працює" в Ісусі Христі

"Ми говоримо про Божу чесноту, яку може подарувати лише Бог", - о.Костянтин Морозов, настоятель парафії Матері Божої Ангельської у м.Вінниця, виголошує катехизу про Надію, яка є благодаттю Божою. 
2025-06-26 00:00:00