Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

"Найгірше явище - байдужість. Відпустіть минуле, пробачте кривдників вже сьогодні", - отець Михайло Прокопів

Поділитись з друзями
Що я зробив для завершення війни? "Робіть те, що вмієте вже сьогодні: молитвою, справами, словом, пожертвами, діями. Все, що можете - робіть зараз", - капелан військового шпиталю, отець Михайло Прокопів, РКЦ.
Чим довше триває війна тим більше люди відчувають фізичну та моральну втому. Мені в цих умовах допомагає спільнота та колеги-священники, які завжди поруч. Важливим у волонтерській діяльності та служінні є відпочинок. Зауважу, щоб бути ефективним у своїй діяльності то важливо час від часу змінювати середовище, виспатися, побути в тиші, поспілкуватися з іншими людьми тощо.

Також важливою є підтримка команди, з якою ви працюєте. Цінуйте тих, хто поруч, а особливо людей, які висловлюють своє сприяння вам. Був випадок, коли до мене на залізничному вокзалі підійшли люди та запропонували придбати квиток поза чергою. Це приємно відчувати, адже це прояв поваги.

Військовослужбовцям важливо відчувати нашу повагу. В шпиталі часто помічаю, як поранені допомагають один одному, підтримують та тримаються з радістю та ентузіазмом. Найгірше явище - байдужість. До ветеранів та військовослужбовців, які поранені перебувають в шпиталі чи вдома важлива наша увага та розуміння. Особливо до сімей, які втратили на війні когось із родичів - це батьки, дружини, діти, друзі. 

В покликанні будьте вірними. Головне - не живіть минулим, відпустіть його, пробачте кривдників вже сьогодні. А також не переймайтеся сильно майбутнім, яке ще не настало. Намагайтеся прожити з Богом сьогоднішній день. Якщо ви ще не розпізнали своє покликання то запитуйте Господа у молитвах. Краще піти, спробувати, та дізнатися, що то не твоє, чим не спробувати взагалі. Робіть те, що можете вже сьогодні, зараз.

Відчутно зменшилася волонтерська підтримка.
Люди стомилися від війни, а багато хто вже живе відпустками. Але з мого досвіду, бачу, як люди миттєво реагують на заклик підтримки та щедро допомагають.

Люди часто запитують коли закінчиться війна. Але тут краще зосередити свою увагу на власному внескові. Запитайте себе:" Що я зробив для завершення війни?" Виконуйте те, що ви можете та вмієте сьогодні: молитвою, справами, словом, пожертвами, чим зможете... Краще зробіть ощсь реально важливе сьогодні замість перебувати в медіапросторі. Краще направити свою силу на реальні справи та дії, аніж виснажувати свою нервову систему.

Капелан військового шпиталю, отець Михайло Прокопів, РКЦ.

Слухати інші програми зараз

Відгуки

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.
Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Про Святого Григорія, просвітителя Вірменії розповідає отець Олег Кіндій, парафія  Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті. (м. Львів)
Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

"Взірцевий апостол єдності та невтомний місіонер. Великий приклад жертовності та священства." Друга катехиза про Святого Йосафата Кунцевича. Розповідає отець Григорій Рогацький, згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ. Івано-Франківськ.

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

"Перестань думати тільки про себе, а допомагай іншим!". Про утішення засмучених в контексті книги "Містична Святиня Бога" Святого Станіслава Папчинського говоримо з отцем Миколою Бєлічевим - маріанином, головним редактором журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.
ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

"Тут твоє тіло буде відпочивати, а душа очищуватися". Отець Юрій Зелінський розповідає, як облаштувати таємну кімнату зустрічі з Богом. Цикл програм про важливість усамітнення для спілкування з Богом. Слухати першу програму про таємну зустріч тут