Слухати Радіо

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія зі Санктуарію св.Йосифа (Гнівань)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

В Харкові багато чудес там - де люди діють. Українська пасивність - причина занепаду та деградації країни

Як проявляється опіка Богородиці в нашому житті розповідає отець Микола Бєлічев - маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків. "Коли ми звертаємося про допомогу до Богородиці та Ангела охоронця то ми отримуємо їх підтримку. Справа в тому, що звертатися потрібно не раз на рік, а жити постійно в цьому діалозі".
При негативному мисленні неможливо вижити в умовах бомбардувань. Тут потрібна або духовна опора, або кардинальна зміна мислення. В Харкові протягом березня-квітня сталося багато чудес переміни. Перебуваючи під постійнами обстрілами  можна зійти з глузду. Але рятунком для багатьох є допомога іншим, коли фокус зміщується на добрі справи. Саме тому багато людей почали займатися волонтерською діяльністю під час бойових дій в Харкові, - розповідає Микола Бєлічев.


- Я звернув увагу, що коли відбулася трагедія у Вінниці то здійнявся велики шум в інфопросторі, який можна коротко описати як: "Жах,хах,жах" та "не забудемо, не вибачимо...". Справа в тому, що ці твердження хибні та шкідливі та й не приведуть ні до чого доброго.

Віра - це досвід звязку з Богом, який відправляє нас в рух. Це заклик діяти.


Як реагувати на вбивства у Вінниці?

1. Звісно, винна в цьому росія бо це країна-окупант. Але ми маємо стежити перш за все чергу за собою і почати з малого для початку, із себе. Гарний принцип має спільнота Анонімних Алкоголіків, де зміни в житті людини розпочинаються із прибирання вулиці де ти живеш. Тут, якщо ви придивитеся то велика байдужість Українців до біди і є тим руйнівним гріхом. У такому випадку гірше буде всім для усвідомлення, що НЕ МОЖНА БУТИ БАЙДУЖИМ коли люди переживають страждання. Як не крути, але саме в цьому наша провина.

По друге - пасивність. Зверніть увагу, яка реакція суспільства була на Стамбульську конвенцію - Скиглення! А представники ЛГБТ спільнот - діють, а не скиглять, проштовхують свої авантюри.


Нам потрібно покаятися та почати діяти, а не чекати, що якось воно дивним чином має стати краще. Часто ми просимо Бога змінити ситуацію в якій опинилися, а насправді, Бог допускає це, щоб змінилися саме МИ. Адже ми сьогодні живі бо ДІЄ маленька частинка суспільства: військові, волонтери, медики, комунальники...
 
Якщо ми хочемо, щоб майбутнє стало кращим нам потрібно діяти. Стамбульська конвенція закликає нас протестувати, висловлювати суспільну думку, реагувати ДІМИ та боротися за правду. Але в такому випадку вас будуть оббріхувати, наймати тітушок проти вас та вважати колаборантами за правду... але ж у цьому й полягав шлях перших християн.

Опіка Богородиці та Ангелів охоронців.
Бог кожному з нас дав опікуна, котрий переживає за нас 24/7. Він звертається до нас та говорить, от тільки ми його не слухаємо. Багато людей нехтує цією опікою, забуває дякувати, не слухає натхнень. Я вірю, що Бог хоче врятувати кожного, але чи ми вміємо Його слухати? Якщо ми не навертаємося то будуть наступні жертви... нажаль.

Оцінка нашого невігластва.
Краще всього оцінку щодо наших помилок та навернення дають нам вороги. Вони нас оцінюють від усього серця, не боячись образити. Найкращий критерій, що ми навернулися - переслідування ворогів. Нам потрібна наша щира інтенція. Слухати Божу волю та Його слово. Не говорити, а слухати та діяти натхненно і невпинно.

Ми відчуваємо тугу за рідними, а ще більшу тугу в очікуванні нас відчувають Святі, які хочуть нам допомогти.


Казки, які нас виховують: як Піноккіо веде до Євангелія?

Казки, які нас виховують: як Піноккіо веде до Євангелія?

Казки — це серйозна справа. Це перші “підручники” етики. Саме про це говорив у катехезі на Радіо Марія отець Олексій Самсонов, відкриваючи несподівану, але надзвичайно глибоку істину: казка формує серце людини ще до того, як вона навчиться розуміти абстракції. У своїй катехезі про Піноккіо о. Олексій звернув увагу на те, що справжні казки не просто розважають — вони виховують, лікують і відкривають духовну дійсність. Через образи, пригоди, труднощі й перемоги героїв дитина (а також дорослий!) вчиться розпізнавати добро і зло, довіряти, любити, жертвуватися, вірити в сенс страждання.

2025-05-16 00:00:00
"Я почала брати участь в організації адорацій, бо бачила, як молодь на них чекає", - Анастасія Суворова

"Я почала брати участь в організації адорацій, бо бачила, як молодь на них чекає", - Анастасія Суворова

«Колись подруга мене просто запросила на катехизу, а тепер я служу молоді в Церкві», - Анастасія Суворова, членкиня Молодіжної ради при Комісії душпастирства молоді. Про прихід до Католицької Церкви, про служіння в Луцькій дієцезії, а також серед українців у Польщі. 
2025-05-16 00:00:00
Спільнота "Матері в молитві". "Ми не просто молимось - ми підтримуємо одна одну", - Тетяна Мазур

Спільнота "Матері в молитві". "Ми не просто молимось - ми підтримуємо одна одну", - Тетяна Мазур

Про спільноту, що об'єднує жінок в усьому світі в особливому служінні, - "Матері в молитві". Гостею програми "Люди справи" є Тетяна Мазур - координаторка спільнот "Матері в молитві" в Івано-Франківську, мама трьох дітей та доцентка Івано-Франківського університету нафти і газу. 
2025-05-16 00:00:00
Особиста молитва - місце зустрічі й дружби з Ісусом

Особиста молитва - місце зустрічі й дружби з Ісусом

Торкатися безмежності Бога в особистій обмеженості через спілкування у молитві запрошує о. Михайло Станчишин, духівник спільнот багатодітних матерів в Україні, співзасновник та викладач Школи духовного супроводу "Єлеазар" у м. Брюховичі.
2025-05-15 00:00:00
"Особистість - це не факт, це завдання, її розкривають і розгортають", - Едита Штайн

"Особистість - це не факт, це завдання, її розкривають і розгортають", - Едита Штайн

Що таке людина? Над цим запитанням продовжує роздумувати монах-кармеліт Віталій Козак у циклі катехиз "Антропологія святої Едити Штайн". У цій програмі йдеться про особистість як духовну форму. Ця катехиза про те, що означає бути особистістю і як її внутрішня форма утворює все буття людини. Перший важливий пункт цієї науки звучить так: "Особистість не дорівнює індивід, біологічна одиниця чи духовна сутність".
2025-05-14 00:00:00