Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Катехиза продовження

В ефірі

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

В Харкові багато чудес там - де люди діють. Українська пасивність - причина занепаду та деградації країни

Поділитись з друзями
Створено: 2022-07-22
Передача: Катехиза
Як проявляється опіка Богородиці в нашому житті розповідає отець Микола Бєлічев - маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків. "Коли ми звертаємося про допомогу до Богородиці та Ангела охоронця то ми отримуємо їх підтримку. Справа в тому, що звертатися потрібно не раз на рік, а жити постійно в цьому діалозі".
При негативному мисленні неможливо вижити в умовах бомбардувань. Тут потрібна або духовна опора, або кардинальна зміна мислення. В Харкові протягом березня-квітня сталося багато чудес переміни. Перебуваючи під постійнами обстрілами  можна зійти з глузду. Але рятунком для багатьох є допомога іншим, коли фокус зміщується на добрі справи. Саме тому багато людей почали займатися волонтерською діяльністю під час бойових дій в Харкові, - розповідає Микола Бєлічев.


- Я звернув увагу, що коли відбулася трагедія у Вінниці то здійнявся велики шум в інфопросторі, який можна коротко описати як: "Жах,хах,жах" та "не забудемо, не вибачимо...". Справа в тому, що ці твердження хибні та шкідливі та й не приведуть ні до чого доброго.

Віра - це досвід звязку з Богом, який відправляє нас в рух. Це заклик діяти.


Як реагувати на вбивства у Вінниці?

1. Звісно, винна в цьому росія бо це країна-окупант. Але ми маємо стежити перш за все чергу за собою і почати з малого для початку, із себе. Гарний принцип має спільнота Анонімних Алкоголіків, де зміни в житті людини розпочинаються із прибирання вулиці де ти живеш. Тут, якщо ви придивитеся то велика байдужість Українців до біди і є тим руйнівним гріхом. У такому випадку гірше буде всім для усвідомлення, що НЕ МОЖНА БУТИ БАЙДУЖИМ коли люди переживають страждання. Як не крути, але саме в цьому наша провина.

По друге - пасивність. Зверніть увагу, яка реакція суспільства була на Стамбульську конвенцію - Скиглення! А представники ЛГБТ спільнот - діють, а не скиглять, проштовхують свої авантюри.


Нам потрібно покаятися та почати діяти, а не чекати, що якось воно дивним чином має стати краще. Часто ми просимо Бога змінити ситуацію в якій опинилися, а насправді, Бог допускає це, щоб змінилися саме МИ. Адже ми сьогодні живі бо ДІЄ маленька частинка суспільства: військові, волонтери, медики, комунальники...
 
Якщо ми хочемо, щоб майбутнє стало кращим нам потрібно діяти. Стамбульська конвенція закликає нас протестувати, висловлювати суспільну думку, реагувати ДІМИ та боротися за правду. Але в такому випадку вас будуть оббріхувати, наймати тітушок проти вас та вважати колаборантами за правду... але ж у цьому й полягав шлях перших християн.

Опіка Богородиці та Ангелів охоронців.
Бог кожному з нас дав опікуна, котрий переживає за нас 24/7. Він звертається до нас та говорить, от тільки ми його не слухаємо. Багато людей нехтує цією опікою, забуває дякувати, не слухає натхнень. Я вірю, що Бог хоче врятувати кожного, але чи ми вміємо Його слухати? Якщо ми не навертаємося то будуть наступні жертви... нажаль.

Оцінка нашого невігластва.
Краще всього оцінку щодо наших помилок та навернення дають нам вороги. Вони нас оцінюють від усього серця, не боячись образити. Найкращий критерій, що ми навернулися - переслідування ворогів. Нам потрібна наша щира інтенція. Слухати Божу волю та Його слово. Не говорити, а слухати та діяти натхненно і невпинно.

Ми відчуваємо тугу за рідними, а ще більшу тугу в очікуванні нас відчувають Святі, які хочуть нам допомогти.


Відгуки

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
Розсудливість. Чеснота копіткої праці

Розсудливість. Чеснота копіткої праці

Як здобути та розвинути у собі чесноту розсудивості? - радить отець Петро Врублевський.
Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Стережіться, щоб вас ніхто не ввів в оману. Бо багато хто прийде під Моїм Ім'ям. Луки 21:5 Про те, як людину можуть ввести в оману розповідає отець Міхал Бранкевич.
"Сьогодні  місіонерів найбільше потребує...Європа!" - отець Богдан Савицький

"Сьогодні місіонерів найбільше потребує...Європа!" - отець Богдан Савицький

Отець Богдан Савицький разом з журналістом Радіо Марія Іваницьким Сергієм роздумують над покликанням місіонерства. В чому це покликання полягає, чого вимагає і до чого провадить?
Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Головні принципи життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". "Подивися, яку любов ти отримав від близьких. Ця любов є прикладом та напрямком реалізації себе у світі", - отець Міхам Бранкевич.