Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Гжегожем Вавжиняком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

22:00

Катехиза

"Не судіть своїх батьків, бо не знаєте як складеться ваше життя", - отець Тарас Фітьо

Поділитись з друзями
Створено: 2020-08-06
Передача: Катехиза
Голова референтури у справах родини Львівської Архієпархії УГКЦ говорив про виховання до родинного життя дітей та молоді.
"Ми своїх дітей маємо готувати до сім'ї вже з родини. Для кожної дитини приємно бачити власних батьків у подружжі. Коли молоді люди приходять на підготовку до шлюбу, я запитую: чи їх батьки є щасливі у подружжі? На що чую різні відповіді: "можливо", "не знаю". Отже, якщо батьки хочуть, аби їхні діти були щасливі, добре одружилися, то їм варто пам'ятати, що їх подружнє життя є прикладом для їх дітей, яке у дорослому віці може стати зразком для наслідування.


Школа сім'ї полягає у вихованні дитини не лише в ідеальних стосунках, але показувати, що існують конфліктні ситуації та вчити їх розв'язувати.
Ми, батьки, як усі люди є грішними, хочемо показати гарний, добрий приклад подружнього життя власним дітям, але можемо падати в спокусу. Тому молодятам кажу, не судіть своїх батьків за конфлікти, бо не знаєте, як складеться ваше життя. Дуже важливо пам'ятати: сваримось - миримось!


 Важливо, щоб діти бачили, вашу щирість у стосунках, навіть, якщо посварилися, розуміємо свої слабкості, визнаємо перед дітьми і вміємо пробачати своїй другій половині. Тут велика роль чоловіка-захисника, щоб підійти, обійняти, порозмовляти, помиритися. Не можна давати волю емоціям, бо диявол тільки ретельно пильнує нагоду, щоб над святою тайною подружжя посміятися!"

Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по-суті, складалося з одного реяення, що викликало тривожні передчуття вірних.
"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.