Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

Про силу Псалма 59 під час війни. Визволи мене від ворогів моїх, мій Боже!

Поділитись з друзями
Брат капуцин Юрій Зелінський про християнську поведінку та спосіб молитви в тяжкий період життя.

"Якщо хочемо змінити нашу долю то нам потрібно покоритися Богу. Вийдіть за рамки звичних молитовних дій. Сила Божа вивільняється, коли ми читаємо Псалми вголос. Посилайте це слово нашим захисникам, як підтримку".
"Вся Україна та цивілізований світ молиться невпинно за наших воїнів та всіх Українців. Ми просимо щоб ця ситуація була керована Господом Богом. Нехай Його міць та покров Матері Божої береже та стоїть на захисті нашої землі", - говорить отець Юрій Зелінський.

Сьогодні в Польші я бачу, як зменшується інтерес до війни в Україні. Спостерігається синдром втоми. Ще два місяці тому вся Європа приділяла максимум уваги цим жахливим подіям. Сьогодні ж бачимо, як суспільство вже спокійно відноситься до загибелі людей, але зауважу, що наш моральний та бойовий дух набагато вище, ніж в окупантів.Друзі, давайте зосередимось на способі молитви. Впевнений, що вже час змінити білборди з вульгарними словами, матюками на Слово Боже, яке закликає нас: "Благословляйте, а не проклинайте".

У 2 Книзі Царів 19 розділі йдеться про царя Єзекію, який не проклинає ворогів, а робить правильні кроки - йде до Господа, в храм, не опускає рук, а говорить Богу просто про проблеми. Він розпочинає з молитви прославлення Бога, хвалить Бога за доброту, визнає віру в могутність та не ставить Йому умов. 

Тому, коли молитеся про перемогу то говоріть, ким є Бог для вас. Дякуйте та визнавайте, що Він цілитель наших сердець та нашої землі. "Ти даєш істинний мир та твориш чудеса і ми віримо Господи, що Ти вершиш нашу історію". Так ми звикаємо довіряти Господу нашу долю та приносимо Йому наші турботи.

"Я почую з неба ваш голос, прощу гріхи ваші, Я вигою вашу землю". Так говорить Господь. 

Якщо хочемо змінити нашу долю то нам потрібно покоритися Богу. Читайте голосно Псалом 59 (58) "Визволь мене від ворогів моїх, мій Боже". Вийдіть за рамки звичних молитовних дій. Сила Божа вивільняється, коли ми читаємо ці слова вголос. Посилайте це слово нашим захисникам, як підтримку та допомогу.

Відгуки

Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Духівник Українського Католицького Університету у Львові, отець Олексій Саранчук про довіру Богу під час війни до яких закликає 3-й Псалом.

"Він наперед знає наші переживання. Тому нам потрібно щиро та в істині приходити до Нього. Коли зі щирим серцем линемо до Бога то Він шанує нас за правдивість".
Діти відчувають переживання батьків. У Польщі надають психологічну допомогу Українським сім'ям.

Діти відчувають переживання батьків. У Польщі надають психологічну допомогу Українським сім'ям.

Про психологічну допомогу українським сім'ям, які виїхали за кордон розповідає кандидат психологічних наук, практичний психолог, психотерапевт, нейро-психолог - Катерина Дишель. Цикл програм Комісії душпастирства молоді.
Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Історія життя видатного богослова, святого Єроніма. Розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
"У світі до сьогодні є багато людей, які віддають своє життя за Христа", - о.Вальдемар Павелець

"У світі до сьогодні є багато людей, які віддають своє життя за Христа", - о.Вальдемар Павелець

В день літургійного спомину Мучеників ранньої Римської Церкви, отець Вальдемар Павелець під час катехези говорить про мучеництво, як свідчення живої віри в Христа. Перші три століття Церква перебувала під постійним гонінням і таким чином перші християни засвідчували свою любов до Христа через мучеництво в Його ім'я. В програмі катехит підкреслює, що це насіння Церкви (саме так мучеників називав Тертуліан) до сьогоднішнього дня дає щедрі плоди.
"Ми воюємо за правду!" - отець Олександр Могильний

"Ми воюємо за правду!" - отець Олександр Могильний

Отець Олександр Могильний приурочив свою катехиза до Дня Конституції України, який сьогодні відзначає наша Держава.