Брат капуцин Юрій Зелінський про християнську поведінку та спосіб молитви в тяжкий період життя.
"Якщо хочемо змінити нашу долю то нам потрібно покоритися Богу. Вийдіть за рамки звичних молитовних дій. Сила Божа вивільняється, коли ми читаємо Псалми вголос. Посилайте це слово нашим захисникам, як підтримку".
"Вся Україна та цивілізований світ молиться невпинно за наших воїнів та всіх Українців. Ми просимо щоб ця ситуація була керована Господом Богом. Нехай Його міць та покров Матері Божої береже та стоїть на захисті нашої землі", - говорить отець Юрій Зелінський.
Сьогодні в Польші я бачу, як зменшується інтерес до війни в Україні. Спостерігається синдром втоми. Ще два місяці тому вся Європа приділяла максимум уваги цим жахливим подіям. Сьогодні ж бачимо, як суспільство вже спокійно відноситься до загибелі людей, але зауважу, що наш моральний та бойовий дух набагато вище, ніж в окупантів.
Друзі, давайте зосередимось на способі молитви. Впевнений, що вже час змінити білборди з вульгарними словами, матюками на Слово Боже, яке закликає нас: "Благословляйте, а не проклинайте".
У 2 Книзі Царів 19 розділі йдеться про царя Єзекію, який не проклинає ворогів, а робить правильні кроки - йде до Господа, в храм, не опускає рук, а говорить Богу просто про проблеми. Він розпочинає з молитви прославлення Бога, хвалить Бога за доброту, визнає віру в могутність та не ставить Йому умов.
Тому, коли молитеся про перемогу то говоріть, ким є Бог для вас. Дякуйте та визнавайте, що Він цілитель наших сердець та нашої землі. "Ти даєш істинний мир та твориш чудеса і ми віримо Господи, що Ти вершиш нашу історію". Так ми звикаємо довіряти Господу нашу долю та приносимо Йому наші турботи.
"Я почую з неба ваш голос, прощу гріхи ваші, Я вигою вашу землю". Так говорить Господь.
Якщо хочемо змінити нашу долю то нам потрібно покоритися Богу. Читайте голосно Псалом 59 (58) "Визволь мене від ворогів моїх, мій Боже". Вийдіть за рамки звичних молитовних дій. Сила Божа вивільняється, коли ми читаємо ці слова вголос. Посилайте це слово нашим захисникам, як підтримку та допомогу.
У катехизі с. Наталія Гальцова розповідає про Ісуса Христа, єдиного Відкупителя світу від зла, чиї страждання були передбачені далеко до Його приходу на світ. "Ми звинувачуємо євреїв за те, що не повірили в Ісуса Христа. А чи ми самі завжди радо слухаємо правду, приймаємо її і готові змінити своє життя, щоб жити в її світлі?" - запитує авторка програми.
"Ми не роботи і не святі в кожній хвилині життя, ми теж можемо втомлюватися чи мати якісь звички. І важливо не створювати собі ілюзій про те, що священник завжди бездоганний, бо саме ці ілюзії призводять до розчарувань", - брат-францисканець Микола Орач, Парафія Преображення Господнього, м. Бориспіль.
Отець Олексій Самсонов розповідає про "Правила бою" за якими живуть військові та які допомагають зрозуміти військовослужбовців після повернення з фронту. Війна залишає глибокий слід у свідомості. Люди, які повертаються з бойових дій, живуть за своїми правилами — правилами виживання. Їхня поведінка може здаватися незрозумілою, але саме ці внутрішні установки допомогли їм залишитися живими. Щоб підтримати військового, важливо знати ці правила і ставитися до них з розумінням.
Про четверту Божу заповідь "Шануй твого батька та матір твою" в Листі до сімей Івана Павла ІІ розповідає настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в с.
Писарівка Хмельницької області - отець Роман
Казьмерчак. Також почуєте свідчення від батька 14 дітей, пана Володимира Блажеєва.
Слово "чудо" доволі популярне. Але що воно означає для християн і для чого нам потрібні чудеса? Чи зріла віра може бути пов'язана з чудесами? На ці та інші питання відповідає в катехизі о. Андрій Пальчик, настоятель громади Матері Божої Чудотворного медальйона, м. Мерефа Харківської області.