Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Меси із Катедри Успіння Богородиці м. Харків

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

Рекордна кількість студентів цього року вступила до Інституту Святого Томи Аквінського. Про відкриття нового курсу та початок навчального року розповідає директор Інституту св. Томи, Петро Балог

Поділитись з друзями
Створено: 2022-09-07
Передача: Катехиза
Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського запрошує на навчання всіх бажаючих. Про навчання в умовах війни розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог. 
Запрошуємо на відкриття!

9 вересня (у п'ятницю) о 18:00 відбудеться відкриття навчального року 2022 за участі єпископа Віталія Кривицького. Інавгураційну лекцію проведе отець Войчех Ґєртих (ОР). Також працюватиме виставка книг видання "КАЙРОС". Під час заходу ми звітуємо про досвід роботи та досягнення інституту протягом 30 років діяльності. Чекаємо вас 9 вересня о 18:00. Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського  
Адреса: м. Київ, вул. Древлянська 13. Вхід вільний.

"До дистанційного навчання в умовах війни нас підготувала ще пандемія. Сьогодні під час навчального процесу ми переживаємо деякі незручності, адже студентам та викладачам дещо некомфортно отримувати знання онлайн без фізичної присутності. Проте, якщо зазирнути в минуле, то досвід під час війни мали й наші бабусі та дідусі у свій час, а також діти Балканського півострова в 1990-х роках", - розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

Звісно, війна внесла свої корективи. Проте, Інститут Томи Аквінського все ж  розпочинає навчальний рік. Навчання триватиме переважно онлайн, але ми плануємо також проводити лекції офлайн.

Цього року студентами інституту Томи Аквінського стали 62 особи - це втричі більше, аніж зазвичай. Цікавість до науки абітурієнтів виявлена браком знань та бажанням розібратися в тому, що відбувається в країні. Загалом, перший курс налічує 150 студентів з усіх напрямків. 

!!! Також, цього року, при інституті стартує КУРС ЛІТУРГІЙНОГО СПІВУ. Перша сесія розпочнеться в жовтні. Щоб розпочати навчання на літургійно-музичному курсі потрібно заповнити онлайн-форму

Ми презентували декілька фільмів-інтерв'ю на YouTube каналі інституту з попередніми директорами ВНЗ де вони розповідають про здобуття освіти в нашому закладі та його історію. Ми позиціонуємо інститут, як можливість здобути другу вищу освіту. Також наші двері відкриті для тих, хто перебуває в пошуку досвіду своєї віри. У нас навчаються християни різних конфесій, є навіть студенти, які сповідують Іслам. Ми не обіцяємо, що ви знайдете відповіді на свої питання. Навпаки, у вас їх може з'явитися ще більше.

Директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

ПРОГРАМА відкриття навчального року та 30-річчя інституту св. Томи

- 18.00 – Служба Божа на відкриття навчального року в Інституті, яку очолить єпископ Київсько-Житомирської дієцезії в Україні, Віталій Кривицький. 

Після Служби – вручення дипломів випускникам Навчально-катехитичного центру “Дерево життя”.

- 19.15 – інавгураційна лекція, яку виголосить теолог Папського Дому, консультант Конгрегації доктрини віри, викладач Папського університету Св. Томи Аквінського (Angelicum), голова видавничої комісії бібліотеки Ватикану, о. Войчех Ґєртих ОР, на тему: “Католицьке розуміння свободи”.

- 20.00 – короткий фільм про історію Інституту, виставка дипломних робіт, написаних в Інституті, та книг, виданих у нашому видавництві “Кайрос”.


Щоб ознайомитися з діяльністю Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського відвідайте ОФІЦІЙНИЙ САЙТФейсбук сторінку або YouTube канал закладу.

Відгуки

НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

Про причини нудьги під час проповіді, а також рекомендації, як її подолати розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

30-го листопада РКЦ відзначає урочистість святого Андрія Первозванного. 

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

В ранковій катехезі, отець Вальдемар Павелець SAC говорить про три види покликань людини: до духовного життя (чернецтва, священства), до життя в шлюбі (чоловік, дружина), та про покликання до самотності. Священник розкриває цю тему у світлі проблематики, якою є криза породжена секуляризацією суспільства
Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Хранитель Національного Санктуарію матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак, під час своєї чергової катехези на Радіо Марія розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Увага катехита сконцентрована на стосунки святої Терези з її кровною сестрою, яка на той час була обрана настоятелькою спільноти. Які емоції переживає Тереза, та про те як бути в послусі рідній сестрі, слухайте в 40-хвилинному ефірі.
Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Остерігайтеся духовного протухання. Не вийде бути християнином окремо, у себе вдома, - отець Віктор Маковський

Про історію покликання та випробування протягом життя розповідає настоятель парафії Святого Вацлава, м. Житомир, отець Віктор Маковський.