Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

Рекордна кількість студентів цього року вступила до Інституту Святого Томи Аквінського. Про відкриття нового курсу та початок навчального року розповідає директор Інституту св. Томи, Петро Балог

Поділитись з друзями
Створено: 2022-09-07
Передача: Катехиза
Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського запрошує на навчання всіх бажаючих. Про навчання в умовах війни розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог. 
Запрошуємо на відкриття!

9 вересня (у п'ятницю) о 18:00 відбудеться відкриття навчального року 2022 за участі єпископа Віталія Кривицького. Інавгураційну лекцію проведе отець Войчех Ґєртих (ОР). Також працюватиме виставка книг видання "КАЙРОС". Під час заходу ми звітуємо про досвід роботи та досягнення інституту протягом 30 років діяльності. Чекаємо вас 9 вересня о 18:00. Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського  
Адреса: м. Київ, вул. Древлянська 13. Вхід вільний.

"До дистанційного навчання в умовах війни нас підготувала ще пандемія. Сьогодні під час навчального процесу ми переживаємо деякі незручності, адже студентам та викладачам дещо некомфортно отримувати знання онлайн без фізичної присутності. Проте, якщо зазирнути в минуле, то досвід під час війни мали й наші бабусі та дідусі у свій час, а також діти Балканського півострова в 1990-х роках", - розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

Звісно, війна внесла свої корективи. Проте, Інститут Томи Аквінського все ж  розпочинає навчальний рік. Навчання триватиме переважно онлайн, але ми плануємо також проводити лекції офлайн.

Цього року студентами інституту Томи Аквінського стали 62 особи - це втричі більше, аніж зазвичай. Цікавість до науки абітурієнтів виявлена браком знань та бажанням розібратися в тому, що відбувається в країні. Загалом, перший курс налічує 150 студентів з усіх напрямків. 

!!! Також, цього року, при інституті стартує КУРС ЛІТУРГІЙНОГО СПІВУ. Перша сесія розпочнеться в жовтні. Щоб розпочати навчання на літургійно-музичному курсі потрібно заповнити онлайн-форму

Ми презентували декілька фільмів-інтерв'ю на YouTube каналі інституту з попередніми директорами ВНЗ де вони розповідають про здобуття освіти в нашому закладі та його історію. Ми позиціонуємо інститут, як можливість здобути другу вищу освіту. Також наші двері відкриті для тих, хто перебуває в пошуку досвіду своєї віри. У нас навчаються християни різних конфесій, є навіть студенти, які сповідують Іслам. Ми не обіцяємо, що ви знайдете відповіді на свої питання. Навпаки, у вас їх може з'явитися ще більше.

Директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

ПРОГРАМА відкриття навчального року та 30-річчя інституту св. Томи

- 18.00 – Служба Божа на відкриття навчального року в Інституті, яку очолить єпископ Київсько-Житомирської дієцезії в Україні, Віталій Кривицький. 

Після Служби – вручення дипломів випускникам Навчально-катехитичного центру “Дерево життя”.

- 19.15 – інавгураційна лекція, яку виголосить теолог Папського Дому, консультант Конгрегації доктрини віри, викладач Папського університету Св. Томи Аквінського (Angelicum), голова видавничої комісії бібліотеки Ватикану, о. Войчех Ґєртих ОР, на тему: “Католицьке розуміння свободи”.

- 20.00 – короткий фільм про історію Інституту, виставка дипломних робіт, написаних в Інституті, та книг, виданих у нашому видавництві “Кайрос”.


Щоб ознайомитися з діяльністю Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського відвідайте ОФІЦІЙНИЙ САЙТФейсбук сторінку або YouTube канал закладу.

Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по суті, складалося з одного речення, що викликало тривожні передчуття вірних.
"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.