Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Рекордна кількість студентів цього року вступила до Інституту Святого Томи Аквінського. Про відкриття нового курсу та початок навчального року розповідає директор Інституту св. Томи, Петро Балог

Поділитись з друзями
Створено: 2022-09-07
Передача: Катехиза
Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського запрошує на навчання всіх бажаючих. Про навчання в умовах війни розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог. 
Запрошуємо на відкриття!

9 вересня (у п'ятницю) о 18:00 відбудеться відкриття навчального року 2022 за участі єпископа Віталія Кривицького. Інавгураційну лекцію проведе отець Войчех Ґєртих (ОР). Також працюватиме виставка книг видання "КАЙРОС". Під час заходу ми звітуємо про досвід роботи та досягнення інституту протягом 30 років діяльності. Чекаємо вас 9 вересня о 18:00. Інститут релігійних наук Святого Томи Аквінського  
Адреса: м. Київ, вул. Древлянська 13. Вхід вільний.

"До дистанційного навчання в умовах війни нас підготувала ще пандемія. Сьогодні під час навчального процесу ми переживаємо деякі незручності, адже студентам та викладачам дещо некомфортно отримувати знання онлайн без фізичної присутності. Проте, якщо зазирнути в минуле, то досвід під час війни мали й наші бабусі та дідусі у свій час, а також діти Балканського півострова в 1990-х роках", - розповідає директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

Звісно, війна внесла свої корективи. Проте, Інститут Томи Аквінського все ж  розпочинає навчальний рік. Навчання триватиме переважно онлайн, але ми плануємо також проводити лекції офлайн.

Цього року студентами інституту Томи Аквінського стали 62 особи - це втричі більше, аніж зазвичай. Цікавість до науки абітурієнтів виявлена браком знань та бажанням розібратися в тому, що відбувається в країні. Загалом, перший курс налічує 150 студентів з усіх напрямків. 

!!! Також, цього року, при інституті стартує КУРС ЛІТУРГІЙНОГО СПІВУ. Перша сесія розпочнеться в жовтні. Щоб розпочати навчання на літургійно-музичному курсі потрібно заповнити онлайн-форму

Ми презентували декілька фільмів-інтерв'ю на YouTube каналі інституту з попередніми директорами ВНЗ де вони розповідають про здобуття освіти в нашому закладі та його історію. Ми позиціонуємо інститут, як можливість здобути другу вищу освіту. Також наші двері відкриті для тих, хто перебуває в пошуку досвіду своєї віри. У нас навчаються християни різних конфесій, є навіть студенти, які сповідують Іслам. Ми не обіцяємо, що ви знайдете відповіді на свої питання. Навпаки, у вас їх може з'явитися ще більше.

Директор Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського, отець Петро Балог.

ПРОГРАМА відкриття навчального року та 30-річчя інституту св. Томи

- 18.00 – Служба Божа на відкриття навчального року в Інституті, яку очолить єпископ Київсько-Житомирської дієцезії в Україні, Віталій Кривицький. 

Після Служби – вручення дипломів випускникам Навчально-катехитичного центру “Дерево життя”.

- 19.15 – інавгураційна лекція, яку виголосить теолог Папського Дому, консультант Конгрегації доктрини віри, викладач Папського університету Св. Томи Аквінського (Angelicum), голова видавничої комісії бібліотеки Ватикану, о. Войчех Ґєртих ОР, на тему: “Католицьке розуміння свободи”.

- 20.00 – короткий фільм про історію Інституту, виставка дипломних робіт, написаних в Інституті, та книг, виданих у нашому видавництві “Кайрос”.


Щоб ознайомитися з діяльністю Інституту релігійних наук Святого Томи Аквінського відвідайте ОФІЦІЙНИЙ САЙТФейсбук сторінку або YouTube канал закладу.

Відгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".