Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Розвиток суспільства залежить від кожного з нас! Християнська Служба Порятунку закликає вірян до молитви за державу.

Поділитись з друзями
Програма: Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку -
Молитовний Щит держави. Молитовні наміри на грудень 2021:Церква, Україна, Світ. Ведуча - Наталія Острікова.

Гість програми –   Ігор Плохой – голова ГО “Християнський фронт”, має великий досвід активної громадської діяльності (очолював  ГО «Капеланське служіння війську» брав участь в інших громадських об’єднаннях), місіонерства, пасторства РГХВЄ “Церква Ісуса Христа”, а також має досвід  державного службовця та політичної діяльності.
Вдивляючись у майбутнє , маємо врахувати уроки історії. А вона вчить, що народи завжди кінець кінцем якось розв’язують проблему поневолення своїми тиранами, але багато культур уже зникли в мороці історії внаслідок власного декадансу.
         Відсутність вірного поняття свободи виявляється в кінцевому результаті джерелом криз суспільних економічних, політичних, культурних. Учасниками усіх процесів є усі люди, зокрема, християни.  Напевно тому служителі Молитовного Щита ХСП розпізнали  інтенцію, -  за формування в Україні християнських суспільних сил, діяльність яких базується на Соціальному Вченні Церкви.

         «У Біблії йдеться про те, що ми маємо коритися владі, яка виконує певні функції. Тобто карати тих, хто робить зло, і заохочувати тих, хто робить добро. Така влада – від Бога, і їй потрібно коритися. Проте, якщо влада заохочує зло і переслідує добро, то кожний гідний християнин зобов’язаний це зупинити.  «Не беріть участі у безплідних ділах темряви, але краще їх викривайте», – пишеться у Біблії. Завдання християнина стосовно суспільної реакції – викривати будь-які справи темряви», - зауважив Ігор Плохой.

          Митрополит Андрій Шептицький писав, що заповіді Господні, Христове Євангеліє  є не лише джерелом влади, але й головною ознакою та критерієм її легітимності. Це є прямим свідченням того, що християни мають досить добре слідкувати за  життям держави, як інституції, для того , щоб мати можливість оцінити цю діяльність.
           А тому , шановні радіослухачі, від кожного з нас залежить те, у якому напрямку  розвитку буде  рухатись наша країна, яким чином розвиватиметься наше суспільство.  

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!
Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Відгуки

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.
Почути. Підтримати. Допомогти. "Наше завдання - забезпечити допомогу військовослужбовцям в районі виконання бойових завдань", - підполковник Домбровський Олег Віталійович

Почути. Підтримати. Допомогти. "Наше завдання - забезпечити допомогу військовослужбовцям в районі виконання бойових завдань", - підполковник Домбровський Олег Віталійович

Як працює Центр морально-психологічної підтримки Сил ТрО розповідає офіцер Управління морально-психологічного забезпечення Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, підполковник Домбровський Олег Віталійович. 
Помічати людей. Конференція в рамках Тиждень виховання 2023 «Зцілення милосердям».

Помічати людей. Конференція в рамках Тиждень виховання 2023 «Зцілення милосердям».

Про конференцію в рамках Тиждень виховання 2023 «Зцілення милосердям» розповідає відповідальний за молодіжне душпастирство в Харківсько - Запорізькій дієцезії отець Олександр Пухальський.
Бути поруч і не нашкодити. Корпус військових капеланів проводить душпастирське служіння в шпиталях

Бути поруч і не нашкодити. Корпус військових капеланів проводить душпастирське служіння в шпиталях

Керівниця шпитального напрямку та коуч шпитальних капеланів Корпусу військових капеланів Християнської Служби порятунку, ШУРА ВЯТРЖИК. "Ми проводимо душпастирське служіння в шпиталях. Тільки на бажання самого військовослужбовця ми можемо розповісти про Бога". 
Ветеранська спільнота допомагає військовослужбовцям досягнути успіху після служби

Ветеранська спільнота допомагає військовослужбовцям досягнути успіху після служби

У програмі Люди Справи кейсменеджери Благодійного Фонду "Після Служби" Анна Глушкова та Олександр Війцан. БФ "Після Служби" сприяє українським ветеранам у досягненні успіху після закінчення служби. Бачення організації - забезпечити ресурси, підготувати та просувати успішну адаптацію українських ветеранів і зменшити кількість самогубств серед військовослужбовців.