Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Розвиток суспільства залежить від кожного з нас! Християнська Служба Порятунку закликає вірян до молитви за державу.

Поділитись з друзями
Програма: Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку -
Молитовний Щит держави. Молитовні наміри на грудень 2021:Церква, Україна, Світ. Ведуча - Наталія Острікова.

Гість програми –   Ігор Плохой – голова ГО “Християнський фронт”, має великий досвід активної громадської діяльності (очолював  ГО «Капеланське служіння війську» брав участь в інших громадських об’єднаннях), місіонерства, пасторства РГХВЄ “Церква Ісуса Христа”, а також має досвід  державного службовця та політичної діяльності.
Вдивляючись у майбутнє , маємо врахувати уроки історії. А вона вчить, що народи завжди кінець кінцем якось розв’язують проблему поневолення своїми тиранами, але багато культур уже зникли в мороці історії внаслідок власного декадансу.
         Відсутність вірного поняття свободи виявляється в кінцевому результаті джерелом криз суспільних економічних, політичних, культурних. Учасниками усіх процесів є усі люди, зокрема, християни.  Напевно тому служителі Молитовного Щита ХСП розпізнали  інтенцію, -  за формування в Україні християнських суспільних сил, діяльність яких базується на Соціальному Вченні Церкви.

         «У Біблії йдеться про те, що ми маємо коритися владі, яка виконує певні функції. Тобто карати тих, хто робить зло, і заохочувати тих, хто робить добро. Така влада – від Бога, і їй потрібно коритися. Проте, якщо влада заохочує зло і переслідує добро, то кожний гідний християнин зобов’язаний це зупинити.  «Не беріть участі у безплідних ділах темряви, але краще їх викривайте», – пишеться у Біблії. Завдання християнина стосовно суспільної реакції – викривати будь-які справи темряви», - зауважив Ігор Плохой.

          Митрополит Андрій Шептицький писав, що заповіді Господні, Христове Євангеліє  є не лише джерелом влади, але й головною ознакою та критерієм її легітимності. Це є прямим свідченням того, що християни мають досить добре слідкувати за  життям держави, як інституції, для того , щоб мати можливість оцінити цю діяльність.
           А тому , шановні радіослухачі, від кожного з нас залежить те, у якому напрямку  розвитку буде  рухатись наша країна, яким чином розвиватиметься наше суспільство.  

Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!
Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Відгуки

"Ми жертвуємо власною свободою, щоб захистити волю нашого народу", - отець Віталій Новак

"Ми жертвуємо власною свободою, щоб захистити волю нашого народу", - отець Віталій Новак

"Разом із іншими мобілізованими ми прибули до навчального центру, де розпочалася базова загальна військова підготовка. Вона триватиме 35 днів до розподілу у бойові частини". Про початок військової служби розповідає отець Віталій Новак.
"Саме зараз має розпочатись особлива духовна битва", - Андрій Оленчик

"Саме зараз має розпочатись особлива духовна битва", - Андрій Оленчик

Ми закликаємо всіх українських християн доєднатися до духовної хвилі «Вогняний рубіж», яка триватиме протягом чотирьох місяців у межах служіння Молитовного щита Християнської служби порятунку.   Чому ця ініціатива називається саме ,- "Вогнний рубіж"? Яке  завдання ми, як християни, як громадяни своєї країни,  покликані виконати в цій молитовній акції?
Спробуємо знайти  відповіді на ці та інші питання на сторінках Бібілії разом із одним з лідерів Молитовного Щита Християнської служби порятунку - Андрієм Оленчиком.
Просіть у Бога конкретного знаку, щодо покликання, - отець Віктор Білоус

Просіть у Бога конкретного знаку, щодо покликання, - отець Віктор Білоус

"Під час паломництва я отримав відповідь: "Не шукай те, що ти хочеш, а те, що хоче Він і проси у Бога про знак", - ректор, вихователь Вищої Духовної Семінарії Святого Духа в м. Городок, отець Віктор Білоус.
"Пісня найбільше виражає мене та допомагає забути про все", - отець Максиміліан Подвіка

"Пісня найбільше виражає мене та допомагає забути про все", - отець Максиміліан Подвіка

"Щодня молився за своє призначення та зрозумів, що у розпізнанні покликання важливі такі складові: молитва, тиша та дослідження", — отець Максиміліан Подвіка з Ордену кармелітів босих.
Україна серед світових лідерів сурогатного материнства

Україна серед світових лідерів сурогатного материнства

Біолог-генетик, клінічний психолог, консультант з клінічної біоетики, голова ГО "Перинатальний хоспіс Слід Життя", сестра Служебниця Непорочної Діви Марії Юстина (Ольга) Голубець в ефірі Радіо Марія.