Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Молитва

В ефірі

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

Що б не сталося - будьте людяними людьми! Довірте Богу своє переображення, - отець Григорій Рогацький

Поділитись з друзями
Про призначення сучасної людини розповідає настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький. Поклиикання — це здатність до чого небудь, вміння правильно щось робити.

Події в сучасному світі дезорієнтовують людину і в такому випадку особа може загубитися. Проте, в тяжких умовах постійно виникає запитання: "В чому ж моє покликання та ціль життя?", - настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Господь кожного із нас покликав для життя. Це першооснова для інших дарів та покликань людини, що походять від Бога. Він дає можливість зрозуміти Його волю в житті. Поступово, досліджуючи ми приходимо до того, що покликані до святості в першу чергу. Також Бог закликає нас рухатися до вічної радості. Тема покликання відкрита також і в молитві "Отче наш", де наголошується на довірі Йому свого життя та верховенство Його волі.

Сьогодні людина замислюється, якою ж є Його воля в моєму житті. Ми усвідомлюємо, що людської волі замало, щоб витривати в доброму до кінця. Саме тут ми вчимося розпізнавати Божу волю, до чого нас і закликає Господь. Але цікаво те, що він не робить це насильно, а з любов'ю.

Людина, щоб осягнути мету свого життя, має дотримуватися трьох базових принципів: бути людяно, бути Божою, бути вдячною.

Часто щирість, доброта, ввічливість та інші хороші якості знецінюються коли все налагоджується. Як же легко забувається все добре дане Богом, коли все вирішується в житті. 

Тому завжди необхідно залишатися людяною людиною.
Людяна людина культивує любов та милосердя. Така особа намагається практивувати моральні чесноти, щоб вони стали навичками.

Отже, людяність - це як фундамент будинку життя. Людина у повноті цього значення  має жити з розумінням своєї гідності. Людяність - це уміння любити себе та приймати в любові тих, кого їй даровано.

Людяність - це кожну мить бути тут і тепер. Як нагадують численні фахівці: минуле вже промайнуло, а майбутнє іще не настало - є тільки тут і зараз.

Бути Божою людиною - це дбати про Боже в любові. Саме в такий час Господь здійснює численні переміни в житті. Тільки Він відкриває для нас небо та нагадує усім про святість і досконалість. Але події та клопоти цього світу заважають нам думати про небо.

За любовю ми йдемо сміливо вперед не турбуючись перешкод. Улюблений Син Ісус Христос любить, слухає та ще й виконує сказане Отцем.

Щоб бути Божою та щасливою людиною не достатньо одягнути красивий одяг у неділю. Важливо розпочати внутрішні переміни, переображення розуму та волі. Адже переміни зовнішнього розпочинаються ізсередини, а переміна світу розпочинається із нас. Дозвольте Богові наші переміни. Довірте Йому наше переображення!

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати програми Радіо Марія про призначення людиниВідгуки

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
Історія фатимських дітей, - катехеза о. Олексія Самсонова

Історія фатимських дітей, - катехеза о. Олексія Самсонова

У травні 1917 року Пресвята Богородиця обʼявилася звичайним португальським дітям біля містечка Фатима. Це були свята Жасінта, святий Франціско та Люсія. Невдовзі після зустрічі з Дівою Марією двоє з них померли (Жасінта та Франціско), натомість найстарша з них Люсія прожила багато років і стала свідком обʼявлень Богородиці для цілого світу. Історію трьох фатимських дітей розповідає о. Олексій Самсонов. 
"Це буде грандіозна подія!" - отець Костянтин Морозов про Ювілейний рік

"Це буде грандіозна подія!" - отець Костянтин Морозов про Ювілейний рік

Отець Костянтин Морозов продовжує розповідати про святкування Ювілейного 2025 року, що має назву "Подорожуючи в напрямку надії".
"За роки Незалежності в Україні вчинено понад 30 мільйонів абортів", - Тереза Андрущишина

"За роки Незалежності в Україні вчинено понад 30 мільйонів абортів", - Тереза Андрущишина

"Катехезу провадить доктор суспільних наук в галузі педагогіки Тереза Андрущишина. Тема конференції: "Значення мови у формуванні правильних установок у житті". Використання терміну "плід" щодо дитини, яка знаходиться в лоні матері, є дуже некоректним".