Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Що б не сталося - будьте людяними людьми! Довірте Богу своє переображення, - отець Григорій Рогацький

Поділитись з друзями
Про призначення сучасної людини розповідає настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький. Поклиикання — це здатність до чого небудь, вміння правильно щось робити.

Події в сучасному світі дезорієнтовують людину і в такому випадку особа може загубитися. Проте, в тяжких умовах постійно виникає запитання: "В чому ж моє покликання та ціль життя?", - настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Господь кожного із нас покликав для життя. Це першооснова для інших дарів та покликань людини, що походять від Бога. Він дає можливість зрозуміти Його волю в житті. Поступово, досліджуючи ми приходимо до того, що покликані до святості в першу чергу. Також Бог закликає нас рухатися до вічної радості. Тема покликання відкрита також і в молитві "Отче наш", де наголошується на довірі Йому свого життя та верховенство Його волі.

Сьогодні людина замислюється, якою ж є Його воля в моєму житті. Ми усвідомлюємо, що людської волі замало, щоб витривати в доброму до кінця. Саме тут ми вчимося розпізнавати Божу волю, до чого нас і закликає Господь. Але цікаво те, що він не робить це насильно, а з любов'ю.

Людина, щоб осягнути мету свого життя, має дотримуватися трьох базових принципів: бути людяно, бути Божою, бути вдячною.

Часто щирість, доброта, ввічливість та інші хороші якості знецінюються коли все налагоджується. Як же легко забувається все добре дане Богом, коли все вирішується в житті. 

Тому завжди необхідно залишатися людяною людиною.
Людяна людина культивує любов та милосердя. Така особа намагається практивувати моральні чесноти, щоб вони стали навичками.

Отже, людяність - це як фундамент будинку життя. Людина у повноті цього значення  має жити з розумінням своєї гідності. Людяність - це уміння любити себе та приймати в любові тих, кого їй даровано.

Людяність - це кожну мить бути тут і тепер. Як нагадують численні фахівці: минуле вже промайнуло, а майбутнє іще не настало - є тільки тут і зараз.

Бути Божою людиною - це дбати про Боже в любові. Саме в такий час Господь здійснює численні переміни в житті. Тільки Він відкриває для нас небо та нагадує усім про святість і досконалість. Але події та клопоти цього світу заважають нам думати про небо.

За любовю ми йдемо сміливо вперед не турбуючись перешкод. Улюблений Син Ісус Христос любить, слухає та ще й виконує сказане Отцем.

Щоб бути Божою та щасливою людиною не достатньо одягнути красивий одяг у неділю. Важливо розпочати внутрішні переміни, переображення розуму та волі. Адже переміни зовнішнього розпочинаються ізсередини, а переміна світу розпочинається із нас. Дозвольте Богові наші переміни. Довірте Йому наше переображення!

Настоятель парафії Покрови Пресвятої Богорордиці УГКЦ, місто Вінниця, отець Григорій Рогацький.

Слухати програми Радіо Марія про призначення людиниВідгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек говорить про Богородицю Діву, як Царицю святого Розарію.
Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.