Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Щоденними вчинками та рішеннями ви формуєте своє життя, - отець Вальдемар Павелець

Поділитись з друзями
Про важливість маленьких добрих справ у щоденному житті розповідає в катехизі о. Вальдемар Павелець.

"Чому ж ми вибираємо неправдиву поведінку чи життя в іллюзіях? Нажаль нам так легше та зручніше. Це сформована поведінка, яка часто бере початок в болях та травмах дитинства".
"Ієрархія наших цінностей формується починаючи з дитинства. Психологи довели - дитина ще в утробі вже чує голоси батьків та їхні емоції яки впливають на неї. Наша культура, мова, моральні цінності ми здобуваємо протягом життя. Це як фундамент, який будується на самому початку при будівництві оселі", - розповідає отець Вальдемар Павелець.

1. Відповідальність.
Важливість маленьких добрих справ потрібно формувати з дитинства. Перше, що потрібно формувати у дитини - це відповідальність. Кожна дитина має вже повертати на місце речі, прибирати після себе, піклуватися про тварин, рослин тощо. Це формує відповідну поведінку, що складається із добрих справ. Таким чином дитина пізнає світ та принципи життя. Якщо дитину навчити піклуватися та доглядати за тваринкою чи рослинкою то вона так само буде піклуватися про інших.


2. Правдивість.

Важливо виховувати в дитинстві правдивість із дитинства. Дитина навчається брехати особливо вдома, коли поведінка дорослих відображає маленкі неправди, які можуть завести дитину в іллюзії. 
Все, що ми робимо має свої причини та наслідки. І що ви вкладете та поясните дитині - те проявиться в старості.
Люди готові за правду вмирати. Вона є цінністю нашого буття

3. Відносини з іншими.
Ми оточені з різними людьми і кожен із нас є особистістю в чомусь відмінними від нас. Наприклад святі, які описували людей чи справи які впливали на їхні життя, надихали їх.

 Хто має вплив сьогодні на розвиток моєї віри та побожності?Проаналізувавши ви побачите людей, які мають вплив на ваше життя ви почнете їм дякувати - це лікує. 

Ви є прикладом для інших. Запитайте себе: для кого я авторитет та на кого впливаю?  Це може призвести до переосмислення життя та висновків.
Чому ж ми вибираємо неправдиву поведінку чи життя в іллюзіях? Нажаль нам так легше та зручніше. Це сформована поведінка, яка часто бере початок в болях та травмах дитинства.
Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".