Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

Щоденними вчинками та рішеннями ви формуєте своє життя, - отець Вальдемар Павелець

Поділитись з друзями
Про важливість маленьких добрих справ у щоденному житті розповідає в катехизі о. Вальдемар Павелець.

"Чому ж ми вибираємо неправдиву поведінку чи життя в іллюзіях? Нажаль нам так легше та зручніше. Це сформована поведінка, яка часто бере початок в болях та травмах дитинства".
"Ієрархія наших цінностей формується починаючи з дитинства. Психологи довели - дитина ще в утробі вже чує голоси батьків та їхні емоції яки впливають на неї. Наша культура, мова, моральні цінності ми здобуваємо протягом життя. Це як фундамент, який будується на самому початку при будівництві оселі", - розповідає отець Вальдемар Павелець.

1. Відповідальність.
Важливість маленьких добрих справ потрібно формувати з дитинства. Перше, що потрібно формувати у дитини - це відповідальність. Кожна дитина має вже повертати на місце речі, прибирати після себе, піклуватися про тварин, рослин тощо. Це формує відповідну поведінку, що складається із добрих справ. Таким чином дитина пізнає світ та принципи життя. Якщо дитину навчити піклуватися та доглядати за тваринкою чи рослинкою то вона так само буде піклуватися про інших.


2. Правдивість.

Важливо виховувати в дитинстві правдивість із дитинства. Дитина навчається брехати особливо вдома, коли поведінка дорослих відображає маленкі неправди, які можуть завести дитину в іллюзії. 
Все, що ми робимо має свої причини та наслідки. І що ви вкладете та поясните дитині - те проявиться в старості.
Люди готові за правду вмирати. Вона є цінністю нашого буття

3. Відносини з іншими.
Ми оточені з різними людьми і кожен із нас є особистістю в чомусь відмінними від нас. Наприклад святі, які описували людей чи справи які впливали на їхні життя, надихали їх.

 Хто має вплив сьогодні на розвиток моєї віри та побожності?Проаналізувавши ви побачите людей, які мають вплив на ваше життя ви почнете їм дякувати - це лікує. 

Ви є прикладом для інших. Запитайте себе: для кого я авторитет та на кого впливаю?  Це може призвести до переосмислення життя та висновків.
Чому ж ми вибираємо неправдиву поведінку чи життя в іллюзіях? Нажаль нам так легше та зручніше. Це сформована поведінка, яка часто бере початок в болях та травмах дитинства.








Відгуки

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку. 
"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

Як система 12 кроків допомогла кардинально покращити власне життя розповідає пані Софія - членкиня спільноти Ал-Анон. "Змінити в своїй поведінці те, що тільки погіршує ситуацію, і знайти здоровий спосіб реагування на проблему – це цілком реальні завдання. Збори Ал-Анон дають можливість вчитися на досвіді інших людей, які стикалися зі схожими проблемами".



"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.