Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

Смуток і тривога в нестабільному світі. Як знайти опору в житті?

Поділитись з друзями
Отець Міхал Бранкевіч розпочинає новий цикл катехиз про невпевненність у завтрашньому дні через призму Душпастирської конституції про Церкву в сучасному світі. "Щоб допомогти людині звільнитися від залежностей потрібно вказати їй на те, що вище всіх захоплень". 
"Про причини втрати людиною орієнтиру та як віднайти його? Другий Ватиканський Собор, дослідивши це питання, звертається до всіх людей щоб пояснити роль Церкви в світі. Вона, згідно своєї природи: Католицька, Всесвітня. Церква солідарна з кождною людиною незалежно від її релігії, раси чи інших відмінностей та усвідомлює, що кожна людина створена з любов'ю Творця. А причиною покликання в цьому світі є любов Отця. Обмеженням є сама людина, яка може добровільно прийняти Його любов та захотіти зрозуміти її", - розповідає отець Міхал Бранкевіч.

- Церква, своїм проголошенням Євангелія, має завдання  допомогти кожній людині зрозуміти себе. Церква хоче конкретними вчинками любові показати, що такий підхід допомагає жити в цьому світі та розуміти кожну людину. Маючи цю любов ти вже на переше місце ставиш не себе.

- Щоб допомогти людині звільнитися від брехливих залежностей потрібно вказати їй те, що найважливіше, більше будь яких захоплень. 

- Потрібно знайти основи любові.
1. Любов материнська, безумовна. Її потрібно побачити та прийняти. І тут варто людину перемикнути від егоїстичної любові на безумовну. Бо коли ти відчуваєш себе людиною любимою - багато проблем зникає. 

2. Смуток і тривога людини. Вони підказують, що потрібно знайти відповіді на запитання. Особливо яскраво виглядають люди щирі та постійно радісні. Це ті, які мають джерело радості та не прив'язанні до залежностей світу. Саме тому Церква має стати прикладом безумовної любові.

- Перше завдання Церкви - бути ясним знаком світла, яке зігріває. 
У цьому світі є багато знаків Божої любові, але не всі їх ми бачимо. Ми бачимо переважно проявлення інших людей і саме тому віруючим потрібно нести любов через свідчення християнського життя. Наприклад: родина, яка живе згідно християнських принципів.


Ми звикли, що в світі нас прийматимуть бездоганними, досконалими. Але це неправда. Адже ми помиляємося і маємо реальні слабкості та хиби. 


В суспільстві існує хибна думка про ідеальну людину, яка веде себе з дотриманням правил. Наше завдання - прийняти людину незалежно від її хиб. Першою спільнотою де можуть зустріти та зрозуміти особу - є храм. Але головне, щоб у ньому був хтось, хто вкаже на дорогу, нагадає що людину приймають такою, якою вона є: бідною,слабкою, зраненою.


Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".