Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Свято Преображення Господнього

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" з с.Дам’яною Галущак говоримо про Свято Преображення Господнє – описане в Євангеліях таємниче преображення, явлення Божественної величі й слави Христа на горі Фавор (Табор), свідками якого були апостоли: Петро, Яків та Йоан. Відзначаємо спомин про цю подію у житті Ісуса Христа 19 серпня (6 серпня за старим стилем).
В останній рік Свого публічного служіння, перебуваючи в Кесарії Филиповій, Господь напередодні майбутніх страждань почав відкривати учням те, що «Він мусить йти до Єрусалиму, і постраждати від старійшин, і первосвящеників і книжників, і вбитим бути, і воскреснути третього дня» ( Мф. 16:21). Слова Вчителя сильно засмутили апостолів і особливо Петра, який став перечити Спасителю, кажучи: «Змилуйся, Господи! нехай не буде цього з Тобою! »(Мф. 16:22). Помітивши скорботу учнів і бажаючи полегшити її, Ісус Христос обіцяє деяким з них показати ту славу, в яку Він зодягнеться після свого відшестя: «Істинно кажу вам: є деякі з тих, які не зазнають смерти, доки не побачать Сина Людського, що гряде в Царстві Своїм »(Мф. 16:28).
Через шість днів Господь у супроводі учеників відправився з області Кесарії Филпової в межі Галілеї. Зупинившись біля гори Фавор, Він узяв з собою трьох учнів - Петра і братів Зеведеєвих: Якова та Іоанна - і зійшов з ними на вершину помолитися. Однак апостоли, стомившись, заснули: « Петро ж і ті, що були з Ним зморені були сном» (Лк. 9:32).
Під час їхнього сну Господь Ісус преобразився: «І коли молився, то вигляд лиця Його змінився, і одяг Його зробився білим, блискучим» (Лк. 9:29). Прокинувшись від сну, апостоли побачили Його в світлому одязі і яскраве світло, що виходило від нього. Христос розмовляв з двома мужами - пророками Мойсеєм та Іллею про майбутні страждання. Коли бесіда Христа з Мойсеєм і Іллею підходила до кінця, апостол Петро перейнявся відвагою і сказав: «Наставнику добре нам тут бути; три намети, Тобі один, Мойсею один і один Іллі »(Лк. 9:33).

Відгуки

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
"Школа Марії - це школа Любові, це справа Божа", -  Юлія Скубій.

"Школа Марії - це школа Любові, це справа Божа", - Юлія Скубій.

Як я переживаю своє учнівство? Як я переживаю любов Божу? Як я переживаю свій гріх? Про Божу справу, зцілення і "світло зсередини" на Школі Марії розповідає відповідальна за Київську філію ШХЖіЄ Юлія Скубій.
Гріховна рана нашого народу

Гріховна рана нашого народу

Отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі: "Кожна рана, кривда завдана протягом років, може стати джерелом гріха"
"Як віримо - так і живемо!" - отець Артур Сподар

"Як віримо - так і живемо!" - отець Артур Сподар

Як правильно вірити в Бога? Отець Артур Сподар замислюється над фундаментальним питанням.
"Довіра Господу - це воля  і бажання жити далі, попри біль втрати", - отець Станіслав Нуцковський (YouTube)

"Довіра Господу - це воля і бажання жити далі, попри біль втрати", - отець Станіслав Нуцковський (YouTube)

Говоримо про довіру до Бога та про те, що важливо пам'ятати в час терпінь і страждань.