Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Матері Божої святого Скапулярію (Снятин)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

У Чернігові збільшується інтерес до Церкви. До чого нас закликає Бог під час війни?

Поділитись з друзями
Місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Петро Врублевський Парафія зіслання Святого Духа, м.Чернігів. Про покликання як завдання від Друга-Господа на наше життя. "Покликання - це завдання на наше життя, що маю робити. Це мета, яку мені дає Господь".
ЖИТТЯ В ЧЕРНІГОВІ
"Станом на сьогодні в Чернігові проживає 2\3 жителів. Люди активно повертаються в місто. Після воєнних дій тут розпочалася організоване прибирання та відновлення інфраструктури. Газу, електропостачання, води немає в місцях, які дуже постраждали від обстрілів. Лікарні та аптеки працюють в штатному режимі", - отець Петро Врублевський.

Люди сьогодні в Чернігові проявляють інтерес до духовності. Ті, хто залишалися в місті під час бомбардувань ревно продовжують відвідувати парафію. Також до нас приходять православні та люди, які ховалися у нас під час бомбардувань. Ми отримуємо позитивні відгуки та допомогу від місцевих людей.


ПОКЛИКАННЯ
Людина може бути дуже похилого віку, але має молоде серце. 
Одного разу до мене післі літургії підійшов чоловік, який допомагав рятувати людей під час бомбардувань, привозив їх до нашої парафії. Він прийшов на літургію помолитися бо отримав повістку до військомату. Саме тому я вирішив у цій катехизі говорити про покликання, оскільки повіска є своєрідним закликом до необхідних дій. В умовах війни багато молодих людей отримують покликання в армію, щоб виконати свій обов'язок. Багато чоловіків відчувають покликання до захисту держави. Але Церква також сьогодні відчуває загрозу бо війна може зайняти місце Бога в серцях людей.

Найчастіше визначення покликання - це боротьба, яка може тривати доволі довго. Папа говорить, що покликання - це завдання для вирішення якого потрібні самотність та тиша. Рцшення замісь мене ніхто не зробить, а прийняти його можна тільки тоді, коли я зустрінусь із собою. Дя цього потрібно щодня організовувати собі простір самотності для зустрічі з собою.

Простір тиші. Людина може боятися тишв та постійно перебуває в інформаційному просторі. Тому, для прийняття інтимного рішення потрібно почути себе в тиші та спокої. 

Перебуваючи в цих двох просторах (тиші та самотності) відбувається слухання: Господа, інших людей, слухання дійсності. Це потрібно для  зустрічі з самим собою.

Папа рекомендує під час перебування в тиші на самоті ставити правильні запитання: 

1. Що я знаю про самого себе?
2. Що дає справжню радість та смуток для мого серця?
3. Що це серце засмучує?
4. Як я  можу бути корисним для світу та Церкви?
5. Яке моє місце в Церкві та на Землі?
6. Які я маю здібності?
7. Чого можу навчитися, а чого ні?Людина може все життя ставити собі запитання "Ким я є?" і отримувати різні відповіді в різні періоди свого життя. Але ще краще вірцючій особі шукати відповіді на : "Для кого я є?" А вже потім формується відповідь на питання: "Ким я є?"

Покликання - це моє завдання на моє життя, що я маю робити. Це завдання, яке мені дає друг Господь. Цей подарунок перемінить нас в того, хто залишить слід після себе.

Війна закінчиться, але що ти будеш робити далі?

Відгуки

Чи щось роз'єднує християн з юдеями?

Чи щось роз'єднує християн з юдеями?

Отець Олександр Кушта продовжив цикл катехиз про юдео-християнські відносин. В епіцентрі програми: Які найважливіші декларації підписували католики з юдеями?
“Все залежить аід жертовності священника, а не від його сімейного стану", - отець Тарас Фітьо

“Все залежить аід жертовності священника, а не від його сімейного стану", - отець Тарас Фітьо

Отець Тарас Фітьо з УГКЦ говорить про одружених та не одружених священників. 
До чого сьогодні нас закликає Бог? "Працюй так, щоб бути прикладом, а не вимагай від інших", - отець Микола Бєлічев

До чого сьогодні нас закликає Бог? "Працюй так, щоб бути прикладом, а не вимагай від інших", - отець Микола Бєлічев

Друга програма на тему "Вчинки милосердя" в контексті книги "Містична Святиня Бога" авторства Святого отця Станіслава Папчинського. Досліджуємо разом з отцем Миколою Бєлічевим - маріанином, головним редактором журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.
Забутий Бог. "Коли Дух Святий сходить на людину то творить через неї неможливе", - отець Микола Бистрицький

Забутий Бог. "Коли Дух Святий сходить на людину то творить через неї неможливе", - отець Микола Бистрицький

Про зіслання та дію Духа Святого в нашому житті говоримо з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець-Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.

"Родини, допомагайте душпастирям у своїх парафіяльних спільнотах"!, - О.Вальдемар Павелець

"Родини, допомагайте душпастирям у своїх парафіяльних спільнотах"!, - О.Вальдемар Павелець

Незабаром відбудеться IV Всеукраїнська зустріч осіб які задіяні у душпастирство родин. Дана програма є анонсом цієї події. Автор катехези, отець Вальдемар Павелець наголошує, що до цієї зустрічі запрошені усі родини, які готові поділитися своїм досвідом. Катехит заохочує родини допомагати пресвітерам у своїх парафіяльних спільнотах у вихованні молодих сімей.