У катехизі про богопосвячене життя с. Наталія Гальцова в головних рисах окреслює три євангельські ради: чистоти, вбогості та послуху, які усі монахи добровільно зобов’язуються дотримуватися до кінця життя.
Чи можна сказати про кожну людину, яка присвячує Богові усі свої щоденні справи, що вона є богопосвяченою? Що відрізняє монаха від побожного християнина? Монашество – це віддання себе самого в повноті для Господа, це завжди крок у невідоме. Чернечі обіти допомагають богопосвяченій особі бути абсолютно вільною для служіння Богові, однак вони не є ознакою святості чи досконалості, а лише засобом для її осягнення.
Ознакою досконалості є любов до Бога та ближнього, яку монахи проявляють на різний спосіб відповідно до харизми свого Ордену чи Згромадження. Наприклад, місіонерські Згромадження, відгукнувшись на заклик Ісуса: «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа» (Мт. 28,19), виїжджають на місії до найвіддаленіших куточків світу, щоби проголошувати Добру Новину людям, які ще не знають Христа. Одним із таких відважних місіонерів був святий Йосиф Фрайнадемец – італійський священник, який усе своє життя присвятив наверненню китайців. Незважаючи на жорстокі переслідування, він так полюбив цей народ, що говорив: «Навіть у Небі хотів би бути китайцем». Згромадження Божого Слова, до якого він належав, до сьогодні активно і плідно працює на місіях та вважається найбільшим місіонерським згромадженням у світі.
Це друга катехиза з циклу "Антропологія Едити Штайн", де ставимо питання: "Що таке людина?" Виголошує науку отець Віталій Козак.
Напередодні Пасхального Тридення, найважливішого літургійного періоду року, о. Вальдемар Павелець дуже ґрунтовно пояснює значення усіх літургійних обрядів.
У програмі "У ваших намірах" о. Рафал Мишковський заохочує слухачів під час Пасхального Тридення не тільки взяти участь у богослужіннях, але також єднатися з Господом у переживанні найбільших тайн нашого спасіння.
Того часу Ісус, сівши за стіл зі своїми учнями, стривожився духом, та й засвідчив і сказав: «Воістину, воістину кажу вам, що один із вас видасть Мене!» Учні дивилися один на одного, не здогадуючись, про кого Він говорить.
Про страждаюче Серце Пресвятої Богородиці та її співучасть у спасінні людства розповідає сестра-гоноратка Каміла Кармалюк.