Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

Відродження. "Пройти пекло війни під Бахмутом та повернутися до нормального життя мені допомогла система 12 кроків", - військовослужбовець Євген

Поділитись з друзями
"Я переживав панічний страх смерті та боязнь втрати кінцівки. Втрачав силу, мужність, рішучість... Саме ці почуття мені повернути було найважче", - військовослужбовець, координатор служінь спільноти "Анонімні Нікотинозалежні", Євген. м. Чернігів.
Протягом минулого року ми з побратимами тренувалися на полігонах. Потім, біля Бахмута стримували правий фланг дороги життя. В січні цього року я отримав поранення та потрапив у шпиталь. Якось мене охопив відчай від того, що ворог має багато боєприпасів та постійно обстрілює, а ми в свою чергу несемо втрати, багато бійців отримують осколкові поранення. Я тоді подумав, що з такими темпами нам потрібно мобілізувати багато чоловіків. Але з часом ситуація змінилася і ми помітили, що ворог почав вести себе невпевнено.

20 травня 2023 року виконалося 8 років мого звільнення від нікотину. Протягом цього часу я працював над одужанням за програмою 12 кроків, що дає змогу навчитися проживати стреси. Один із кращих інструментів боротьби з потрясінням - проговорити свої переживання з іншою людиною. Можливість висловити свій біль чи потрясіння ви знайтете в групах 12 кроків, серед яких: Анонімні Нікотинозалежні, Анонімні Алкоголіки, Дорослі Діти Алкоголіків, Ал-Анон тощо 

Отже, ми прибули на позиції неподалік Бахмуту. Там я побачив жахливу картину війни, але після бойових чергувань, ввечері, таки встигав долучатися до групи онлайн - це дуже підтримувало. 

Що можу загинути я усвідомив коли отримав поранення. В цей момент ми з побратимами добре відчули наближення смерті... Тоді я втратив зв'язок із реальністю, а думки панічно стрибали від страху загибелі до тривоги від втрати кінцівки, інвалідності. Я вже уявляв, як хірург ампутує ногу. Тобто організм інстинктивно перебільшував ситуацію немов би зараз прийшов час покидати світ. До цього процесу долучилася психіка, яка по своєму почала рятувати мене - я втрачав силу, мужність, рішучість... Саме ці почуття мені повернути було найважче.

Повертатися до життя я почав пізніше на групах Анонімні Нікотинозалежні. Тут мені стало набагато легше.

Військовослужбовець, координатор служінь спільноти "Анонімні Нікотинозалежні", Євген. м. Чернігів.

Ведучий та автор: Олександр Скрипченко.

Сайт спільноти:  Анонімні Нікотинозалежні
Сайт спільноти:  Анонімні Алкоголіки
Сайт спільноти: Дорослі Діти Алкоголіків
Сайт спільноти: Ал-Анон

Слухати інші програми

Відгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".