Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Я алкоголік! Коли б не спільнота, я би обов'язково потрапив в одне із цих місць: до в'язниці, на цвинтар, або в психлікарню, - В'ячеслав

Поділитись з друзями
У спільноту Анонімних Алкоголіків В'ячеслав прийшов, щоб хоч на місяць покинути пити. Там він розуміє, що це хвороба, причина якої знаходиться всередині та потребує лікування. Історія-свідчення про шлях до тверезості 25 літнього В'ячеслава у програмі Люди Справи.
Протягом свого життя я поступово потрапив у залежність від алкоголю та наркотичних речовин. Було так, що після святкувань я постійно втрапляв у бійки через що мав проблеми із законом. Далі, почав вживати щовечора, на роботі, апотім п'яний до безпамятства втрапляв у численні бійки зокрема з поліцією. Поступово зрозумів, що так далі не можна і мені потрібна допомога. Так я опинився в на церковній службі, але це нічого не змінило, бо я продовжував вживати, - розповідає В'ячеслав.

Одного разу мій знайомий побачив, що я деградую та порадив звернутися про допомогу до спільноти Анонімні Алкоголіки. На першій зустрічі спільноти я побачив охайних людей, які в минулому довго були алкозалежними, але сьогодні практикують тверезий спосіб життя та щасливі. Про таке я міг тільки мріяти. До того ж я почув історії життя подібні до мого.

Вживаючи алкоголь та наркотики, я наче знаходив ліки від стресу. Замість того, щоб вирішувати проблеми я пив та палив уникаючи болючої реальності.

Спочатку, на зустрічах спільноти Анонімні Алкоголіки, я думав, що місяць поспілкуюся з ними та навчуся вживати помірно. Але з першої зустрічі стало зрозуміло, що я хворий на алкоголізм та потребую допомоги, лікування. Також прийшло усвідомлення, що я був лицеміром, зневажав та обманював інших, думав тільки про себе та обманював. Слухаючи учасників спільноти усвідомив, що алкоголізм - це хвороба, як наприклад цукровий діабет, і я потребую уздоровлення.

Моїми ліками від пияцтва стала Програма 12 кроківЯкщо раніше проблеми запивалися алкоголем, то сьогодні я тверезо аналізую труднощі та вирішую їх. Вже згодом зрозумів, що причиною моїх проблем є тільки я.

Станом на сьогодні вже близько 2-х років я відвідую спільноту Анонімних Алкоголіків. Результати роботи з наставником та зміни в житті вражають. Якщо раніе мої стреси призводили до пияцтва то сьогодні, переживаючи тяжкі моменти я практикую молитву. Коли на душі сутужно молитва сильно заспокоює. 

Коли вживав наркотики та алкоголь то постійно говорив, що більше ніколи не буду цим займатися, але щоразу зривався. 

В минулому моє життя було схоже на руїни. Мене тоді оточували такі ж залежні від речовин люди. Сьогодні ж, завдяки спільноті, я маю прекрасні відносини з батьками та познайомився з багатьма цікавими особистостями. А коли мене запрошують на корпоратив то вільно відпочиваю, співаю, танцюю та почуваюся щасливим без алкоголю.

Протягом тижня я намагаюсь відвідувати спільноти АА. Там ми спілкуємося та ділимося своїм досвідом тверезості, підтримуємо один одного. Розумію, що якби я не покинув вживати то це призвело б в одне із трьох місць: цвинтар, в'язниця, або психічна лікарня.

Зробіть вже сьогодні перший крок до тверезості та свободи від залежностей. Зверніться до спільноти Анонімні Алкоголіки, прочитайте книгу Анонімні Алкоголіки - це допоможе вам змінити своє життя. Дійте вже сьогодні.

Дізнайтеся про спільноту Анонімні Алкоголіки за посиланням

Слухайте також:

Відгуки

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

ІСПИТ СУМЛІННЯ. "Це слухання Бога та розпізнання Його присутності у моєму житті", - отець Кшиштоф Бузіковський

Іспит сумління - частина 1. "Гріх буде нас постійно оскаржувати, осуджувати, адже сатана постійно займається цим перед Богом", - місіонер-облат Непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський (м. Обухів).
Де діти? "В сім'ї руйнується перше коло смертельного егоїзму", - Папа Франциск

Де діти? "В сім'ї руйнується перше коло смертельного егоїзму", - Папа Франциск

Про добре виховання дітей в 7-му розділі апостольського повчання «Amoris Laetitia» («Радість Любові») Папи Франциска.  Розповідає отець Тарас Фітьо, душпастир для Українців міста Клягенфурт, Австрія. Слухати попередню програму тут
Сила Слова Божого та сповідь. "В тяжкий час Біблія стає втіхою, опорою, світлом в темряві", - брат Микола Орач

Сила Слова Божого та сповідь. "В тяжкий час Біблія стає втіхою, опорою, світлом в темряві", - брат Микола Орач

Де знайти опору в час випробувань? Про силу Слова Божого розповідає брат францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
ДАР МОВ. Застосування та функція

ДАР МОВ. Застосування та функція

Дія та присутність Духа святого в нашому житті. Друга катехиза отця Юрія Зелінського про дар мов: застосування та функціональність. Слухати першу катехизу можна за посиланням тут
Слово Боже об'являє та діє. "Якщо людина не говорить слово у своїй сім'ї то горя не оминути", - отець Роман Василів

Слово Боже об'являє та діє. "Якщо людина не говорить слово у своїй сім'ї то горя не оминути", - отець Роман Василів

Притча про сіяча та роль кожного християнина у спасінні людства. В ефірі настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.