Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

19:30

Розарій

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Modus Vivendi

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

"Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку," - отець Ярослав Рудий

Поділитись з друзями
Створено: 2020-04-09
Передача: Катехиза
Віцеректор семінарії Пресвятого Серця Ісуса. Говорили про таїнство Євхаристії у контексті циклу апологетичних катехиз, а також розповів про розпізнання свого покликання.
"Великоднє тридення - це час особливий, через, який Господь показує нам свою велич, яка перевищує всі наші тривоги і кожну біль. Цей період - одна велика подія, яка розділена на частини: Великий Четвер, Велика П'ятниця, Велика Субота і, звичайно, увінчується Воскресінням Господнім. 
Ми, християни, у часі Великого посту очікували саме на цю подію і зараз очікуємо, доторкаючись  до цих святкувань, прибігаючи думкою до Воскресіння Христового у великій надії, - розповідає отець Ярослав. - Господь ніколи нас не розчарує у наших надіях! Ми зможемо побачити присутність Бога у нашому житті і побачити особливу дію Божу. У Великий Четвер Ісус установив два великих Таїнства: Священства і Євхаристії". 
"Відчитати голос Божий, а не мої думки, було важко. В глибині мого серця Господь дав мені таке відчуття, натхнення, за яким, не знав, як піти, - ділиться про своє покликання катехит. - Це був внутрішній поштовх у серці, який я відчув, але боявся озвучити іншим. Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку. Здавалося, що коли я прийду до семінарії, то мені скаже єпископ Ян Ольшанський, що радий, що я прийшов, але вони беруть найкращих. А я себе до таких не відносив. Насправді ж єпископ у розмові зі мною сказав: "Приходь. Ми раді, що ти згодився. Не бійся і побачиш, що все буде добре".

Відгуки

Захоплююча проповідь святого апостола Павла на аеропагу в Атенах

Захоплююча проповідь святого апостола Павла на аеропагу в Атенах

о.Олег Саламон в катехезі далі розповідає про місійні подорожі святого апостола Павла, а саме зупиняє свою увагу на проповіді в Атенах на аеропагу (центральне місце, де збирались мужі, щоб дискутувати). Саме там св.Павло вперше звертається до язичників, які нічого спільного не мали з вірою юдеїв.
Бачимо Павла, який адаптує Євангеліє до нових умов, культури, до нових людей.
Після свого навернення Павло є дуже вразливий на справи істинної віри. Можемо тільки уявити, які емоції наповнювали Павла, коли він йшов по Атенах, дивився на ті різні вівтарі і святині та як його серце палало від того ідолопоклонства.

"Євхаристія - наш насущний Хліб!" - отець Григорій Рогацький

"Євхаристія - наш насущний Хліб!" - отець Григорій Рогацький

Що означають слова молитви "Отче наш": Хліб наш насущний дай нам сьогодні?
"Якщо ти одружишся лише з тілом, зовсім скоро зазнаєш обмеження!" - сестра Діогена Терешкевич

"Якщо ти одружишся лише з тілом, зовсім скоро зазнаєш обмеження!" - сестра Діогена Терешкевич

Чим позашлюбні стосунки є небезпечними?
Який спеціаліст зможе побороти хворобу залежності?

Який спеціаліст зможе побороти хворобу залежності?

Продовжуючи розмову про алко-, наркозалежність та ігроманію з психотерапевтинею центру терапії залежності "Кроки" - Тетяною Осиповою. У цій програмі говорили про заклади лікування та фахівців, які допомагають одужувати хворим особам, повертаючись до здорового способу життя.

Чому Пресвята Діва Марія є чудовим прикладом для наслідування?

Чому Пресвята Діва Марія є чудовим прикладом для наслідування?

У прем'єрній катехитичній програмі з сестрою Камілою Кармалюк із Згромадження малих сестер Непорочного серця Марії розпочали цикл "В школі Непорочного Серця Марії".