Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

"Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку," - отець Ярослав Рудий

Поділитись з друзями
Створено: 2020-04-09
Передача: Катехиза
Віцеректор семінарії Пресвятого Серця Ісуса. Говорили про таїнство Євхаристії у контексті циклу апологетичних катехиз, а також розповів про розпізнання свого покликання.
"Великоднє тридення - це час особливий, через, який Господь показує нам свою велич, яка перевищує всі наші тривоги і кожну біль. Цей період - одна велика подія, яка розділена на частини: Великий Четвер, Велика П'ятниця, Велика Субота і, звичайно, увінчується Воскресінням Господнім. 
Ми, християни, у часі Великого посту очікували саме на цю подію і зараз очікуємо, доторкаючись  до цих святкувань, прибігаючи думкою до Воскресіння Христового у великій надії, - розповідає отець Ярослав. - Господь ніколи нас не розчарує у наших надіях! Ми зможемо побачити присутність Бога у нашому житті і побачити особливу дію Божу. У Великий Четвер Ісус установив два великих Таїнства: Священства і Євхаристії". 
"Відчитати голос Божий, а не мої думки, було важко. В глибині мого серця Господь дав мені таке відчуття, натхнення, за яким, не знав, як піти, - ділиться про своє покликання катехит. - Це був внутрішній поштовх у серці, який я відчув, але боявся озвучити іншим. Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку. Здавалося, що коли я прийду до семінарії, то мені скаже єпископ Ян Ольшанський, що радий, що я прийшов, але вони беруть найкращих. А я себе до таких не відносив. Насправді ж єпископ у розмові зі мною сказав: "Приходь. Ми раді, що ти згодився. Не бійся і побачиш, що все буде добре".

Відгуки

Що робити, коли не чую Бога?

Що робити, коли не чую Бога?

Як говорить Господь, і що робити, щоб навчитися Його чути?
"Убогий духом - це той, хто всього вбого очікує від Господа", - отець Гжегож Вавжиняк

"Убогий духом - це той, хто всього вбого очікує від Господа", - отець Гжегож Вавжиняк

"Прямуємо до джерел віри на Святій землі". Говоримо про Нагірну проповідь Ісуса Христа.
Значення слів та форми Літургії.

Значення слів та форми Літургії.

Цикл катехиз "Літургійна духовність". Про значення сакраментальної форми літургії та слів що виражають її зміст розповідає монах-пасіоніст, отець Віталій Слободян."Літургія це не тільки читання Слова та проповідь. Тут є і сакраментальні форми та супровідні слова, які належать до форм навчання".
Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Я не боюся! Знаходимо спокій та впевненність у 3-му Псалмі.

Духівник Українського Католицького Університету у Львові, отець Олексій Саранчук про довіру Богу під час війни до яких закликає 3-й Псалом.

"Він наперед знає наші переживання. Тому нам потрібно щиро та в істині приходити до Нього. Коли зі щирим серцем линемо до Бога то Він шанує нас за правдивість".
Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Святий Єронім. Не знаєш Святого Письма - не знаєш Христа.

Історія життя видатного богослова, святого Єроніма. Розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.