Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Magistra vitae

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку," - отець Ярослав Рудий

Поділитись з друзями
Створено: 2020-04-09
Передача: Катехиза
Віцеректор семінарії Пресвятого Серця Ісуса. Говорили про таїнство Євхаристії у контексті циклу апологетичних катехиз, а також розповів про розпізнання свого покликання.
"Великоднє тридення - це час особливий, через, який Господь показує нам свою велич, яка перевищує всі наші тривоги і кожну біль. Цей період - одна велика подія, яка розділена на частини: Великий Четвер, Велика П'ятниця, Велика Субота і, звичайно, увінчується Воскресінням Господнім. 
Ми, християни, у часі Великого посту очікували саме на цю подію і зараз очікуємо, доторкаючись  до цих святкувань, прибігаючи думкою до Воскресіння Христового у великій надії, - розповідає отець Ярослав. - Господь ніколи нас не розчарує у наших надіях! Ми зможемо побачити присутність Бога у нашому житті і побачити особливу дію Божу. У Великий Четвер Ісус установив два великих Таїнства: Священства і Євхаристії". 
"Відчитати голос Божий, а не мої думки, було важко. В глибині мого серця Господь дав мені таке відчуття, натхнення, за яким, не знав, як піти, - ділиться про своє покликання катехит. - Це був внутрішній поштовх у серці, який я відчув, але боявся озвучити іншим. Я не знав, чи дійсно Господь мене кличе до священства, але був переконаний, що маю зробити певні кроки у цьому напрямку. Здавалося, що коли я прийду до семінарії, то мені скаже єпископ Ян Ольшанський, що радий, що я прийшов, але вони беруть найкращих. А я себе до таких не відносив. Насправді ж єпископ у розмові зі мною сказав: "Приходь. Ми раді, що ти згодився. Не бійся і побачиш, що все буде добре".

Відгуки

Що варто знати при виборі собаки? Поради кінологині Тетяни Задорожньої

Що варто знати при виборі собаки? Поради кінологині Тетяни Задорожньої

У програмі "Коротко про головне" гостювали голову Броварського Міського Осередка Всеукраїнської Громадської Організації Кінологічної Спілки України - Тетяну Михайлівну Задорожню.


Урочистість Непорочного Зачаття: в Діві Марії сатана зазнав повної поразки

Урочистість Непорочного Зачаття: в Діві Марії сатана зазнав повної поразки

Катехеза отця Олексія Самсонова про сенс урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. 
Пресвята Богородиця має серце настільки чистим та заповненим любов'ю і довірою до Бога, що диявол немає в ній жодної частки. Бог вибрав Марію, щоб ця смиренна єврейська дівчинка стала не тільки Матер'ю Ісуса Христа, але й зуступницею кожного з нас, яка перемагає ненависть сатани.
Якщо ти втратив надію - звертайся до Марії. Вона тобі допоможе!

Якщо ти втратив надію - звертайся до Марії. Вона тобі допоможе!

Продовжуючи тему "Марія - Мати цілковитої та беззаперечної надії", сестра Каміла Кармалюк наводила приклади із життя Пресвятої Діви, в яких Марія покладалася на Бога.
Яка таємниця подружнього щастя? Притча Браяна Кавано

Яка таємниця подружнього щастя? Притча Браяна Кавано

Читаючи притчу "Таємниця щасливого шлюбу" Браяна Кавано із сестрою Дам'яною Галущак, розмовляли про дрібниці у подружньому спілкуванні та будь-яких інших відносинах. Спілкуючись зі слухачами, роздумували, як такі маленькі речі, як  компліменти, слова-підтримки та щира посмішка можуть впливати на "клімат" у стосунках.
"Прийшли в Церкву, взяли благодать і все! Затримались на споживацькому етапі розвитку!" - отець Міхал Бранкевич

"Прийшли в Церкву, взяли благодать і все! Затримались на споживацькому етапі розвитку!" - отець Міхал Бранкевич

Апостольство мирян. Яка роль мирян в Церкві? Що слугує цьому джерелом?