Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

Як Бог перетворює зло на добро. Історії відчаю, які закінчувалися тріумфом.

Поділитись з друзями
Брат-капуцин, отець Матвій Стибурський в катехизі наводить приклади, коли трагедії в результаті закінчувалися перемогою та спасінням.
"Ми намагаємося знайти відповіді у Бога на численні запитання. Одне з них: Чому ж Бог допускає загибель дітей? Справав в тому, що Бог діє трохи не так, як діють люди. Бог діє набагато краще Свого творіння - Він єдиний спроможний зі зла створити добро. Але це не означає, що ми повинні творити зло бо всерівно буде все гаразд, зовсім ні", - розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.


- В старому завіті Книги Буття (3 глава) написано: "Я покладу ворожнечу між тобою та жінкою.Між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту". Ось таке пророцтво про Діву Марію та її Сина Ісуса Христа, який був ужалений сатаною в п'яту, але поранив диявола в голову. 


- Інколи нам хочеться втікти від Господа у світ і Він дозволяє, щоб це сталося. Є також сатана, який шукає можливості, щоб людину знищити. Вже зранені гонінням диявола ми повертаємося до Бога живого та просимо Його помочі, а Він у свою чергу розуміє та прощає нас. Отже, найбільше добро - це прощення Бога, який допускає щоб сатана трохи побив нас, щоб нас пробудити.

- До слова. У Святому Писанні ми бачимо яскравий приклад життя Йосифа. Він був улюбленим сином у батька, якому заздрили брати. Ви тільки уявіть - найближчі рідні люди вирішили вбити його, а потім була підступна жінка, в'язниця... біль несправедливості, сльози, відчай. В результаті він став головною людиною в Єгипті та отримав довіру від людей та Бога, врятував Ізраїльтян від голоду. Тобто ми бачимо, що зло по відношенню до Йосифа в кінцевому результаті перетворилося на добро.

- В іншому місці Біблії ми бачимо, як зло гріха перетворюється на добро. Апостол Петро - впевнений в Господі тричі зрікся Його. Але завдяки любові Христа Петро розкаявся та навернувся. І ми бачимо, в решті решт, що саме він став першим Папою Римським. Саме завдяки своєму гріху та прощенню він зміг стати більш милосердним до своїх братів та недосконалих людей. Озирніться і ви побачите навколо людей, які не відповідають нашим ідеалам. Саме тому Церква зосереджує увагу на служителів більше старшого віку, які мають досвід життєвий та милосердя до інших.


Відгуки

"Укриваємось від небезпеки в молитві Розарію разом з Дівою Марією", - отець Кшиштоф Бузіковський

"Укриваємось від небезпеки в молитві Розарію разом з Дівою Марією", - отець Кшиштоф Бузіковський

Які чуда вдалося вимолити завдяки молитві святого Розарія? Розповідає отець Кшиштоф Бузіковський.
"Розарій під час війни став для нас основною зброєю", - о.Рафал Мишковський

"Розарій під час війни став для нас основною зброєю", - о.Рафал Мишковський

Катехеза від отця Рафала Мишковського про силу молитви Розарію. Катехит пригадує цікаві факти з історії про цю надзвичайно потужну молитву. За словами автора катехези молитва Розарію є відповіддю на слова апостола Павла який каже: "Моліться безперестанку", а також на заклик Ісуса Христа, який заохочує нас, щоб ми витривало молилися.
Брат Бенуа: "Те що ми бачимо в Україні - це величезні страждання, але також і величезна неймовірна гідність."

Брат Бенуа: "Те що ми бачимо в Україні - це величезні страждання, але також і величезна неймовірна гідність."

В ефірі Радіо Марія катехеза від брата Бенуа, який є членом екуменічної спільноти "Тезе" що заснована у Франції. Катехит говоритть про Дію Божу у його житті, але також користуючись нагодою висловлює захоплення від українського народу в тому, як він бореться за свою гідність.
"У Світі кожні 40 секунд відбувається самогубство!" - отець Микола Бистрицький

"У Світі кожні 40 секунд відбувається самогубство!" - отець Микола Бистрицький

Чому з'являються суіцидальні настрої і як їх уникнути?
Як навчитись приймати вірні рішення?

Як навчитись приймати вірні рішення?

Як навчитися уникати помилок, а у разі прийняття не вірних рішень зробити правильні висновки?