Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

Як Бог перетворює зло на добро. Історії відчаю, які закінчувалися тріумфом.

Поділитись з друзями
Брат-капуцин, отець Матвій Стибурський в катехизі наводить приклади, коли трагедії в результаті закінчувалися перемогою та спасінням.
"Ми намагаємося знайти відповіді у Бога на численні запитання. Одне з них: Чому ж Бог допускає загибель дітей? Справав в тому, що Бог діє трохи не так, як діють люди. Бог діє набагато краще Свого творіння - Він єдиний спроможний зі зла створити добро. Але це не означає, що ми повинні творити зло бо всерівно буде все гаразд, зовсім ні", - розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.


- В старому завіті Книги Буття (3 глава) написано: "Я покладу ворожнечу між тобою та жінкою.Між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту". Ось таке пророцтво про Діву Марію та її Сина Ісуса Христа, який був ужалений сатаною в п'яту, але поранив диявола в голову. 


- Інколи нам хочеться втікти від Господа у світ і Він дозволяє, щоб це сталося. Є також сатана, який шукає можливості, щоб людину знищити. Вже зранені гонінням диявола ми повертаємося до Бога живого та просимо Його помочі, а Він у свою чергу розуміє та прощає нас. Отже, найбільше добро - це прощення Бога, який допускає щоб сатана трохи побив нас, щоб нас пробудити.

- До слова. У Святому Писанні ми бачимо яскравий приклад життя Йосифа. Він був улюбленим сином у батька, якому заздрили брати. Ви тільки уявіть - найближчі рідні люди вирішили вбити його, а потім була підступна жінка, в'язниця... біль несправедливості, сльози, відчай. В результаті він став головною людиною в Єгипті та отримав довіру від людей та Бога, врятував Ізраїльтян від голоду. Тобто ми бачимо, що зло по відношенню до Йосифа в кінцевому результаті перетворилося на добро.

- В іншому місці Біблії ми бачимо, як зло гріха перетворюється на добро. Апостол Петро - впевнений в Господі тричі зрікся Його. Але завдяки любові Христа Петро розкаявся та навернувся. І ми бачимо, в решті решт, що саме він став першим Папою Римським. Саме завдяки своєму гріху та прощенню він зміг стати більш милосердним до своїх братів та недосконалих людей. Озирніться і ви побачите навколо людей, які не відповідають нашим ідеалам. Саме тому Церква зосереджує увагу на служителів більше старшого віку, які мають досвід життєвий та милосердя до інших.


Відгуки

Як християнин має ставитись до війни?

Як християнин має ставитись до війни?

Що Другий Ватиканський собор говорить про війну?
Чому навернувся імператор Костянтин?

Чому навернувся імператор Костянтин?

Отець Костянтин Морозов продовжує говорити про історію Літургії за часів імператора Костянтина.
Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Отець Петро Балог говорив про вислови Папи в контексті подій в Україні.
У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

29 вересня у свято св. Архангела Михаїла, о 18.00 в костелі св. Миколая в Києві, що на вул. Великій Васильківській 75, відбудеться урочисте внесення каменю з гроту (печери) Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл, а також встановлення статуї святого Архангела Михаїла на її постійне місце у храмі. Про встановлення каменю з гори де обявився Архангел Михаїл в костелі Миколая в Києві розповідає настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський.
Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Цикл програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. "Особа, якій притаманна асертивна поведінка, не повинна завжди бути спокійною, усміхненою чи «дипломатичною», адже важливо, відповідно до обставин, віднаходити баланс між агресивністю та пасивністю".