Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

Як стають "матусиними синочками"? - пояснює психолог Валентина Осадча

Поділитись з друзями
Психолог Валентина Осадча розповідає про третій психологічний капкан "Зрада", у який потрапляють діти віком 8 - 12 років.
Психологи називають третій капкан - "Зрадою", оскільки діти з восьми до дванадцяти років можуть відчувати нерозуміння від дорослих.

Формування "матусиного синочка" починається з того, що мама може поставити собі за мету виростити із сина "справжнього чоловіка". На жаль, жінка має суб'єктивне уявлення про необхідні чоловікові риси характеру, що може негативно відобразитись на майбутньому ставленні хлопчика до матері та інших жінок.
"Те саме і з дівчатками: вони віддають своє життя на обслуговування батьків", - зазначає пані Валентина.

"Татусева донька" формується в умовах, коли в родині енергетично ресурсний тато, який виконує кожне дитяче бажання. У такій ситуації, вже в 11-12 років можна спостерігати, як донька ніби відтісняє маму, намагається зайняти її місце біля батька. Якщо така поведінка стає помітною, татові варто тактовно показати доньці, що головною є все ж таки мама, яка зі свого боку повинна створити умови, щоб стати подругою дівчинки.

Ще одним психологічним типом, є "Снігова королева",  коли у дівчинки порушується контакт з матір'ю і вона стає "холодною" у стосунках з рідними, друзями, чоловіками. Це не значить, що у дівчини немає почуттів, лише, що вона приховує їх, оскільки боїться стати нещасною як її мама. 

Батьки можуть припуститися помилок у вихованні дітей, але до 18 років є можливість виправити свої упущення, головне любити дітей і товаришувати з ними.

Попередні програми психолога Валентини Осадчої:
Як не дозволити дитині потрапити у психологічні капкани?
Як сформувати здорову самооцінку дитини?
Коли варто задовольняти всі бажання дитини?

Відгуки

"Рішення про Прихід Ісуса Христа було прийняте до гріхопадіння", - брат Олександр Могильний

"Рішення про Прихід Ісуса Христа було прийняте до гріхопадіння", - брат Олександр Могильний

З братом Олександром Могильним з Ордену Братів Менших Капуцинів говоримо про гідність людської особи в контексті Вознесіння Ісуса Христа.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Навчайтеся, щоб вас любили

Навчайтеся, щоб вас любили

Салезіянська система виховання, як складова молодіжного душпастирства. В ефірі координаторка салезіян-співпрацівників України та членкиня секретаріату Комісії душпастирства молоді, Олена Пономаренко. 
Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

З психологом Валентиною Осадчою продовжуємо розглядати механізми захисту від внутрішніх конфліктів. У конкретній програмі говоримо про раціоналізм.
Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Гості програми: лікар акушер-гінеколог, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор та виконуюча обов’язки директора КНП «Київський міський пологовий будинок №1» пані Наталія Гончарук та голова громадської організації "Ліки Контроль" пані Наталія Гуран презентували слухачам чат-бот "Буду мамою".