Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

15 жовтня - Всесвітній день пам'яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження: історія встановлення та поширення в світі та Україні.

"Цей день вже не є для мене як горе чи біль, цей день став для мене як свято", - розповідає одна з мам на третій рік долучення до "світлової хвилі" - запалення свічки по всьому світу цього дня, молитви, віддаючи належне місце своїй втраченій дитині у власній родині. 

Не завжди вагітність складається так, як нам хочеться. За статистикою, кожна шоста вагітність завершується летально. Існують терміни, які описують втрату: "сирота", "вдівець/вдова", але немає жодного слова, яке могло б окреслити тих, хто зіштовхнувся з втратою дитини. Починаючи з 1983 року, група осіб на чолі з С'юзен Мартінес зініціювала тиждень вагітності та обізнаності про дитячу втрату в США. У 1987 році було організовано ходу з білими покривальцями, які розгортали на сходах Білого Дому, встеляючи погляд людей до життя, що відбулося. Засобам масової інформації не одразу вдалося освітити і надати належної уваги заходам, що проводилися на знак вшанування пам'яті дітей. Однак маленьке "зерно було посіяне в землю"...

З 2013 року в Україні почали впроваджувати ініціативи ГО "Слід життя". Вперше на міському рівні був організований захід у Львові. Говорити про втрату, про смерть у суспільстві було не прийнято.
У 2019 році, після 83-го синоду УКГ, до церковного календаря було введено 15 жовтня як день пам'яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження. Поширюючи обізнаність та особисто долучаючись до цього дня, кожен може допомогти іншому дихати глибше, сказати "ти не один", прославити життя і Бога в подяці.

Як добре використати час Адвенту? - відповідає брат Збігнєв Савчук

Як добре використати час Адвенту? - відповідає брат Збігнєв Савчук

Ця катехиза присвячена підготовці до Різдва. Катехит наголошує на важливості збільшити молитву, особливо молитву Розарію: "Коли ти молишся Розарій, то сатана чує свист і втрачає орієнтир". За словами отця Збігнєва, так радить екзорцист. Далі катехит додає, що цей час призначений для пошуків Бога, для того, щоб Йому скеровувати свої запитання. Священник також застерігає від вживання алкоголю та об'їдання.
Дві руки Бога: батьківська і материнська

Дві руки Бога: батьківська і материнська

У катехизі про дві руки Бога отець Матвій Стибурський розповідає про Боже батьківство та материнство, пояснює, як ці риси ми маємо наслідувати у відношенні до себе та ближніх. 
"Дружба з Богом відкриває людині сенс життя", - о. Віталій Козак

"Дружба з Богом відкриває людині сенс життя", - о. Віталій Козак

До уваги слухачів нова катехиза отця Віталія Козака. Це третя програма, де священник говорить про дружбу людини та Бога. В цьому циклі катехит навчає через призму досвіду святої Терези від Ісуса. Під час програми звучать думки святої Терези, які вона залишила у своїх творах.
"Антисерце - це суспільство де панує нарцисизм та самореференція", - Папа Франциск

"Антисерце - це суспільство де панує нарцисизм та самореференція", - Папа Франциск

Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко, про важливість повернення людини до свого серця як центру життя. Роздуми в контексті четвертої енцикліки Папи Франциска "Dilexit nos".  
Чи може бездіяльність бути вбивством? Погляд на моральні дилеми

Чи може бездіяльність бути вбивством? Погляд на моральні дилеми

Ректор Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі, отець Руслан Михалків, про гріх вбивства та дії, що призводять до смерті людини.