Вашій увазі відверте інтрерв'ю з актором, головним героєм фільму "Кіборги" та серіалу "Спіймати Кайдаша" - Романом Ясіновським. Ви почуєте історію шляху від церковного дяка до головної ролі у відомих фільмах. Гість ділиться своїм духовним досвідом та вірою в Бога. Почуєте, хто з рідних хотів Романа бачити священником та яким чином відомий актор сьогодні служить в церкві.
"Я вважаю, що бути актром - це покликання, це дар від Бога. Кожна людина має якийсь дар і це як в притчі про таланти, треба його розвивати. Я багато чого в своєму житті робив. Наприклад, під час карантину я місяць працював шофером, розвозив пошту. Часом мене впізнавали. Я не просто лише актор і все, я сьогодні актор, а завтра, як Бог дасть.
В дитинстві любив співати і тепер я співаю в церкві Василія Великого в Києві. Я до цих пір не знаю, як реагувати, коли мені дякують, коли мені говорять, що в мене щось гарно вийшло, я в цей момент ніяковію.
Моя бабуся дуже хотіла, щоб я був священником. Але так не сталось. Я з шести років у церкві, мені з дитинства давали читати "Апостола", а потім поступово мене покликали в дяки. Але мій шлях до Бога розпочався тоді, коли в моїй сім'ї сталося горе. Коли мені було 18 років, померла моя мама...", - розповідає Роман Ясіновський
Брат-капуцин Сергій Воронюк в ранковій катехезі готує слухачів Радіо Марія до Адвенту. Зокрема катехит говрить про те, як в передріздвяний час змінюється Літургія. Також отець Сергій дає поради як глибоко пережити Адвент та порівнює його з Різдвяним постом у Східній Традиції.
Ця програма "У Ваших намірах" присвячена темі гідності і свободи. Отець Андрій Немченко роздумує над цими дарами.
Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса.
Програма "Захристія" присвячена 100-річчю відновлення Сестер Студиток. Сестра Катерина Кіт розповідає історію чину, який розпочався 100 років тому поблизу Унева. У програмі ви також дізнаєтеся зворушливу історію монахині, яка, ризикуючи власним життям під час нацистської окупації, рятувала єврейських дівчат. Одна з цих дівчат згодом прийняла хрещення та стала монахинею, а сестра, яка їх переховувала, була вшанована титулом Праведника народів світу.
Брат менший, францисканець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" розповідає, чим запам'ятався блаженної пам'яті єпископ Броніслав Бернацький. Отець Андрій з єпископом знайомі давно, адже народилися в одній місцевості, потім перебували в одному ордені. "Єпископ з вигляду був серйозним і суворим, однак, перебуваючи з підлітками, часто сміявся", - згадує о. Андрій.