В черговій катехезі з отцем Олександром Халаїмом розглядали молитву "Отче наш..", а саме слова "нехай прийде Царство Твоє..."
Катехет наголошує, що ми дуже часто маємо помилкове бачення Царства. Мислимо матеріальними категоріями, що Царство - це земне володарство і має обмежений простір і час.
Боже Царство - це присутність живого Бога серед нас, Бога, котрий є постійно зі своїм народом.
Боже Царство - це не їжа і пиття, а спосіб життя, це особливий вид стосунків моїх з Богом та людьми.
Ісус говорить, що не кожний, хто говорить Йому "Господи, Господи" ввійде в Царство Боже. То чому не кожний? Можемо подивитися на фарисеїв - вони, здається, молилися, постилися, виконували заповіді, але вони пробували купити Бога. Бога не вдасться купити! Богу дарується цілковито добровільно і Боже Царство - це цілковита співпраця з Богом, це те, що я можу дати Богові. Моя молитва, мої пости, добрі вчинки допомагають мені пізнавати Бога, але Господь прагне щирості, любові. Він не банкір чи менеджер.
"Або ти з Богом і обираєш Бога, або тебе оберуть", — говорить екзорцист о. Віктор про одержимість бісами. — "Коли людина не має зустрічі та єдності з Богом, вона стає вразливою до духовної хвороби та підступів нечистого."
Отець Андрій Педай про те, як історія покликання та служіння апостола Андрія може допомогти зрозуміти себе та інших.
Отець Віталій Козак у черговій катехизі з циклу "Молитва - історія дружби" говорить про відносини та дружбу людини з Богом.
У катехизі про свого співбрата, о. Гонората Кузьмінського, блаженного Римсько-Католицького ордена Братів Менших Капуцинів, розповідає о. Віктор Дешук.
"Однією з причин відсутності зцілення є те, що ми не розібралися з гріховною спадщиною у своїх родинах. Тут йдеться про певну спадкову демонізацію", - говорить душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин Юрій Зелінський в катехизі з серії про дари сили.