Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Боже обʼявлення на горі Синай

Шоста програма циклу катехез о. Олексія Самсонова про книгу "Вихід" та життя Мойсея. Бог на горі Синай дарує своєму народові Заповіді, які мають провадити до вічного життя.
Освячення у Христі - мета Вселенської Церкви

Освячення у Христі - мета Вселенської Церкви

"Святість є закликом Бога для реалізації Католицької Церкви (з грец. katholikos «вселенський», «соборний»)," - о.Міхал Бранкевич, духовний отець дієцезіальної місійної семінарії "Redemptoris Mater" виголошує катехизу, акцентуючи увагу на тому, що правдива святість як спосіб життя кличе людей приєднатися до Церкви.
2026-02-17 00:00:00
Стережіться закваски фа­ри­сей­ської та Іродової! - коментар Євангелія дня

Стережіться закваски фа­ри­сей­ської та Іродової! - коментар Євангелія дня

Того часу учні забули взяти хліб і, крім однієї хлібини, не мали нічого із собою в човні. І Ісус застерігав їх, кажучи: «Гля­діть, стережіться закваски фа­ри­сей­ської та закваски Іродової!» А вони почали перемовлятися між собою, що хліба не мають. Взнавши це, Він каже їм: «Чому перемовляєтесь, що хліба не маєте? Хіба й досі не збагнули, чи ще не розу­мі­єте? Чи ваше серце все ще ска­м’я­ніле? Маючи очі, не бачите, маючи вуха, не чуєте? Хіба не пам’ятаєте, коли п’ять хлібів Я розділив на п’ять тисяч, то скільки повних коши­ків шматків зібрали?» Кажуть Йому: «Дванадцять». «А як сім — на чотири тисячі, то скільки повних кошиків шматків зібрали?» І вони кажуть: «Сім». Тоді Він каже їм: «Ви ще не ро­зу­мієте?»
2026-02-17 00:00:00
"Християнству потрібно вчитися - знати те, у що я вірю", - о.Віталій Храбатин

"Християнству потрібно вчитися - знати те, у що я вірю", - о.Віталій Храбатин

«У чому Святий Джон Генрі Ньюмен може стати сьогодні для нас провідником у духовному житті? Які повсякденні духовні “колони” допомагали Богові діяти протягом усього життя майбутнього святого?» — заохочує до роздумів отець Віталій Храбатин, референт Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії.
2026-02-17 00:00:00
Зітхання Ісуса, - коментар Євангелія дня

Зітхання Ісуса, - коментар Євангелія дня

Того часу вийшли фарисеї і почали спе­ре­чатися з Ісусом, вимагаючи від Нього знамення з неба, випробовуючи Його. Зітхнувши своїм духом, Він ка­же: «Чому оцей рід знамення шукає? Воістину кажу вам, що не буде дано цьому родові знамення!» Залишивши їх, Він сів знову в човен і вирушив на другий бік.
2026-02-16 00:00:00
Шекіна — таємниця Божої присутності: як навчитися жити поруч із Богом

Шекіна — таємниця Божої присутності: як навчитися жити поруч із Богом

Що означає давнє єврейське слово «Шекіна» та як розпізнати присутність Творця у сучасному світі? Сестра Доріс ділиться роздумами про біблійні знаки Божої слави — від хмарного стовпа в пустелі до присутності Святого Духа в серці кожної людини. Дізнайтеся, як молитва, вдячність та «квадрансова молитва» допомагають не втрачати зв’язок із Богом навіть у найтемніші часи.
2026-02-13 00:00:00