Отець Валентин Матушевський коментує Євангеліє від Йоана 8, 1-11.
Євангеліє від Йоана 8, 1-11
Того часу Ісус пішов на Оливну гору. Та вдосвіта знову прийшов до храму, і весь народ приходив до Нього, і Він, сівши, навчав їх. А книжники й фарисеї привели жінку, схоплену на перелюбі і, поставивши її посередині, кажуть Йому: «Учителю, ця жінка явно була схоплена на перелюбі. В Законі Мойсей наказав нам таких побивати камінням. А Ти що на це скажеш?» Це вони говорили, випробовуючи Його, щоб мати підставу звинуватити Його. Ісус же, схилившись додолу, писав пальцем по землі. Оскільки вони продовжували запитувати Його, Він підвів голову і сказав їм: «Хто з вас без гріха, нехай перший кине в неї камінь!» І знову, схилившись, писав по землі. Вони ж, почувши, відходили один за одним, починаючи зі старших; і залишився сам Ісус та жінка, яка стояла посередині. Ісус, підвівши голову, сказав їй: «Жінко, де вони? Ніхто тебе не осудив?» Вона відповіла: «Ніхто, Господи». А Ісус їй сказав: «Я тебе також не засуджую. Іди й відтепер більше не гріши».
Cлово Господнє
"Найчастіше зцілення душі йде перед звільненням від злих духів", - душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин
Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
Про паломницьку поїздку молоді на святкування ювілейного року в Римі розмовляємо з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець-Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.
Сьогодні можемо почути: "Що з того, що ти ходиш до церкви?" Отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ в Австрії, м. Клагенфурт, дає поради, як можна заохотити свого партнера в подружжі до живої віри в Бога.
Отець Вальдемар Павелець продовжує цикл катехиз на тему "Літургійний рік". Катехит у цій серії концентрує увагу слухачів на Великодньому періоді, зокрема говорить про богослужбові традиції, які поглиблюють розуміння таємниці Воскресіння. Священник перераховує свята, які випливають з Пасхальної урочистості, акцентуючи на знаки Вігілійної та Резурекційної служби. Також слухачі дізнаються про "наймолодше богослужіння" в Католицькій Церкві - "Дорогу Світла".
У катехизі отця Миколи Бєлічева зустрічаємося з учнями Христа, які втікають до Емаусу. Вони не могли повірити в те, що волею Божою може бути несправедливе засудження, страждання і смерть їхнього Вчителя. Священник пояснює, як наші проблеми і виклики сьогодення перетинаються з сьогоднішнім євангельським уривком.