Літургія годин (Бревіарій)
Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Школа лідерства
Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Біблійні читання
Молитва
Дитяча катехиза
Церковний календар відрізняється від астрономічного новоюліанського календаря, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня. За цим календарем ми щороку відзначаємо свої дні народження в незмінні дати.
Натомість церковний календар враховує не лише церковні свята, які, на відміну від світського календаря, мають змінні дати, залежно від літургійного року, а й спомини святих.
Церковний календар (календар Пасхалії) встановлюється за місяцем. Святкування Пасхи відзначає перехід ізраїльського народу через Червоне море. Весняне рівнодення визначає дату повного місяця, за яким ми святкуємо Пасху. Неділі, які готують до Пасхи, а також неділі, що ведуть до Вознесіння Ісуса, мають свою нумерацію: перша, друга, третя неділя і так далі. 40-й день є святом Вознесіння Господнього, а через 10 днів відзначається П'ятидесятниця — Зіслання Святого Духа. Великий піст вираховується від Пасхи наступного року.
"Церковний рік — це картина Євангелія", — говорить о. Руслан Грех. Дотримуючись церковного календаря, ми можемо переживати життя Ісуса Христа, апостолів і бути присутніми, наближаючись до того чи іншого великого свята.