Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
З часів буремних подій на майдані та повалення пам’ятника Леніну в Києві 8 грудня 2013 р. з’явилася ініціатива громадських діячів підтримана лідерами християнських конфесій щодо встановлення скульптури Пресвятій Діві Марії, як нашій Матері, Цариці і Покровительці.
Були здійснені необхідні заходи щодо подачі проекту зведення пам’ятника до відповідниї державних органів Київської міської адміністрації. Процес цей йде складно, безліч перепон виникає. Віруючим людям зрозуміло, лукавий не бажає уславлення Богородиці та й ще на місці, де декілька десятиліть стояв більшовицький бовван, кат України, знищувач Церкви.
Але Цариця Миру — Пресвята Діва Марія — завжди перемагає!
Громадські активісти звертаються з проханням до всіх небайдужих до ЩОДЕННОЇ молитви Розарію біля постаменту поваленого пам’ятника в Києві (на розі вулиці Хрещатик та бульвару Шевченка). Саме на цьому місті вірні хочуть молитися в намірах встановлення скульптурного образу Діви Марії. Саме до цього місця привезений камінь з Меджигір’я (місця таких знаних і шанованих багаторічних об’явлень Богоматері). Молитва відбувається на вервиці спеціально привезеної і освяченої також у Меджигір’ї.
Вчора на таку молитву зібралося 8 осіб. Давайте зробимо так, щоб нас стало на молитві біля цього місця 80, 800, 8000 осіб. І Богородиця нас почує, заступиться і змилосердиться над нами та над Україною.
Для тих, хто хоче більше дізнатися про ініціативу встановлення скульптурного образу Пресвятої Богородиці в Києві — наводимо наступні матеріали:
З цією ініціативою, ще під час революційних подій на Майдані Незалежності в 2013/14 рр., виступили активіста з числа киян – представників різних християнських деномінацій, котрих підтримали та благословили вищі настоятелі Української Православної Церкви Київського Патріархату (Святіший Патріарх Філарет), Української Православної Церкви (Блаженнійший Митрополит Онуфрій), Української Греко-Католицької Церкви (Блаженніший Архієпископ Станіслав Шевчук) та Римо-Католицької Церкви в Україні (Високопреосвященні архієпископи Мечислав Мокшицький і Петро Мальчук). Ініціативу підтримали Автомайдан, Всеукраїнська Спілка Офіцерів та командири добровольчих батальйонів, що перебувають в зоні АТО. А 21 листопада 2014 р., в Річницю початку Революції Гідності, відповідний пакет документів було передано Головному архітектора м. Києва пану Сергію Целовальнику. Проект і звернення передали православні священики о. Микола Фатич та о. Юрій Ільків, а також один з активістів впровадження цієї ініціативи – пан Іван Яворський.
Українська столиця недаремно вважається колискою східнослов’янського християнства. Ще до офіційного впровадження Христової віри на землях Київської Русі, тут існували давні християнські традиції, розвивалось життя Церкви. За легендою, ще св. Апостол Андрій благословив дніпрові кручі, на котрих пізніше постало місто Київ. Перекази та історичні матеріали вказують, що християнами були київські князі Аскольд і Дир, віру у Христа сповідувала св. Княгиня Ольга. А у 988 році святий рівноапостольний князь Володимир офіційно долучив пращурів сучасних українців до християнської родини.
активіст-Яворський Іван Іванович та православні священники