Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Пісня Перемоги
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза з о. Віталієм Козаком
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Трансляція св. Меси із Катедри Успіння Богородиці м. Харків
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Екзорцист о. Віктор Матушевський — священник, вибраний і призначений Церквою, а саме єпископом Київсько-Житомирської дієцезії, для вигнання бісів із одержимої людини за допомогою молитви та церковних обрядів.
Одержимість часто називають духовною хворобою. Коли в житті людини виникають труднощі або відбувається щось недобре чи незрозуміле, важливо розпізнати, чи це є духовна хвороба, чи проблема має психологічну, психіатричну або фізичну природу. У Польщі, наприклад, до священника-екзорциста не допускають людину без висновку лікаря.
Відсутність зустрічі та єдності з Богом робить людину вразливою до духовної хвороби та підступів нечистого. Для звільнення від духовного дискомфорту важливо позбутися матеріальних речей, які не належать Богу, і очистити свій дім і особисте життя від того, що може бути джерелом духовної загрози.
Злість, ненависть, непробачення стають ґрунтом для розвитку духовної хвороби, яка діє і поширюється у серці. Налагодження відносин із Богом — це процес, подібний до прибирання "кімнати" своєї душі, що допомагає відновити єдність із Господом.
Часто священник запитує: "Які твої стосунки з Богом?" або скеровує людину до генеральної сповіді, аби вона могла відкритися на дію Бога у своєму житті. "Або ти з Богом і обираєш Бога, або тебе оберуть…" — каже о. Віктор, описуючи одержимість.
Спокуси є невід’ємною частиною життя, поки людина перебуває у світі. Проте, якщо наповнювати своє серце Божою присутністю і Його Словом, то в ньому не залишиться місця для втручання зла.
Для захисту від духовних небезпек важливо бути пильними, єднатися з Богом через Євхаристію, молитися Розарій, читати Святе Письмо та переживати молитву серцем.