Пісня Перемоги
Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Дитяча молитва
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Подія, яка зветься "Гелловін" і має вже 2000-річну історію, походить з кельтських народів від свята Савинь і є позахристиянською. Історично Савинь символізувало кінець врожайного сезону і перехід до "темної" пори року з 31 жовтня на 1 листопада. Вважалося, що в цей час відбувається контакт з духами померлих та ін. Позахристиянство має забобони, до яких людина намагалася пристосуватися: палити багаття, приносити жертвоприношення, переодягатися та одягати маски, ставити пусті тарілки для духів померлих, ворожити. Неоязичництво, яке характеризується відсутністю єдиного Бога і показує прив’язання до природи, відображає подібні традиції.
Християнство, яке принесло віру в Ісуса Христа, також йшло до нас вже за тих часів та поширювалося. Однак, щодо кельтських обрядів вшанування померлих, християнство говорить не про "цукерки" та "вінки на могилах", а про молитву і реальну допомогу душам. Ісус Христос пропонує нам духовне багатство, а Матір Божа дарує безліч благословень.
Коли сучасна людина цього не розуміє, вона починає повертатися до традицій 2000-річної давнини і вірити у забобони, потрапляючи у темряву. "Ісус — це світло, що освітлює нашу темряву. Темрява приходить туди, де немає світла. Хто сьогодні святкує Гелловін, той наражає себе на темряву та обмежується від християнства", — говорить о. Віктор Матушевський. Люди, які звертаються за допомогою до екзорциста, отримують її лише тоді, коли починають жити християнським життям: приймати участь в Святих Таїнствах, перебувати у молитві та молитись Розарій.