Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Меса

В ефірі

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

Жіночність проти фемінізму!

Створено: 2020-07-31
Гостя: Наталія Ярославівна Кулик, жінка о. Ярослава Кулика (У публічному житті користуюся псевдонімом Одала де Сінерісса). Учасниця Сестринства святої Ольги. Здобула філософсько-богословську освіту в Українському Католицькому Університеті, навчалася в Лювенському університеті (Бельгія), отримавши диплом Master of Arts, деякий час навчалася в Інституті св. Едіт Штайн (Іспанія) та університеті Паннонія (Угорщина). Зараз працюю над докторською дисертацією в Папському університеті Йоанна Павла II у Кракові на кафедрі філософії.
1) Які причини появи ідеології фемінізму? Феміністки начебто борються з упередженнями, які склалися про жінку протягом віків. Жінка не слабка та не прекрасна. На противагу всьому жіночому, їй пропонується здобути маскулінні права, якості, задатки, що створює абсурдну картину, в якій прекрасна стать прагне перетворитися на чоловіка.

2) Чому жінка забажала відректися від своєї природи та покликання? Тут існують як історичні, так і психологічні причини. Скажімо, якщо жінка бажає вбити дитину в утробі, виставляє на всеогляд власне тіло, яке є храмом душі, то потрібно поставити під питання, чи здатна вона полюбити бодай себе. Вміння любити — це мистецтво і з цього потрібно починати.

3) Що ми можемо запропонувати на противагу фемінізму? Безперечно, протилежний полюс феміністичному явищу — це жінка в традиції. Тут загалом присутнє протиставлення профанного та сакрального, тобто, жінки, як індивіда та конструкта свого часу (моди) та особи унікальної, непересічної. Феміністки створили картину жінки в традиційній сім’ї, яка суперечить та викривлює все традиційне. Упередження використовують як синонім традиції, не знаючи, що таке традиція.

4) Які заслуги фемінізму? Однією з найбільших заслуг цієї ідеології є приниження жінки, якого ще не бачила історія, знищення її гідності та всього жіночного. Серед конкретних заслуг: вимога вбивства ненароджених, походи голяком на акціях, права на комерційний секс, права на важку працю (наприклад, вантажники), протизаплідні, абортивні засоби, та інші. Часто феміністки приписують собі певні досягнення, до якого не мають ніякого стосунку і про це також потрібно поговорити.


1-го вересня гендер вторгнеться в українські школи. Що робити?

1-го вересня гендер вторгнеться в українські школи. Що робити?

З 1 вересня 2023 року до навчальних програм загальної середньої освіти планують додати теми зі статевого виховання на основі "гендерної рівності", сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей. 


Чи можлива співпраця Церкви і школи в Україні?

Чи можлива співпраця Церкви і школи в Україні?

Гість: Отець-доктор Руслан Корнят, голова Комісії освіти і виховання Бучацької єпархії УГКЦ.
Тема: Як можлива співпраця Церкви і школи в Україні?
Яке саме статеве виховання потрібно дитині? - відповідає психолог Марія Єршова

Яке саме статеве виховання потрібно дитині? - відповідає психолог Марія Єршова

Тема: "Як гендерне різноманіття травмує дитину". Підтема: "практичні поради батькам про гендерні програми в школі".
Гостя - Марія Єршова, педагог, практичний психолог, тренер зі статевого виховання.
Одностатева направленість дитячого виховання  – “машина до пекла”

Одностатева направленість дитячого виховання – “машина до пекла”

Гостя Радіо Марія – Людмила Гридковець, кандидат психологічних наук, голова Української Асоціації християнських психологів.
Батьки проти гендерних збочень в освіті!

Батьки проти гендерних збочень в освіті!

Тема: "Роль батьків в освітній системі України".
Наші гості:
Владика Дмитро Григорак, єпископ Бучацької єпархії Української Греко-Католицької Церкви. Ганна Самолюк, заступник голови Комісії освіти і виховання Бучацької єпархії УГКЦ.