Слухати Радіо

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Катехиза

00:30

Розарій

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

"Коли піднесете Сина Людського, тоді пізнаєте, що Я є", - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус сказав фарисеям: “Я йду, і ви будете шукати Мене, і у вашому гріху  помрете! Куди Я іду, туди ви не можете піти!” Тож юдеї говорили: “Чи не вб’є Він сам себе, бо каже: “Куди Я іду, туди ви не можете піти?” А Він говорив їм: “Ви – від низів, Я – з висот; ви від цього світу, Я не від цього світу. 
Тому Я сказав вам, що помрете у ваших гріхах. Бо коли не повірите, що Я є, то помрете у ваших гріхах”. А вони запитали Його: “Хто Ти?” Сказав їм Ісус: «Що мені з вами говорити про це! Багато Я маю про вас говорити і судити, але Той, хто послав Мене, є правдивий, і Я все, що від Нього почув, те й кажу світові». Вони ж не зрозуміли, що Він говорив їм про Отця. Тому Ісус їм сказав: “Коли піднесете Сина Людського, тоді пізнаєте, що Я є і що від себе нічого не роблю, а тільки як навчив Мене Отець, – те й говорю. Той, хто послав Мене, є зі Мною; Він не залишив Мене самого, бо Я завжди роблю те, що Йому до вподоби!” Коли Він це говорив, багато хто повірив у Нього.

Марія – найнадійніша дорога до Христа

Марія – найнадійніша дорога до Христа

Отець Олексій Самсонов в катехезі присвяченій Пресвятій Богородиці пояснює найголовніші ідеї святого Людовіка Марія Гріньйона де Монфора. Посвячення себе Діві Марії - це не побічна стежка й не окрема духовність, а глибока євангельська правда: Бог прийшов до нас через Марію, і ми найпевніше приходимо до Нього тим самим шляхом. Марія відкриває людині серце Ісуса, допомагає приймати Його волю і зростати в довірі, смиренні та любові.
2025-11-21 00:00:00
Ісус плаче над Єрусалимом, - коментар Євангелія дня

Ісус плаче над Єрусалимом, - коментар Євангелія дня

Того часу, коли Ісус наблизився і побачив місто Єрусалим, то заплакав над ним, кажучи: «Якби ти зрозуміло у цей день, що потрібне для твого миру! Тепер же це сховано від очей твоїх. Адже прийдуть на тебе дні, – і твої вороги оточать тебе загородою, візьмуть тебе в облогу, тіснитимуть тебе звідусіль, повалять на землю тебе й твоїх дітей у тобі, не залишать каменя на камені в тобі, бо не зрозуміло ти часу своїх відвідин».
2025-11-20 00:00:00
Неможливо, щоби спокуси не прийшли, - коментар Євангелія дня

Неможливо, щоби спокуси не прийшли, - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус промовив до своїх учнів: «Неможливо, щоби спокуси не прийшли, та горе тому, через кого вони приходять! Йому було б краще почепити собі довкола шиї жорновний камінь і бути вкинутим в море, ніж щоби спокусив одного з цих малих. Зважайте на себе! Коли згрішить твій брат, – докори йому, а коли покається, – прости йому. І якщо сім раз на день згрішить проти тебе і сім разів на день звернеться до тебе, кажучи: „Каюся!” – прости йому». І сказали апостоли Господу: «Додай нам віри!» А Господь промовив: «Коли б ви мали віру, хоч як гірчичне зернятко, і повеліли б цій смоковниці: „Будь вирваною з корінням і стань посадженою в морі!” – то послухала б вас».
2025-11-10 00:00:00
Посвячення Марії, - катехеза о. Олексія Самсонова

Посвячення Марії, - катехеза о. Олексія Самсонова

33 - денні приготування до повної пожертви Ісусові за святим Людовиком Марією Гріньйоном де Монфором. Отець Олексій Самсонов в катехезі пояснює католицьку традицію віддання себе Пресвятій Богородиці.
2025-11-07 00:00:00
Три умови слідування за Христом, - коментар Євангелія дня

Три умови слідування за Христом, - коментар Євангелія дня

Того часу ішли за Ісусом численні натовпи. Обернувшись, Він сказав їм: «Якщо хто приходить до Мене і не зненавидить свого батька та матері, дружини й дітей, братів і сестер, та ще й душу свою, той не може бути Моїм учнем. Хто не несе свого хреста, а йде слідом за Мною, не може бути Моїм учнем.
2025-11-05 00:00:00