Слухати Радіо

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

"Коли я став священником, наша Церква ще була заборонена", - отець Микола Мелетій Батіг

Отець Микола Мелентій Батіг засновник та багаторічний настоятель Барського монастиря святого Івана Хрестителя Отців Василіан розповів про дитячі нелегкі роки депортації та голодомору, пошуки Божої волі щодо покликання і тридцятилітню працю у місті Бар Вінницької області.
Священник також є письменником і автором збірки із 6 книг "Місія в оповіданнях", "Горнило Божої любові" (збірка із трьох книг) та "Апостольство хворих".
"Я пам'ятаю, коли мені було шість років був голодомор 1946-47 років. У нас такої нестачі їжі не було як на Сході України, тому багато людей приходило і просило їсти з тих країв. Незважаючи на велику родину та голод, моя мама завжди знаходила картоплину або дві картоплини, щоб дати цим людям, - пригадує отець Мелентій.

- Мені запам'яталося, як одна жінка прийшла із хлопчиком до нашого будинку. Син вів її за руку. Вони стали перед порогом і молилися. Та жінка втратила зір від голоду, а коли моя мама запросила їх на тарілку супу, то я вперше побачив як син кормить незрячу маму".

"Батьки незважаючи, що відійшли до Бога, молилися про моє священницьке покликання. Це я зрозумів з часом, аналізуючи різні життєві ситуації. Наприклад, я працював інженером-електриком. Отці Василіани запропонували прийти у підпільний монастир, але я відмовився. Реагуючи на мою відповідь, отець Грелін Макарій просив не вмовляти мене, але казав: "Він буде з нами".

У рік святкування тисячоліття Хрещення Русі я вирішив щось зробити для Церкви та Бога від себе. Більше відвідував реколекції, семінарійні заняття. Тоді протоігумен мені сказав: "Або ти з нами, або більше не можеш бути тут. І від того часу я прийняв рішення увійти до монастиря та прийняв Божу волю".
"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

У програмі одна із засновниць молодіжного католицького гурту "Кана" - Христина Каплунська.
2025-06-24 00:00:00
Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
2025-06-18 00:00:00
"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення  на Меджугорських молитовних зустрічах

"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення на Меджугорських молитовних зустрічах

7 червня 2025 року відбулася спільна молитва "ЗА МИР" на Меджугорських молитовних зустрічах в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші. Пропонуємо вашій увазі запис свідчень гостей з Меджугор'я: о. Звоніміра Павічіча, настоятеля парафії св. Якова, Терезії Ґажійової зі спільнотою «Світло Марії».
2025-06-13 00:00:00
"Любов - це мистецтво", - стверджують представниці Руху Фоколяре

"Любов - це мистецтво", - стверджують представниці Руху Фоколяре

У студії Радіо Марія членкині Руху Фоколяре: с. Міра Мілавец, Христина Гарбуз, Соломія Гребеняк-Дубова й Оксана Бодак. Гості розповідають про Католицький рух Фоколярів (італ. Focolare — «родинне вогнище»), а також про книжку "Мистецтво любити", написану засновницею Руху - К'ярою Любіх.
2025-06-11 00:00:00
"Джерело мудрості - слово Господнє", - отець Василь Іванів

"Джерело мудрості - слово Господнє", - отець Василь Іванів

Що нам заважає прийти до Христа? Що нас не допускає до нашого Творця? Відповідає на ці питання монах Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ, отець Василь Іванів.
2025-06-06 00:00:00