Слухати Радіо

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

"Марія входить у стосунки з кожним без страху, без упереджень, без будь-яких вимог, претензій. Вона у покорі ставить ближніх вище за себе", - Ірена Сашко

Створено: 2019-03-18 00:00:00
Програма: Катехиза
Ірена Сашко, закінчивши цикл програм про взаємини Богородиці з Пресвятою Трійцею: Отцем, Сином та Святим Духом, розпочала розкривати тему: Стосунки Марії з ближніми.
Гостинність серця Марії стосовно Бога відкрила Її серце на велику гостинність до людей. Тому що не можна любити Бога, а не любити ближнього.
Глибоке молитовне життя Марії дедалі більше відкривало Їі Серце на дар особливої гостинності стосовно ближніх. Завдяки Своїй цілковитій відкритості до Бога Марія стала повністю відкрита до людей.
Нам цього дуже не вистачає, бо ми не вміємо відкриватися на інших. Нам не вистачає довіри щодо іншого, любові, внутрішньої прозорості, ми би постійно хотіли щось для себе зберегти, сховати, приховати. Нам легше спілкуватися з Богом. Від людей ми б хотіли десь втекти.
Марія входить у стосунки з кожним бех страху, без упереджень, без будь-яких вимог, претензій. Вона у покорі ставить ближніх вище за себе.

Теологія тіла. Людина як особистість стає даром

Теологія тіла. Людина як особистість стає даром

“Справжня ідентичність людини реалізується не через задоволення власних потреб, а через жертовну самовідданість та сопричастя з ближнім”, - говорить о. Олександр Кушта. Спираючись на тексти Книги Буття, катехит висвітлює основні положення “Богослов’я тіла” св. папи Йоана Павла II.
2026-05-15 00:00:00
Ілюзія спасителя: чому людство постійно шукає собі Месію?

Ілюзія спасителя: чому людство постійно шукає собі Месію?

У десятій катехезі циклу «Людина на межі між Богом та безоднею» отець Віталій Козак розмірковує над небезпечним прагненням людства знайти сильного рятівника, який наведе порядок у часи хаосу та страху. На прикладі роману «Дюна» Френка Герберта священик показує, що навіть обраний і харизматичний лідер може привести не лише до надії, але й до фанатизму, війни та руйнування.
2026-05-13 00:00:00
Фатіма, абортивна ментальність Росії та війна в Україні: Духовне коріння світової кризи

Фатіма, абортивна ментальність Росії та війна в Україні: Духовне коріння світової кризи

13 травня — дата, яка символічно об'єднує португальське селище Фатіма, площу Святого Петра у Ватикані та долю сучасної України. Чому замах на Папу Йоана Павла ІІ та агресія Росії проти України мають спільне метафізичне коріння? У цій статті, заснованій на катехезі отця Романа Лаби, ми розглядаємо «помилки Росії» не лише як політичну ідеологію, а як глибоку духовну патологію — «абортивну ментальність», що намагається знищити суб’єктність цілих народів.
2026-05-13 00:00:00
"Ісус відкидає фальшиву покору", - о.Матвій Стибурський

"Ісус відкидає фальшиву покору", - о.Матвій Стибурський

Чи має християнин бути безпорадною жертвою? Чи правильно ми розуміємо слова Ісуса про «другу щоку», і яку тотальку революцію робить Ісус в нагірній проповіді? Брат-капуцин Матвій Стибурський, священник РКЦ, парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниця, розкриває правдиве християнство через розуміння позиції Ісуса Христа, яка допомогає практиктично застосовувати її в щоденному житті при насильстві, що зустрічаємо у світі.
2026-05-12 00:00:00
"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

Що єднає земну й небесну Церкву? Чому святі, будучи в Небі, можуть випрошувати благодаті для нас? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», продовжує цикл катехиз про сопричастя Святих, яке допомагає нам вірити у вічне життя, та у цій програмі знайомить із трьома станами Церкви.
2026-05-12 00:00:00