Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Пісня Перемоги
Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Голос народу, голос Божий
Дитяча молитва
Молитва
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)
Молитовна лінія
Коли говоримо про знамення, то пригадуємо відразу об'явлення святих, аналізуємо сни. Якась дата співпала, переживаємо дежавю. Це те, що стосується конкретних осіб. Але є ще знамення, які стосуються загалу. Мироточіння ікон, кровоточіння фігур святих, відображення лику на склі ікони.
Церква в своїй обрядовості має також багато традиційних знамень. Наприклад, колір орнату, або калатання дзвонів у відповідний час. Всі ці знамення мають мету, більшу чи меншу. Але, як не дивно, увагу Церква звертає на натуральні знамення. Щодо аномальних знаків, то Церква є стриманою і зваженою. Але все ж, якщо ці надзвичайні знамення допомагають у духовному розвитку, то вшанування на приватному рівні допустиме.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.