Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Акафист
Святий дня
Літургія годин (Бревіарій)
Катехиза
"Уражу пастиря, і розпорошаться вівці отари", - о. Полікарп цитує Євангеліє від Матея (26,31б) у катехизі про отця Єремію Ломницького, вірного до кінця душпастиря і засновника Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.
В кінці XIX ст. люди потребували освіти, тому о. Єремія вирішив не залишатися в монастирі, а йти на місії, проповідувати Слово Боже. Він здійснив 52 місії в різних містах та селах спільно з Місійним Товариством Апостола Павла. Найвідомішою стала місія в м. Жужель у 1983 р., де багато дівчат забажали піти "на пустелю" до монастиря. Це надихнуло отця Єремію заснувати жіноче згромадження, необхідність якого підтверджували слова о. Гаспора Шипковського: "Якщо у вас не буде монашого згромадження, ваша місійна праця буде тільки працею кількох днів. Потрібно працювати над вихованням молоді, яка могли би потім опікуватися жіноцтвом та виховувати дітей."
Львів'янка Михайлина Гордашеська, майбутня співзасновниця Згромадження, була однією з перших дівчат, які почали практикувати чернече життя. Під духовним керівництвом о. Єремії формується перша спільнота Сестер Служебниць. Вони замешкали в Жужелі, у будинку, який для них приготував місцевий сільський парох.
Згодом отця Єремію Ломницького було покликано на посаду першого ректора Станіславівської семінарії. Отець належав до Василіянського Чину, яке вважало своїм важливим завданням виховання молоді. Він сам мав освіту вчителя. Провадження семінарії відбувалося в дусі його харизми. Спільнота семінаристів, яка на початку складалася з 19 осіб, з часом зростала. Отець Єремія завжди намагався бути прикладом для тих, хто навчався, а також добрим пастирем для сестер монахинь, особливо у складні періоди окупації та заслання.