Слухати Радіо

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

Найважливішим моментом вігілійного вечора є ділення оплатком про це говорить отець Лаврентій Жезіцький


Найважливішим моментом вігілійного вечора є ділення оплатком. Цей простий звичай має в собі глибокий сенс. До столу сідають разом і примирені і ті, які шукають примирення. При ламанні оплатком не повинні забувати, що він освячений. Ділячись ним, складаємо собі навзаєм побажання. Ці побажання повинні бути щирі і промовлені з любов’ю. Важливим є зоровий контакт: дивлячись собі у вічі, просимо пробачення і дякуємо за все добро, яке один одному вчинили. Одержувач побажань знає, що скеровані слова линуть від серця. Діти складають побажання батькам за все, що для них зробили. Батьки можуть зробити знак хреста рукою на чолі дитини і поблагословити їх. Це дуже просто! Зворушення і сльози підтверджують, що то сам Святий Дух діє через нас. Потім можемо заспівати колядки, напр.: “Нова радість стала…”
А тепер приступаємо до столу, щоб спробувати смачну вечерю (в цей час можна тихенько в микнути колядки на магнітофоні). На завершення вечері можна спільно поспівати. Після радісної святої вечері та гарного родинного співу, сім’я, подібно до пастухів, спільно йде до храму на святкову Службу Божу, яка називається “Пастерка”. Назва походить від латинського слова “pastor” – “пастух” і пов’язана з уривком з Євангелії про запрошення пастухів до гроти Вифлеємської.
У Святвечір стіл повинен бути накритий білою скатертиною, під нею розстелене сіно, на згадку про народження Ісуса Христа в яслах на сіні. В центрі столу свічка, біля неї Святе Письмо відкрите на описі народження Божого Сина (Лука 2).
Оплаток кладемо на тарілку. Вечерю розпочинаємо, коли на небі засяє перша зірка. У кімнаті темно, сутінки розсівають лише гірлянди на ялинці.
"Сатана має доступ до нас через слабкості і гріхи. Ми самі дозволяємо йому панувати над нами", - о.Андрій Немченко

"Сатана має доступ до нас через слабкості і гріхи. Ми самі дозволяємо йому панувати над нами", - о.Андрій Немченко

У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.

2025-07-10 00:00:00
"Найбільша радість для мене - співпрацювати Богом. Це таємниця, яка захоплює", - брат Сергій Губицький

"Найбільша радість для мене - співпрацювати Богом. Це таємниця, яка захоплює", - брат Сергій Губицький

Про розпізнання дарів, час їхнього прояву та про те, як служити ними, розповідає монах-капуцин брат Сергій Губицький, настоятель монастиря Святого Йосифа Хрестителя у місті Старокостянтинів Хмельницької області. Брат Сергій не є священником, але його служіння охоплює багато напрямків. Він художник-іконописець, психолог, реставратор, скульптор, різьбяр по дереву, музикант, співак, агроном і господар. У програмі «У ваших намірах» брат ділиться своїм досвідом реалізації дарів як відповіддю на потреби часу та глибоким бажанням творити.

2025-07-09 00:00:00
"Меджуґорʼє — місце, де Марія торкається серця" — Наталя Галущак

"Меджуґорʼє — місце, де Марія торкається серця" — Наталя Галущак

Наталія Галущак розповідає про послання Богородиці з Меджугорʼя.Послання Богородиці з Меджугор'я — це регулярні звернення, які Діва Марія передає через кількох візіонерів, починаючи з 1981 року. Найбільш відомі щомісячні послання, що їх отримує візіонерка Марія Павлович (Лунетті) 25-го числа кожного місяця - про послання у програмі говорить редакторка та ведуча регіональної студії у Тернополі Наталя Галущак.
2025-07-08 00:00:00
Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.

2025-07-04 00:00:00
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00