с.Тетяна Богославець в циклі катехез "Міць в слабкості" розкриває тему: Нарікання, ниття та надія.
До чого призводить нарікання та як перестати нарікати?
В 1954 році французький письменник Альберт Камю, опублікував коротку збірку поезій під назвою «Літо». Події Світової війни, вплинули на написання цієї збірки, Камю замість того, щоб нарікати і піддати свого духа смерті, він боровся щоб втримати при житті надію. Ця надія нам допомагає жити посеред світу, який здається йде до зруйнування.
"Моя дорога,
Посеред великої ненависті, я відкрив в собі непереможну любов.
Посеред багатьох сліз, я відкрив в собі непереможний сміх.
Посеред великого хаосу, я відкрив в собі непереможний спокій.
Зрештою, я зрозумів, що посеред, найхолоднішої зими, глибоко всередині мене триває непереможне літо.
І це мене робить щасливим, бо підтверджує, що не важливо як міцно світ йде проти мене, бо в мені є щось міцніше, щось краще, що відразу штовхає мене назад."
Молитва про добрий гумор св. Томаса Мора
"Дай мені, Господи, хороше травлення і щось для травлення.
Дай мені здоров'я і добрий гумор, щоб я міг його зберегти.
Дай мені, Господи, святу душу, яка вміє користуватися тим, що добре, і яка не злякається зла, але радше знайде спосіб, поставити все на свої місця.
Дай мені душу, яка не зазнає нудьги, бурчання, зітхань, голосінь, і не дозволь, щоб я надмірно турбувався цією громіздкою річчю, яка називається "я".
Дай мені, Господи, почуття гумору. Дай мені благодать зрозуміти жарти, аби я знайшов у житті трохи радості і вмів передати її іншим. Нехай так станеться".
Катехеза о. Олексія Самсонова про Понтія Пилата — римського намісника Юдеї, який відіграв ключову роль у засудженні Ісуса Христа. У своїй розповіді отець Олексій окреслив історичну постать Пилата: його характер, жорстокість, нерішучість та політичні мотиви. Особливу увагу було приділено причинам, чому Пилат, попри власні сумніви, таки передав Ісуса на розп’яття — через страх перед юдейським натовпом і бажання зберегти власну владу. Також отець розповів про різні версії смерті Понтія Пилата та згадки про нього в християнському Переданні.
На хвилях Радіо Марія катехизу виголосила психологиня, член Комісії душпастирства родин РКЦ, пані Вікторія Зігерт. Ця програма виходить у рамках підготовки до Всеукраїнського Конгресу сімей, що відбудеться у травні в Хмельницькому. Тема: "Жінка під час війни - берегиня надії".
Зв'язок між Старим та Новим Завітами особливо видно у сповненні пророцтв. Отець Володимир Куснєж, викладач біблійних дисциплін в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, розповідає про здійснення месіанських пророцтв в Ісусі Христі.
Цією програмою розпочинається новий цикл катехиз на Радіо Марія під назвою "Анторопологія святої Едити Штайн". В чернецтві свята отримала ім'я Тереза Бенедикта. Під час цих катехиз слухачі дізнаються, як мислила свята, якими ідеями жила. Едита Штайн - це одна з перших жінок, яка отримала науковий ступінь доктора філософії. Автором цих бесід є монах-кармеліт Віталій Козак.
Про заповіді блаженств та роль покірності Богу в складних обставинах життя розповідає
отець-францисканець Андрій Немченко - настоятель римо-католицької парафії святого Франциска, м. Київ (Оболонь).