Катехиза
Католицька енциклопедія
Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Святий дня
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
В ексклюзивному коментарі РІСУ о. Давид Назар зазначив: «Я з радістю прийняв це призначення, для мене це нове служіння є дуже цікавим. Це важлива праця для добра Церкви і, зокрема, для Східних Церков. На сьогодні ми маємо конфлікти на Близькому Сході, зокрема, в Сирії, а також військові дії в Україні. Знаємо, що в цих країнах є великі східно-християнські спільноти. Українська Греко-Католицька Церква загалом є найбільшою східною Католицькою Церквою. Тож Церква повинна переосмислювати свою місію в цих країнах і Папський Східний Інститут, як важлива інституція, є важливою ланкою в цьому процесі».
О. Давид Назар, народився в Канаді, в сім'ї українських емігрантів. Працював як місіонер з індіанцями. Протягом шести років був провінційним настоятелем англомовної провінції Канади. У 2003 році почав своє служіння в Україні, очолював відділення Товариства Ісусового (єзуїтів) в Україні та Єзуїтську службу біженців у Львові.
Папський Східний Інститут, головним завданням якого є вивчення церковної спадщини Східних Церков, був заснований Папою Римським Бенедиктом XV 15 жовтня 1917 року. У 1922 році Папа Пій XI доручив управління Східним інститутом Товариству Ісуса (єзуїтам). Бібліотека інституту налічує 180000 книг і є найбільшою в світі бібліотекою, яка присвячена спадщині Східних Церков. При інституті діє видавництво Edizioni Orientalia Christiana, яке видає щорічник Orientalia Christiana Periodica та дві монографічні серії: Orientalia Christiana Analecta i Kanonika. В Інституті навчаються греко-католики, які належать до різних Церков цієї традиції, сиро-малабари та сиро-маланкари, представники Сирійської Католицької Церкви та ін, а також представники Православної Церкви. З Інститутом пов’язані всесвітньо відомі науковці в царині східно-християнської спадщини, такі як о. Роберт Тафт, ТІ та о. Тома Шпідлік, ТІ, Екзарх Грецької Католицької Церкви - архиєпископ Димитріос Салахас.
Нинішній Патріарх Константинопольський Варфоломій І навчався в цьому Інституті у 1963 році та захистив в ньому докторську дисертацію присвячену канонічному праву Православної Церкви.
Українці завжди складали вагому частку студентів Східного Інституту. Серед його викладачів були відомі особи: єпископ Софрон Мудрий, колишній єпископ Івано-Франківський та єпископ Теодор Мартинюк, колишній ігумен Свято-Успенської унівської Лаври студійського уставу, а нині єпископ-помічник Тернопільської архиєпархії.