Слухати Радіо

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

Обжерливість як голод любові

В Катехизмі Католицької Церкви обжерливість зазначена як один зі смертних гріхів. "Чи сповідалися ви коли-небудь з обжерливості? - ставить запитання с. Тетяна Богославець. -  Коли людина обжирається, то стає нездатна слухати Бога."
Під час Різдвяного посту багато хто відмовляється від деякої їжі, але у часі Вігілії, на свято Різдва Христового, при зустрічі Нового року можна піддатися такій спокусі як обжерливість. Споживання їжі - це базова потреба людини. Але коли ми вживаємо добрі речі надмірно, вони стають пороком: постійне заспокоєння відчуття голоду, вживання алкоголю, зловживання соціальними мережами. "Вважайте на себе, щоб часом серця ваші не обтяжилися обжирством, пияцтвом та життєвими клопотами, і щоб той день не впав на вас зненацька" (Лк 21:34). 
В Катехизмі Католицької Церкви обжерливість - один зі смертних гріхів. Якщо людина обжирається, стає нездатною слухати Бога. Це впливає і на моральну поведінку людини. Їжа є символом гостинності, прийняття, тепла та затишку. Ми збираємося за спільним Різдвяним столом не для того, щоб обжертися, але щоб усвідомити таємницю воплочення Божого Слова. Під час ділення оплатком бажаємо світла та добра один одному. Ісус Христос встановив Святе Таїнство саме під час вечері, таким чином підкреслюючи значення їжі як основної потреби, що дає нам життя. Надмірне прагнення їжі виникає через "голод" любові, прийняття, відносин. Святе Письмо вчить нас почуттю міри, а тим, хто насичує і дає повноту любові у всіх наших потребах, є Бог.
Визначення людини як вибір між смертю і безсмертям

Визначення людини як вибір між смертю і безсмертям

У катехизі Отець Олександр Кушта завершує цикл роздумів про первісну самотність людини на основі повчань Івана Павла II.
2025-03-19 00:00:00
"Три головні труднощі в молитві, як їх долати?", - досвід святої Терези Великої

"Три головні труднощі в молитві, як їх долати?", - досвід святої Терези Великої

Хранитель Санктуарію Діви Марії з гори Кармель, що у Бердичеві, отець Віталій Козак, цією катехизою продовжує цикл програм "Молитва - історія дружби". У цій серії йдеться про педагогію молитви за Терезою Авільською. Священник перераховує три головні труднощі, які заважають молитві. Автор катехизи стверджує, що сатана ніколи не залишає людину під час молитви. Він одночасно цитує святу Терезу, яка каже, що труднощі в молитві - це нормальна частина духовного життя.
2025-03-19 00:00:00
Кілька думок на піст

Кілька думок на піст

"Якщо ви ще не пробували говорити з Богом, спробуйте...", -  пропонує о. Григорій Рогацький, священник УГКЦ, Згромадження Воплоченого Слова, м. Івано-Франківськ.
2025-03-18 00:00:00
"Не розкривай своє серце перед кожним зустрічним і збережеш свою гідність", - о. Андрій Пальчик

"Не розкривай своє серце перед кожним зустрічним і збережеш свою гідність", - о. Андрій Пальчик

Про чесноту мовчання в контексті Великого посту розповідає отець Андрій Пальчик, настоятель громади Матері Божої Чудотворного медальйона в м. Мерефа та викладач в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії.
2025-03-14 00:00:00
Великий RESET і Церква

Великий RESET і Церква

"Вони хочуть нас скупчити в місті, щоби по нашим полям бігали кабани та зайці, а ми не мали права їх чіпати. Курка і картопля, справжня віра і молитва нас спасуть", - про Великий RESET та місце людини у світі закликає нас задуматися сьогодні брат-капуцин Матвій Стибурський, парафія Святої Діви Марії Ангельської, м. Вінниця. 
2025-03-14 00:00:00